MSC raamatupidamises ja rahanduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kas töötate juba raamatupidamises ja rahanduses? Aitame teil silma paista silmapaistvate tööandjate seas kogu maailmas asuvates finantskeskustes.

Ülevaade

Teate, et finantstulemuste ja kontode tugev juhtimine on mis tahes organisatsiooni edu võti. Manchester Met'is aitame teil leida uusi võimalusi ettevõtete ees seisvate probleemide lahendamiseks.

Selle väljakutse vastuvõtmiseks peate olema õppinud raamatupidamist ja rahandust bakalaureuse tasemel või saavutanud kõik ACCA algtaseme dokumendid.

Kodu globaalsetele ettevõtetele

Manchester on üks suuremaid finantskeskusi väljaspool Londonit,

nii et teil on kodu lähedal sellised ettevõtted nagu Deloitte ja KPMG ning palju võimalusi tööandjatega võrgustumiseks.

Pakume ka koolitusprogramme HMRC, BNY Mellon ja PwC töötajatele, nii et meie õpetamisoskused on ületamatud. Õpetame spetsialiste maksunduse, auditeerimise ja finantstulemuste juhtimise alal.

Oma teadmiste suurendamine

Katame terve hulga valdkondi, sealhulgas rahvusvahelised finantsaruandluse standardid (IFRS), ettevõtete aruandlus, juhtimine ja riskijuhtimine. Samuti rakendate praeguste väljakutsete mõistmiseks rahandusteooria tööriistu ja mudeleid.

Teie väitekiri paneb teie teadmised proovile. See võib hõlmata koostööd tööandjaga, et uurida äriprobleeme või vastata väljakutsuvale uurimisküsimusele.

Varasemad õpilased on uurinud tuumaettevõtteid, vahetuskursi kõikumisi ning jõudluse mõõtmise ja strateegia vastavusse viimist.

Pikkus

 • 1 aasta täistööajaga.
 • Selle kursuse jaoks on saadaval ka edasijõudnute seis.

Omadused ja eelised

 • Plaatina poolt heaks kiidetud õppepartner - ACCA tunnustas meid diplomeeritud raamatupidajate ühingu poolt õpetamise eest, mis annab teile parima võimaliku eduvõimaluse.
 • Õppimine finantskeskuse südames - Manchesteris asuvad suured raamatupidamisfirmad ja pangad, sealhulgas Deloitte, KPMG, PwC, EY, Santander ja RBS.
 • Tasuta juurdepääs Bloombergile - juhtiv ülemaailmne platvorm, mida pangad, ettevõtted ja valitsusasutused kasutavad uudiste, andmete, analüüsi ja uuringute jaoks.
 • Tööstusharu tunnustus - Meie Ärikool on ainus avaliku sektori ACCA plaatinatoodete tunnustatud õppepartner Põhja-Inglismaal.
 • Valdkonna eksperdid - meie õppejõud on kogenud praktikud, oma ala aktiivsed teadlased ja suurte raamatupidamisettevõtete konsultandid. Nad jagavad oma teadmisi ja seoseid kogu teie kursuse vältel.
 • Tööstuslike ühenduste võrk - meil on sidemed peamiste kutseorganisatsioonidega ja kutsume raamatupidamisettevõtete, pankade ja raamatupidamisasutuste tippspetsialiste pidama külalisloenguid.
 • Kraadiõppe praktikaprogramm - see on valikuline üksus, mis aitab teil saada kuni neljateistkümne nädala pikkuse töökogemuse, et rakendada oma teadmisi äri väljakutsetele.

Akrediteeringud, auhinnad ja kinnitused

Akrediteerimine
 • Ärikool on akrediteeritud MBA assotsiatsiooni poolt. AMBA akrediteerimine on kõrghariduse saavutamise kõrgeim tase.
 • ta Business School on akrediteeritud ühingu edendada Collegiate Schools of Business. See tähendab, et oleme rahvusvaheliselt tunnustatud äri- ja juhtimishariduse ülemaailmsete tipptaseme standardite täitmise eest.
Kinnitamine
 • Platinumi poolt heaks kiidetud õppepartner. Sertifitseeritud Audiitorite Assotsiatsioon (ACCA) on kutseliste raamatupidajate ülemaailmne organisatsioon. ACCA tunnustas meid kõrgeimate standardite täitmise eest.
Auhind
 • Raamatupidamise, rahanduse ja majanduse osakond on valitud 2016. aasta PQ (osaliselt kvalifitseeritud) ajakirja neljaks auhinnaks, sealhulgas aasta raamatupidamiskõrgkool ja aasta üliõpilaskond.

Karjääri väljavaated

Kui olete lõpetanud, otsivad teie teadmisi era- ja avaliku sektori suurte ja väikeste organisatsioonide tööandjad. On tõenäoline, et teie kogemus aitab teil liikuda ka vanemate rollide juurde.

Kuna meie kursuse sisu on seotud rahvusvaheliste finantsaruandluse standarditega, võib teie kraad viia teid ükskõik kuhu - New Yorki, Singapuri, Frankfurti ja mujale.

Teie laialdasi teadmisi ja oskusi saab rakendada karjääris:

 • Investeeringud
 • Kindlustus
 • Ühinemisi ja ülevõtmisi
 • Riskifondid
 • Aktsiad ja osad
 • Finantsplaneerimine

Selle kursuse lõpetanud on asunud ametikohtadele, sealhulgas kaubanduse administraator BNY Mellonis ja auditi assistent Malaisia PWC-s.

Kuid võimalused on piiramatud - saate luua oma ettevõtte, teha kraadiõppe uuringuid, teha täiendavaid raamatupidamise kutsealaseid eksameid ja palju muud.

Sisenemise nõuded

Tavaliselt on teil vähemalt 2: 2 Ühendkuningriigi autasu (või samaväärne rahvusvaheline kraad) raamatupidamise ja rahanduse kraadil või olulise raamatupidamissisuga kraad.

Samuti kaalume taotlejaid, kellel on CCAB-i või samaväärse heakskiidetud professionaalse raamatupidamise asutuse asjakohased kutsepassid ja millel on oluline töökogemus.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Tutvuge ekspertidega

Kursuse üksikasjad

Tugev finantsjuhtimine on mis tahes organisatsiooni edu võti. Meie MSc raamatupidamine ja rahandus aitavad teil oma osa mängida - kui arendate oma arusaamist nii peenetest detailidest kui ka strateegilisest "suurest pildist". Kogenud spetsialistide toel käsitlete mitmesuguseid ettevõtlusprobleeme, arendades erialateadmisi sellistes valdkondades nagu kohtuekspertiis.

See on kursus, mille keskmes on erialane praktika. Nii et kas olete hiljuti lõpetanud, kes soovib kiirendada oma marsruuti prahitud olekusse, või soovite oma portfelli suurendada, annavad meie meistrid teile eelise konkurentsipõhises finantskeskkonnas.

Aasta 1

Kursuse ühikud on mõeldud kriitilise mõtlemise arendamiseks võtmevaldkondades, võimaldades teil enne väitekirja alustamist oma õpet praktikas rakendada. Samuti saate valida kahe valikuühiku hulgast.

Allpool olevad ühikud näitavad kursuse sisu sisenemiseks septembris 2020.

Tuumaelektrijaamad

Magistriõppe õpe

See põnev üksus on sissejuhatuseks kraadiõppe maailmale kõigile meie õpilastele. See üksus ühendab üliõpilasi, kellel on lai valik eelnevaid haridus- ja töökogemusi. Selle üksuse tähelepanu keskmes on demonstreerimine, kuidas saaksime selle laiaulatusliku kogemuse muuta tööriistadeks ja võimalusteks, mida on vaja selle kraadiõppe edukaks läbimiseks. Sellisena hõlmab see ergutavat kriitilist mõtlemist ja kirjutamist mitmesuguste õppimis- ja õpetamisviiside kaudu. Selle üksuse lõpus peaksid kõik tudengid, olenemata nende varasemast akadeemilisest kogemusest, tundma end kindlamalt oma võimetes omandada kraadiõpe raamatupidamise, rahanduse ja panganduse alal.

Eetika ja jätkusuutlikkuse kriitilised perspektiivid

Paljude ettevõtluskeskkonnas osalejate jaoks peetakse ettevõtte rolli tavapäraselt aktsionäride rikkuse maksimeerimiseks. Viimastel aastatel on organisatsioonid silmitsi seisnud üha suureneva kontrolliga oma eetilise käitumise ja sotsiaalse vastutuse osas.

See üksus pakub põneva võimaluse ühendada eetiline ja sotsiaalse vastutuse teooria tavadega, mida praegu tunnistame organisatsioonides kogu maailmas.

Selles uuritakse ÜRO säästva arengu eesmärkide ja integreeritud aruandluse mõju organisatsiooni käitumisele. Eelkõige kutsub see õpilasi üles mõtlema oma positsioonile nendel võimsatel teemadel ja uurib, mil määral organisatsioonid tegelevad eetiliste tavadega. Selle saavutamiseks vaatab üksus läbi organisatsioonide sotsiaalselt vastutustundlike tavade erinevat taset ja uurib nende põhjuseid. Seetõttu uuritakse erinevaid tunnustatud ja vähemtuntud ettevõtete juhtumianalüüse.

Laiendatud uurimistöö ettepanek / väitekiri

Selles üksuses oodatakse õpilastelt keeruka juhtimis- või äriprobleemi väljaselgitamist, struktureerimist, kujundamist ja uurimist ning oma saavutuste ja järelduste põhjaliku kirjaliku dokumendi koostamist. See projekt jaguneb kaheks erinevaks hindamispunktiks, et võimaldada sihipärast tegevust ja tagasisidet kasutada kindlates ajakavades.

See üksus pakub õpilastele pühendunud juhendaja toel eriti põnevat võimalust tegeleda mõne iseseisva uurimistööga. Valitud teema on see, mis teile huvi pakub ja väljakutseid pakub. Kui olete huvitatud organisatsioonide sotsiaalse vastutuse tavadest või lummatud tippjuhtide tehtud dividendide otsustest, on see teie võimalus neid alasid lähemalt uurida. Võib-olla olete välja mõelnud, kuhu soovite oma lõpetanud karjääri keskenduda ja vastavalt sellele tegeleda mõne selle positsiooniga seotud iseseisva uuringuga.

Kuna teid toetab spetsiaalne väitekirja juhendaja, saate sellest isikust mööda saata ideesid ja mustandeid. Selle sõltumatu uuringu toetamiseks võite kasutada ka mitmesuguseid seminare. Kuid ennekõike on teil võimalik välja töötada terve rida oskusi, mille osas peaksite tulevaste kraadiõppurite ametikohtade otsimisel kindel olema.

Corporate Finance

See üksus uurib finantsteadlikkuse olulist rolli organisatsiooni strateegiliste otsuste tegemisel. Kui suured ettevõtted, nagu Apple, Alibaba või Nike, avaldavad teadaandeid uute toodete, teenuste või laienemiste kohta, kipuvad tarbijad ja turud olema väga elevil. Finantsekspertidena kipume siiski rohkem keskenduma sellele, kuidas need ettevõtted kavatsevad sellist tegevust rahastada. See üksus aitab teil paremini mõista selliste otsuste tagamaid. Selles uuritakse sidusrühmade (nagu investorid, laenuandjad ja kliendid) konkureerivaid nõudmisi ja näidatakse, kuidas tehakse otsuseid seoses strateegilise finantsjuhtimisega.

Organisatsioonid teevad neid otsuseid iga päev ja igal turul. See üksus annab teile vajalikud teadmised ja mõistmise, et hinnata, kuidas neid otsuseid tehakse ja milliseid tagajärgi need võivad tekitada. Selles kasutatakse käimasolevaid ja tekkivaid juhtumianalüüse, mis kajastavad üksuse siseselt analüüsitavat teooriat.

Juhtimine, risk ja kohtuekspertiis

Meedia, valitsused ja teadlased on juba aastakümneid pikalt arutanud valitsemistava muutuvat rolli. Vaatamata sellele, kui palju määrusi on ajakohastatud või täiendavaid juhiseid parimate tavade kohta on tehtud, näib, et silmapiiril on alati uus juhtimiskandaal.

Võttes arvesse kriitilist ja aktuaalset vaatenurka, hindab see üksus ettevõtte üldjuhtimist ning eriti riskijuhtimise, sisekontrolli ja eetiliste kaalutluste olulisust ettevõtte juhtimises. Edasi uuritakse, kuidas selliseid finantsskandaale esile tuua või uurida kohtuekspertiisi raamatupidamise ja pettuste uurimise kaudu. Arvestades selle valdkonna praeguse tegevuse rikkalikkust, ühendab üksus märkimisväärse hulga teooriaid ja kontekstipõhiseid näiteid, et anda teile valdkonna põhjalik arusaam.

Rahvusvaheline ettevõtete aruandlus

Praeguses majandusolukorras on väga ebatõenäoline, et rahvusvahelised ettevõtete aruandlusnõuded ei mõjuta ühtegi organisatsiooni, olgu nad suured või väikesed. Sellisena on ülioluline, et raamatupidamise ja rahanduse kutsealadega tegeleda soovijad tunneksid innukalt rahvusvahelist ettevõtete aruandluskeskkonda.

Üksus kaalub organisatsiooni ees seisvaid peamisi rahalisi väljakutseid. Üks väljakutse on seotud rahvusvaheliste finantsaruandlusstandardite (IFRS) mõjuga ettevõtte aruannetele paljudes erinevates ärisituatsioonides ning kaalub raamatupidamisstandardite ühtlustamisele ülemineku mõju kogu maailmas.

Rahvusvaheline äri omandamine

Selles uuenduslikus ja tipptasemel üksuses loovad õpilased arusaamise globaliseerumise mõjust rahvusvahelistele ettevõtetele. Selle saavutamiseks töötavad tudengid rahvusvahelistes piirides rühmadena, ühendades e-suhtluse kaudu meie lüliülikooli tudengid. Nad uurivad nendes gruppides rahvusvahelise ettevõtte omandamise nõudeid. See võimaldab õpilastel kriitiliselt mõista ettevõtte aruandluse teooriaid ja peamisi raamatupidamisküsimusi ning soovitada lahendusi.

Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täistööaeg: 30% loengutest, seminaridest või muudest sammudest; 0% paigutus; 70% sõltumatu uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 91% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 9% eksam
Paigutuse valikud

Kraadiõppe programm

Tööandjad suhtuvad positiivselt kandidaatidesse, kes suudavad näidata asjakohast ja praktilist töökogemust. Ärikooli magistrante julgustatakse tegema vabatahtlikku lühiajalist praktikat reaalse ettevõtlusega, et arendada oma õpingutega seotud kogemusi.

Kraadiõppe praktikaprogramm on valikuline üksus, mis võimaldab teil saada ärikeskkonnas kuni neljateistkümne nädala pikkuse töökogemuse; õpingute rakendamine praktikas ja samal ajal praktikapunktide saamine, mis kantakse teie kraadi kvalifikatsiooni ärakirja.

Spetsiaalne praktika- ja projektikoordinaator juhendab teid selles protsessis, hankides ja reklaamides sobivaid rolle kogu aasta vältel, pakkudes üks-ühele nõustamisnõuandeid ja toetades spekulatiivsete taotluste tegemist oma praktikakohtade leidmiseks.

Praktikad võivad olla osalise või täistööajaga, kuid need peavad mahtuma kavandatud tundidesse.

Raamatupidamise, rahanduse ja panganduse osakond

Meie raamatupidamis-, finants- ja pangandusosakond on suurim raamatupidamiskoolituse pakkuja Inglismaa loodeosas.

Osakond pakub oma eriala aktiivsete ekspertide kaudu laialdast tööstusalast kogemust, millel on suurepärased suhted kõigi tööstusharude vahel ning koostööl põhinev lähenemisviis kriitilise mõtlemise, tööalase konkurentsivõime, paindlikkuse ja professionaalsuse edendamiseks.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: Täistööajaga töötasu: 9 250 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 1542 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • Euroopa Liitu mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 16 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
 • ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 2750 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 naela, raamatute ja trükkimise eest kuni 100 naela aastas.

Kuidas kandideerida

Kiireim ja tõhusam viis sellele kursusele kandideerimiseks on veebipõhine kandideerimine. Nii saate oma rakendust ka protsessi igas etapis jälgida.

Pange tähele, et sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite. Kuigi taotlusvormis küsitakse kahte, võimaldab üks taotlus (eelistatavalt akadeemilisest asutusest või tööandjalt) taotlust töödelda.

Võtame teiega ühendust, et teada anda teie avalduse tulemustest. Samuti võidakse teil paluda tulla vestlusele või anda lisateavet või portfooliot.

Mõne pakkumise tingimuseks võib olla eksamite teatud hinnete saavutamine või konkreetse programmi edukas läbimine. Enne kui saame teie koha kinnitada, peate need tingimused täitma.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem