Ülevaade

Keskenduge finantsanalüüsi teooriatele ja tehnikatele, kui valmistute ette karjääri kapitali analüüsi, finantsprognoosimise, investeerimispanganduse, kommertspanganduse, ettevõtte planeerimise, portfellihalduse, pensionifondide haldamise ja muude võimaluste kohta finantssektoris. See erialane programm saab lõpetada nii vähe kui 12 kuud ja see hõlmab põhjalikku matemaatilise rahastamise, portfelli ja riskijuhtimise, lineaarse programmeerimise, finantsökonoomika, arvuliste meetodite ja finantsjuhtimise uurimist.

Programm

Programmil on kolm põhieesmärki:

  1. Uuringute läbiviimiseks vajalike fundamentaalsete ja ühiste analüütiliste modelleerimismeetodite õpetamine paljudes kvantitatiivsetes valdkondades.
  2. Ideede jagamise teiste teadlaste teadustööga seotud risttarbekaotus ja selle saavutamiseks vajalike suhtlemisoskuste arendamine.
  3. Õpilase piisav koolitus tema valitud erialal, sealhulgas kursuste ja uurimistöö, et võimaldada doktorikraadi doktorikraadiga edasiarendamist. programmi teises institutsioonis.

Sest väitekirjapõhise voo jaoks on õpilased kaasatud nii väitekirja uurimisse kui ka kursuste tegemisse oma "kodus" distsipliinis ja interdistsiplinaarses uuringus. Nad viivad läbi kursusteid kvantitatiivse modelleerimise alustes ja meetodites ning osalevad interdistsiplinaarses seminaris. Sellel seminaril arutleb õpilane viisil, mis on arusaadav publikule, modelleeritud süsteem, mudel välja töötatud ja mudeli valideerimise vahendid; siin keskendutakse pigem modelleerimisprotsessile kui tulemuste asjakohasusele uurimistöös. Selle seminari abil arenevad üliõpilased oskused, mis on vajalikud teadlastega suhtlemiseks väljaspool oma eriala, ning arendada välja oma ja teiste distsipliini kontekstis mitteolevate erialade perspektiiv.

Kogemus

Distsiplinaarsed piirid, kui uurite ja rakendate modelleerimismeetodeid oma teadustöös

Thesis-based: Teeni MA või M.Sc. loodusteaduste või sotsiaalteaduste tehnikate modelleerimise ja rakendamise teoorias. Selle programmi keskmeks on interdistsiplinaarne koostöö, sest majandusteaduse ja arvutiteaduse taustad saavad õpilased koos matemaatika ja psühholoogiaga ning kaugemalgi. Kui te lõpetate oma kursuste tegemise ja teostate oma uurimistööd, jagate ideid klassikaaslastega mitmest valdkonnast. Selles multidistsiplinaarses keskkonnas surnud, arendate välja uued perspektiivid, mis aitavad teil tulevikus hästi seada.

  • Koostöö individuaalsete, interdistsiplinaarsete teadustegevustega õppejõudude poolt paljudes valdkondades.
  • Valige Bioloogia, ärijuhtimine, keemia, infotehnoloogia, majandus, geograafia, humanitaarteadused, matemaatika, filosoofia, füüsika
  • Ehita tugeva aluse modelleerimise oskused, mis võimaldavad teil liikuda Ph.D. programm oma distsipliini.

Kaks kursusel põhinevat võimalust:

Tutvuge AMODi käsiraamatuga

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Trent Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
12 kuud
Price
21,077 CAD
Akadeemilise õppeaasta keskmine õppemaks on 9 626 dollarit - 9 980 eurot (kodumaal) ja 20 166 eurot (rahvusvaheline)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date