MSW sotsiaaltöös

Üldine

Programmi kirjeldus

Sotsiaaltöö magistri eesmärk on valmistada õpilasi ette erialase sotsiaaltöö praktika üksikisikute, perede ja kogukondade jaoks. Magistriõppes on kaks taset - sihtasutus ja arenenud. Sihtasutuse õppekava annab üliõpilastele sotsiaaltöötajaga sarnase sotsiaaltöötaja bakalaureusekraadiga teadmisi, väärtusi ja oskusi ning on mõeldud neile, kes sisenevad programmis ilma bakalaureusekraadi sotsiaaltöös. Arenenud õppekava annab üliõpilastele kontsentratsiooni spetsialiseeritud praktikavõimalustes või arenenud üldisemates õppeasutustes, mille määravad selle kogukonna vajadused ja nõudmised, kus programm asub. Need kontsentratsioonid on üldiselt mikro-, mezzo-ja / või makrotasandil ja neid võetakse ainult pärast seda, kui üliõpilane on lõpetanud sihtasutuse õppekava.

Sotsioloogilise bakalaureusekraadi üliõpilane saab siseneda programmi kõrgemal tasemel ja Advanced Standing kraadi programm on mõeldud nendele õpilastele.


Magistriõpe sotsiaaltöö kontsentratsioonides

MSW programmil on kaks kontsentratsiooni:

  • Mikro kontsentratsioon, treenimine haavatavate elanikkonnarühmadega.
  • Makrokontsentratsioon, juhtimine ja muutus.

Igas kontsentratsioonis on spetsialiseerumised ja praegu on iga kontsentratsiooni jaoks üks spetsialiseerumine. Tulevikus ootab rohkem erialasid, sest magistriõppekava kasvab tulevikus. Praegune mikrokontsentratsiooni spetsialiseerumine, haavatavate elanike harjutamine on lapsi ja perekondi harjutanud ning makrokontsentratsiooni, juhtimise ja muutmise spetsialiseerumine on Advocacy and Change.


Programmi eesmärk

Spetsialiseerumise "Laste ja perekondadega harjutamine" eesmärk on edendada haavatavate laste ja perede heaolu, täites nende vajadusi ja aitades kaasa nende tervislikule toimimisele. Selles erialal sotsiaaltöö magistrikraadiga inimesed võivad arendada karjääri lastele ja nende perekondadele avalikes ja eraasutustes, mis teenindavad haavatavaid lapsi või häireid põhjustavaid peresid. See hõlmab lasteasutuse ja laste perekondade osariigi Illinoisi osariiki ning neid ümbritseva ala paljusid eraõiguslikke asutusi, mis tegelevad nende laste ja nende perekondade vajadustega. Need spetsialistid teenindavad erinevaid võimalusi, nagu terapeudid, nõustajad, advokaadid, vahendajad ja maaklerid.

Spetsialiseerumise "Advocacy and Change" eesmärk on esile kutsuda tegevusi sihtrühmade ja kogukondade teenistuses olevate kogukondade ja organisatsioonide tajuda võivate vajaduste suhtes. Inimesed, kes on spetsialiseerunud kaitsmisele ja muutmisele, on valmis töötama organisatsioonides ja kogukondades, edendades meetmeid, mis toovad kaasa vajalikud muudatused ja võimaldavad nende tervislikku toimimist. Need spetsialistid võivad töötada avalik-õiguslike organisatsioonide nimel, suunates oma jõupingutused haavatavaid elanikke mõjutavatele avalikele poliitikatele. Nad õpivad poliitikute lobisemist ja poliitiliste ettepanekute esitamist eri rahvaste või valimisringkondade teenistuses olevate organisatsioonide nimel. Need spetsialistid võivad ka töötada haavatavate elanikkonnarühmade vajadustega tegelevate kogukondade nimel mitmel viisil.


Krediitkaardid kokku: 34 (täiustatud programmi jaoks) või 60 (täisprogramm)


Sissepääsu teave

Täielik programm tunnistab õpilasi ainult sügisel semestril.

Täiendav alaline programm (bakalaureuseõppe üliõpilastele sotsiaaltöös) tunnistab õpilasi ainult suve semestri jaoks.


Karjäärivõimalused

Magistriõpe sotsiaaltöös viib karjääri sellistes valdkondades nagu:

  • vaimne tervis ja ainete kuritarvitamine
  • meditsiiniline ja rahvatervis
  • laste, pere ja kooli sotsiaaltöö
  • sotsiaalne töö maapiirkondade ja vananeva elanikkonnaga


Kraadi nõuded

Sisseastujale nõue: Bakalaureusekraadi lõpuleviimine on nõutav.

Nõutavad kursused


Neile, kes on CSWE poolt akrediteeritud viimase 10 aasta jooksul sooritanud sotsiaaltöö bakalaureusekraadi, on 34-krediiditundide programm, mida saab täita ühe aasta täistööajaga ja kaheaastase osalise tööajaga.

Täiustatud püsiprogramm
Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and d ... Loe edasi

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and diverse community of scholars who are as serious about their education as you are. Näita vähem