MS tööstuses

Üldine

Programmi kirjeldus

MEIE MISSIOON

Tööstus

VISIOONI ARUANNE

Tööstus- ja süsteemitehnoloogia programmi eesmärgiks on toota lõpetajaid, kes kindlustavad ametialase inseneripositsiooni, kes praktiseerib kutsealal eetiliselt ja tõhusalt, kes säilitab oma kutseoskuste elukestva õppe kaudu ja kes õpib ühes paljudes tehnilistes ja juhtimisalastes karjäärides tööstus- ja süsteeminseneride jaoks kättesaadavad teed.

Programm valmistab ette oma õpilasi nende saavutuste eest, pakkudes neile laialdast teaduslikku ja tehnilist baasi matemaatika, füüsika, keemia ja inseneriteaduste kursuste kaudu. Lisaks sellele arendavad sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste kursused tundlikkust sotsiaalsele kontekstile, milles kutsealal tuleb eetiliselt harjutada.

Lõpuks töötatakse tööstussüsteemide, süsteemide, juhtimissüsteemide ja juhtimisteaduste valdkonnas välja tööstus- ja süsteemispetsialistid, et arendada tehnilisi teadmisi, mida nõuab erialane praktika.

Viimati uuendatud juuni 2018

Teave kooli kohta

Youngstown State University, an urban research university, emphasizes a creative, integrated approach to education, scholarship, and service. The University places students at its

Youngstown State University, an urban research university, emphasizes a creative, integrated approach to education, scholarship, and service. The University places students at its Näita vähem