Õpi, kuidas ületada suuremaid väljakutseid tööstuse, äri ja avaliku sektori täna ja mõjutada otsuste tegemise protsessi tulevikus. See kursus annab teile tipptasemel analüütilised lähenemised, meetodeid ja vahendeid, mida vaja enesekindlalt lahendada probleeme ja tulemuste parandamiseks.

See võimaldab teil on spetsialiseerunud erinevaid valdkondi, sealhulgas

 • Consulting oskusi
 • Big andmed ja veebianalüütika
 • Infosüsteemid kontseptsioonid ja vahendid
 • Otsus psühholoogiat otsustusprotsessi
 • Financial modelleerimine
 • Operations juhtimise ja protsessi muutmiseks ja parandamiseks lähenemisviise
 • Projektihaldus
 • Tarneahela juhtimise, logistika ja hangete
 • Traditsiooniline tegevuse uurimise ja rakenduslik matemaatika ja statistika

Eesmärk muidugi on anda õpilastele tugeva kvantitatiivse aluse kõrval praktilist probleemilahendamise tehnikat. Suur osa oma õppimise hõlmab reaalse elu stsenaariumi kasutades juhtumiuuringuid, individuaalne ja meeskonna nõustamine liigitused, esitlusi ja tarkvarasse. Suur osa kursuste vormis konsultatsiooni-style juhtudel, mõned teha väikestes rühmades ja sealhulgas esitlusi.

Tuum käigus moodustub neli analytics üksused, mis hõlmavad põhilisi toolkit valdkondades otsuse teadused, kohaldatakse tegevuse uurimise ja statistika. Lähenemine on kaaluda kohaldada nimetatud analüütilised meetodid ja töövahendite komplekte levinud probleem piirkondades üle äri ja juhtimine. Seejärel valis neli ühikut laia valikut võimalusi, vastavalt oma huvidele, taust ja eesmärk karjääri suunas.

Eesmärgid

Muidugi eesmärk on anda juhtimine, projekteerimine, teaduse, matemaatika, majanduse või sarnase koolilõpetajad, kes on tugeva kvantitatiivse aluse sügavamat analüüsi oskusi ja arusaamist sellest, kuidas neid rakendatakse äri ja juhtimise probleeme.

Eriomadused

Me käivitada tuuma mooduli andmed Analytics mis tutvustada õpilastele SAS Enterprise. Kursuste auhinna selle projekti poolt toetatud SAS.

Viimased Tipphetkede juhtumiuuringu juhivad British Airways, esitluse SAS tulevik Analytics ja pidev väitekirja projektid Unilever ja LBM.

Ainekursuse detailid

Kursus koosneb nii kohustuslike ja valikuliste õpetas ühikut. Põhilisi kursusi üksus tutvustada teile matemaatiliste põhimõtete ja praktilisi vahendeid optimeerimine, otsuse tegemine, andmete hankimine, statistiline analüüs, simulatsioon ja riskianalüüs. Konkreetsed paketid sisaldavad SAS, SPSS, Minitab Amos, Eviews, Excel, Excel lahendamine, SIMUL8, iThink, Risk lahendamine, IDS.

Kohustuslik muidugi üksused on:

 • Matemaatiline programmeerimine ja optimeerimine;
 • Applied Statistics ja Äri prognoosimise;
 • Simulatsioon ja riskianalüüsi;
 • Andmed Analytics Äri otsuse tegemine;
 • Risk, Performance ja otsus analüüs.

Vahemikus vabatahtlik ühikut on saadaval lai valik valdkondades, olenevalt kättesaadavusest ja ajakava ning õpilaste sobiva tausta.

Kursuste ja hindamine

Hinnang sõltub muidugi üksused võtta. See võib olla kombinatsioon muidugi töö, rühmatöö hindamise ja esitlusi, aruanne, ülesandeid, klassi katsed ja uurimine. Väitekiri tavaliselt vahemikku 12000 ja 25000 sõna.

Riiki sisenemise nõuded:

Me tavaliselt otsima UK bakalaureuse kraadi esimese või ülemise teise klassi kiitusega või ülemere samaväärne kvantitatiivne teema nagu matemaatika, statistika, füüsika, tehnika, arvutid, juhtimine teaduse ja ökonoomika.

Hinnates oma akadeemilise rekord võtame arvesse oma klassi keskmine, positsioon klassis, viiteid ja alalise institutsiooni, kus sa õppinud oma kvalifikatsiooni. Meil on eriti hea meel taotlejad institutsioonide kõrge positsiooni ja maine.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Alliance Manchester Business School - The University of Manchesteris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
12,000 GBP
UK / EU õpilased (aastas): £ 11,500 Rahvusvahelised õpilased (aastas): £ 19,000
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

MSc Business Analytics experience: Hasanain Ali, Iraq