MS regulatiivteaduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

STEM-i poolt määratud regulatiivteaduse magistrikraad on intensiivne, interdistsiplinaarne kraadiõppe programm, mille eesmärk on luua lõpetajaid, kelle bioloogiliste, farmaatsia- ja biomeditsiiniteaduste tausta täiendavad teadmised ja oskused, mida on vaja reguleeritud biomeditsiiniliste toodete haldamiseks.

USC regulatiivteaduse õppekava tutvustab teile uusimaid suundumusi nii kodumaises kui ka globaalses regulatsioonis, samuti kvaliteeditavasid biotehnoloogia-, farmaatsia- ja meditsiiniseadmete tööstuses. Tunnis kasutate reaalainete näiteid ja projekte, et saada rohkem teadmisi regulatiivsete, kvaliteedi- ja kliiniliste teaduste alustest. Samuti saate aru, mis on keerulised tehnika, farmaatsia ja regulatiivsete teaduste segamine globaalsel skaalal.

120443_business.jpg

Te võtate klasside hiljuti lõpetanud kolledži, teiste kõrgharidusega üksikisikute ja spetsialistidega, kes töötavad praegu regulatiivsete, kvaliteedi- või kliiniliste võimaluste alal. Samamoodi on kõik meie õppejõud ja külalisesinejad teemaeksperdid ja neil on laialdased kogemused tööstuses.

Meie õpilased, külalisesinejad ja õppejõud on pärit kogu maailmast, suurendades teie võrgundusvõimalusi. Igas klassis kasutatakse teadmisi ja teadmisi laiaulatuslikust professionaalsest taustast, sealhulgas regulatiivasjadest, kvaliteeditagamisest ja kontrollist, kliinilistest uuringutest ja uuringutest, meditsiiniasjadest, teadus- ja arendustegevusest, ravimiohutusest, turundusest ja biotehnoloogia, meditsiiniseadmete, ja farmaatsiaettevõtted.

Teie hariduslikud ja ametialased eesmärgid on esikohal. Programmi saate alustada või lõpetada mis tahes semestril (sügisel, kevadel või suvel), kõik kursused toimuvad nädalavahetustel (umbes kord kuus) ja vajadusel saab iga kursuse veebis läbi viia.

Töötavate spetsialistide majutamiseks pakutakse nädalavahetustel kursusi, mida saab veebis külastada neile, kes soovivad õpinguid lõpetada väljastpoolt Los Angelese piirkonda. Õpilased määravad oma tempo, võttes igal semestril vastu nii palju kursusi, kui nad soovivad.

Kõigile üliõpilastele ja vilistlastele pakutakse karjääritoetust, sealhulgas värbamisüritusi, karjäärimesse ja ettevõtete töökuulutuste regulaarset jagamist riiklikult ja rahvusvaheliselt. Värbajad on teadlikud meie vilistlaste mainetest ja soovivad meie lõpetanuid palgata.

Magistriõpe Sisseastujad

Sissepääsu kriteeriumid

Meie magistrikraadi programmidesse kandideerimiseks peate:

 • Kas olete lõpetanud akrediteeritud kolledžis või ülikoolis bakalaureusekraadi, mille minimaalne hindepunkt on keskmiselt 3,0 (GPA). *
 • Esitage kaks soovituskirja spetsialistide või professorite poolt, kes tunnevad teie võimalusi ja saavutusi.
 • Esitage oma kõige ajakohasem CV.
 • Esitage isiklik avaldus, milles käsitletakse teie huvi kraadi vastu.
 • Inglise keele oskus: kui teie bakalaureusekraad on teenitud muudes keeltes kui inglise keeles ja te pole USA kodanik ega alaline elanik, peate esitama hinded ametlikust TOEFL-ist (võõrkeele inglise keele test) või IELTS-ist (rahvusvaheline inglise keel) Keele testimise süsteem). Pange tähele, et isegi kui olete pärit ingliskeelsest riigist, peate siiski saama hindeid esitada. Nõuame, et kahe aasta jooksul pärast kavandatud registreerumist peaksite kontrollima järgmisi hindeid:
  • Interneti-põhine TOEFL (iBT) skoor 100, iga alamkoori kohta vähemalt 20; või
  • IELTS on 7, vähemalt 6 iga riba kohta.

* Vastuvõtukomisjon kaalub kõiki taotlusmaterjale ja loeb hoolikalt kõiki taotlusi ning loeb teie rakenduse laia sobivuse ja sobivuse määramiseks mitmesuguseid näitajaid. Kui teil on konkreetse olukorra kohta küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.

MS regulatiivteaduses (RS) | Õppekava ja nõuded

USC MS regulatiivteaduse kraad nõuab küpsuse 36 ühiku rahuldavat lõpetamist, mis ületab küpsustunnistuse kraadi. Õppekava sisaldab kursusi, mis keskenduvad põhiregulatsioonidele, edasijõudnutele regulatiivsetele raamistikele, kvaliteedi tagamisele, kliinilistele uuringutele, statistikale, meditsiinitoodete seadusele ja projektijuhtimisele, samuti valikainetele. Praktilisi kogemusi julgustatakse akadeemiliste ja tööstusalaste praktikakohtades osalemise või programmi TRAQS kaudu.

120407_Keck.jpeg

Nõutavad kursused

Kõiki regulatiiv- ja kvaliteediteaduse osakonna pakutavaid kursusi saab läbi viia nii isiklikult kui ka veebis (Ameerika Ühendriikides). Vastuvõtu korral töötame koos teiega välja teie vajadustele vastava kursuseplaani.

Sissejuhatav regulatiivne

MPTX 511: sissejuhatus meditsiinitoodete regulatsiooni

Täpsem regulatiivne (valige vähemalt 2)

MPTX 512: farmaatsiatoodete reguleerimine

MPTX 513: meditsiiniseadmete reguleerimine

MPTX 514: Toidu reguleerimine

MPTX 524: Sissejuhatus toiduteadusesse

Kvaliteedi tagamine (vali 1)

RSCI 508: ravimite ja bioloogia kvaliteedi tagamine

RSCI 509: Meditsiiniseadmete kvaliteedi tagamine

MPTX 515: kvaliteedisüsteemid

Kliinilised uuringud

MPTX 517: struktuur

Statistika (valige vähemalt 1)

RSCI 507: kvaliteedisüsteemid

MPTX 522: sissejuhatus kliinilistesse uuringutesse

Meditsiinitoodete seadus

MPTX 516: meditsiinitooted

Äri

RSCI 601: biomeditsiiniline kaubandus

Valikained

Kõik ülejäänud üksused saab täita valikainete kursustega, mis valitakse regulatiivsete ja kvaliteediteaduste osakonna pakutavate kursuste hulgast.

Lõpetamisnõuded

Regulatiivse teaduse magistrikraadi saamiseks peate olema läbinud:

 • Vähemalt 36 ühikut kohustuslikke ja valikaineid
 • Saadud kumulatiivne GPA on 3,0 või parem
 • Hoidke pidevat registreerumist kõigi sügis- ja kevadsemestrite jooksul
 • Lõpetage kraad viie aasta jooksul
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of ... Loe edasi

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of the nation’s foremost schools of pharmacy today. Näita vähem