Systems Engineering, MS

Ülevaade

Systems Engineering tegeleb vajaduste ja nõudmiste analüüsimisega, projekteerimise, tootmise, kasutuselevõtu, käitamise, hoolduse, täiustamise ja pensionile jäämise usaldusväärsete süsteemide kaaludes erinevaid süsteemipiiranguid. Süsteemide insener sisaldab toodete, protsesside ja ressursside juhtimist ning keskendub arhitektuurile, inimteguritele, otsuste toetamisele, jõudlusele ja hindamisele ning juhtimisele.

Süsteemihaldurid on visionäärid, kes võtavad süsteemi globaalset perspektiivi. Kuna distsipliini-spetsiifilised insenerid tegelevad süsteemi komponentidega, on süsteemiinsener seotud nende komponentide integreerimisega ja kogu süsteemi elutsükli edukusega. Meie haridus- ja teadusprogramm peegeldab süsteemi inseneri ainulaadset perspektiivi süsteemi elutsükli jooksul.

Masoni kraadiõppe programm Systems Engineeringis tunnistab, kui tähtis on tasakaalustada haridust kvantitatiivsete mudelite ja inseneritööriistadega, võttes nõuetekohaselt arvesse süsteemide perspektiivi. Kontsentratsioonialad hõlmavad täiustatud transpordisüsteemide (ATS), arhitektuuripõhiste süsteemide integreerimise (ABSI), juhtimis-, kommunikatsiooni-, arvutus- ja luureandmete (C4I), energeetikasüsteemide (NRGS), finantssüsteemide inseneri (FNSE), süsteemide inseneri ja andmete Analytics (SEDA), tarkvarapõhiste süsteemide (SESI) ja süsteemijuhtimise (SMG) süsteemide insener.

Magistriõpe programm, mille tulemuseks on magistrikraad Systems Engineering (MSSE) rõhutab nii analüütilisi ja praktilisi aspekte inseneri keerukate süsteemide. Õpilased ootavad, et nad oskavad kasutada süsteemide inseneritava kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid tööriistu. Programm valmistab ette ka õpilasi karjääri uurimis-ja arendustegevuse ja jätkata kõrgkoolis kraadiõppe viib doktor kraad süsteemide inseneri ja operatsioonide teadustöö.

Sisseastujale

Sisseastujale

Sihtasutus ja vastuvõtu nõuded

Iga MS programmi taotleja peaks vastama järgmistele sissejuhatuse nõuetele:

  • Bakalaureusekraad on akrediteeritud asutuselt inseneri, matemaatika, infotehnoloogia, füüsikateaduste, majanduse või sellega seotud valdkonnas.
  • Lõpetanud kursused mitmemõõtmelise kalkulatsiooni, maatriks-algebra, diferentsiaalvõrrandite, kohaldatud tõenäosuse ja statistika ning arvuti keele.
  • Esitage tõendeid rahuldava hariduse saavutamise kohta vähemalt ühes järgmistest vormidest: vähemalt kolmeaastane GPA, mis on bakalaureuseõppe või vastuvõetav GPA kraadiõppekursustel. Rahvusvahelised õpilased peavad samuti saavutama rahuldava tulemuse Graduate Record eksamiga (GRE).
  • Saanud inglise keelt emakeelena kõnelejate jaoks rahuldava taseme TOEFL eksami.
  • Kas endised professorid või juhendajad on esitanud kaks soovituskirja

Õpilased, kes sisenevad programmis peavad olema töötanud taustal inseneri matemaatika ja arvutisüsteemid. Üliõpilane, kellel pole neid sihtasutusi, võib taotleda programmi lubamist, kuid võib nõuda ühe või mitme sihtasutuse kursuse vastuvõtmist. Osakond pakub SYST 500 Quantitative Foundations for Systems Engineering kui intensiivne ülevaade bakalaureuse inseneri matemaatika, sealhulgas maatriks algebra, calculus, diferentsiaalvõrrandid, tõenäosus ja statistika. Õpilased, kes ei ole lõpetanud kahe semestri arvutusjärjestuse ja maatriksig algebra, peavad neid kursusi enne SYST 500 süsteemsete inseneride kvantitatiivsete aluste võtmist kandma. Vastuvõtmise korral peab iga üliõpilane võtma sihtasutuse kvalifikatsioonitesti nädalas või kaks enne kooli algust, kui osakonna juhataja või kõrgkooli koordinaator ei loobu sellest. Katsetamata jätnud õpilased peavad võtma SYST 500 kvantitatiivseid sihtasutusi süsteemide inseneri või muude sihtasutuse kursuste jaoks. Proovikatset saab osakonnalt.

Samuti oodatakse analüütilise modelleerimise tarkvara, näiteks arvutustabeleid või matemaatika pakette, tutvustamist. Õpilased peaksid tutvuma nende tarkvarapaketitega enne klasside alustamist.

Poliitika

Nõustamine

Kõik sisenevad süsteemide inseneritöötajad peavad osalema orienteerumisüritusel. Iga õpilane on pärast heakskiidu saamist õppejõu nõunik. Õpilased peavad kohtuma oma nõustajatega esimese semestri jooksul ja kavandama heakskiidetud õppekava. Õpilastel soovitatakse küsimuste tekkimisel oma nõustajat otsida ja nende õppekava tuleb läbi vaadata. Kõik õppekava muudatused peab heaks kiitma teaduskonna nõunik. Uuringukava koopia peab jääma osakonnaga toimikusse.

Nõuded

Kraadi nõuded

Kogu ainepunktid: 30-33

Magistriõpe omandamiseks peavad õpilased läbima vähemalt 30 semestri kraadi kraadiõppe kursusi, mis koosnevad viiest põhikursusest, kolmest kontsentratsioonikursusest, valikainete ja süsteemide projekteerimisega.

Allpool on loetletud kaheksa kontsentratsioonipiirkonna heakskiidetud põhimeetodid ja kontsentratsioonikursused. Õpilased peaksid valima kontsentratsioonikursuste komplekti, mis moodustavad selgelt määratletud fookuse. Need kursused peavad olema üliõpilase nõustaja poolt heaks kiidetud. Iga üliõpilane peab olema Siseministeeriumi ja operatsioonide uurimisosakonnaga praeguse õppekava.

MS kandidaatidel peab olema vähemalt 3,00 kursust kraadide suhtes, mis võivad sisaldada mitte rohkem kui 6 ainepunkti C. GPA arvestus välistab kõik üleviimise kursused ja Mason nondegree uuringud krediiti ei ole ametlikult heaks kiidetud kraad.

Online MS Systems Engineering

Magistriprogrammi, mis viib süsteemide inseneri magistriõppesse, saab lõpetada täies ulatuses veebis. Sidusprogrammi edastusrežiim on asünkroonne, kuid sünkroonsesse režiimi pakutakse ka mitmeid kursusi. Õpilased võivad ka planeerida programmi mõnede kursuste võrgust ja mõned klassiruumis. Järgmised kursused pakutakse võrgus vähemalt kord aastas: SYST 500 süsteemide insenertehniliste kvantitatiivsete sihtasutuste, SYST 505 süsteemide inseneripõhimõtete, SYST 510 süsteemide määratlemise ja kulude modelleerimise, SYST 520 süsteemide kavandamise, SYST 530 süsteemide juhtimise I, SYST 542 otsuse Süsteemsete tehnosüsteemide tugiteenused, SYST 573 otsuste ja riskide analüüs, SYST 611 süsteemi metoodika ja modelleerimine, SYST 618 mudelipõhine süsteemide insener, SYST 620 diskreetsete sündmuste süsteemid, SYST 621 süsteemide arhitektuuri disain, SYST 630 Systems Engineering Management II, SYST 699 Magistriõpe Project, OR 531 Analüüsi ja otsuste analüüs, OR 541 Operations Research: Deterministilised mudelid ja OR 542 Operations Research: Stochastic Models.

* See programm algab kevadisel 2019 semestril.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 1 kursust George Mason University Koreais »

Viimati uuendatud July 4, 2018
See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
märts 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date