MSEd koolipsühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Kui te soovivad motiveerida lapsi oma klassiruumis, teeb juhendamise põnevam, teadusuuringute juhendmaterjalide meetodeid, või hinnata programme ja tunnid, Saint Rose programmi Educational Psychology saab avada neid võimalusi teile.

Lõpetajad jäta seda programmi võimet kriitika tahes juhendmaterjalid olukord õpetamise matemaatilisi mõisteid tüüpiline klassiruumis, mis viib täiskasvanud töötoad riigi Haridusameti läbiviimine lastekasvatuse klassid, anda kirjalikult, programmi hindamine ja teised-ja siis töötada välja strateegiad, mis aitavad luua õpikeskkonna. Õpilased valida üks neljast skeeme, mis viib aste:

Üldine skeem: mõeldud tudengitele, kes soovivad teadmised koolipsühholoogia ja selle rakendamine erinevates kontekstides

Research Skeem: eelistavad õpilased-sageli eesmärgiks oma Ph.D. Hariduse psühholoogia-, kes saab läbi empiiriliste uuringute karjääri

Koolipsühholoogia Skeem: avada ainult neile, kes on laskmiseks Certificate of Advanced Study in School Psychology

Mis on koolipsühholoogia?

Educational Psychology on filiaali psühholoogia pühendatud mõista psühholoogilised probleemid on seotud õppimise ja motivatsiooni. Selle lai vihmavari, siis koolipsühholoogid oma teadustöös keskenduma tähelepanu, kui tähtis on inimese arengu hindamine, kultuuri ja tehnoloogia. Nad ootavad suhe nende küsimuste ja kuidas nad võivad mõjutada õppija. Selle mõistmine, koolipsühholoogid püüdma luua optimaalne keskkond, kus õpilased saavad areneda akadeemiliselt, sotsiaalselt ja isiklikult.

Mida hariduspsühholoogiga teha?

Koolipsühholoogid töötada erinevaid seadeid. Paljud on klassiruumis õpetajatele, kes kasutavad oma magistrikraadi Educational Psychology saada oma professionaalse õpetuse sertifikaadid. Samavõrd oluline on need õpetajad kasutavad saadud teadmisi oma koolipsühholoogia kursused parandada oma õpetamise ja õpilaste õppimist. Teised võivad töötada ettevõtted, valitsusasutused, katsetamine ettevõtted või koolid, kus nad analüüsivad andmeid, mis aitavad organisatsioonide teha mõistlikke otsuseid, tegeleda töötajate koolitus ja arendamine ning hinnata programmi tulemuslikkust.

Kus koolipsühholoogid Töötavad?

Paljud koolipsühholoogid satuvad õpetamise ja teadustöö on kolledži ja ülikooli seaded valmistada järgmise põlvkonna haridustöötajaid. Allpool on mõned seaded, kus meie lõpetajad on töötanud.

 • Koolid
 • Mittetulundusühingute
 • Valitsusasutused
 • Ettevõtted
 • College karjäärikeskuste
 • Tervis ja Human pakkuvad organisatsioonid
 • Professional organisatsioonid
 • Ühenduse Koolitusprogrammid

Programmi ülevaade

Educational Psychology on kraad praktikud. Lõpetajad jätta selle programmi teooria ja oskusi, mis võimaldavad neil kriitika tahes juhendmaterjalid olukorda (nt õpetamine matemaatilisi mõisteid tüüpiline klassiruumis, mis viib täiskasvanud töötoad riigi Haridusameti läbiviimine lastekasvatuse klassid, anda kirjalikult, programmi hindamine) ja seejärel töötada välja strateegiad, mis põhineb teooria, mis aitab luua õpikeskkonna, et antud õppijad. Õpilasi julgustatakse arendama oma mitmekultuurilise teadlikkuse ja tehnoloogilist oskusteavet. Õpilased on vaidlustanud iseseisvuda mõtlejad, väärtustada nende rollid professionaalne kasvatajad ja saada kaasa liikmed suurem kogukond.

General Sissepääs Information

Sobivust osalemiseks College of Saint Rose kraadiõppe programmid on tavaliselt aluseks järgmistele miinimumnõuetele:

 • Esitamine täidetud avalduse ja avalduse eesmärk umbes 300 sõna üksikasjalikult taotleja eesmärke kraadiõppe.
 • Tõendi bakalaureusekraadi kraadi akrediteeritud institutsioon läbi esitamine ametliku ärakirja kõigis bakalaureuse- ja magistriõppe institutsioonid osales
 • Akadeemiline ja ametialane kvalifikatsioon kraadiõppe, nagu on näidatud kaks soovituskirja.
 • Hinne punkt keskmiselt 3,0 (4,0 skaalal), üldine ja bakalaureuse suur.
 • Muud lubamise kriteeriumid määratud akadeemilisi programme, näiteks esitamise jätkub, kirjalikult proovid, portfellid, skooriga ning osalemine intervjuud või ülestunnistusi töökojad.
 • Demonstreerimine inglise keele: Saada meile oma TOEFL, IELTS või PTE hinded. Testimise nõuet ei taotlejatele, kes on varem teeninud bakalaureuse või magistrikraadi Ameerika Ühendriigid. College of Saint Rose pakub inglise keele kui teise keele (ESL) uuringud ja pakub tingimisi vastuvõtmisest neile, kes vastavad kõigile teistele vastuvõtu nõuded. Tinglikult aktsepteeritud õpilased peavad näitama, inglise keele enne registreerimisega nende kursuste.
Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

The College of Saint Rose is a progressive community of scholars focused on gaining knowledge and applying what they’ve learned to make the world around them better. Located in the heart of Albany, th ... Loe edasi

The College of Saint Rose is a progressive community of scholars focused on gaining knowledge and applying what they’ve learned to make the world around them better. Located in the heart of Albany, the New York state capital, Saint Rose offers a private, independent, coeducational college experience in a vibrant urban setting. Näita vähem