See programm sobib eriti üliõpilastele, kes soovivad arendada karjääri töötajate ülesanded, inimressursside juhtimise rollid või äri konsultandid sellistes valdkondades nagu valik ja hindamine, organisatsiooni arengu ja muutuste ja töötajate arendamine.

Õpetab kogenud teadlaste ja praktikute, õpilastele on antud põhjalik koolitus varustada neid kohaldada psühholoogilisi teooriaid ja uuringuid, et mõjutada ja teavitada hulk olulisi äri otsuseid ja tõhusalt tegutseda kõigil tasanditel organisatsiooni.

On tugev rõhuasetus arendada kriitilist mõtlemist ja nõustamine oskused, samuti võime töötada tõhusalt koos erinevate sidusrühmade organisatsioonilt. Õpilased võivad valida, et laiendada ja kinnistaks oma praktilisi oskusi, täites uurimisprojekt, mis võimaldab neil rakendada oma teadmisi organisatsiooni teema.

Alternatiivina võib ta läbi viia keskendunud kirjanduse ülevaade, mis uurib, kuidas psühholoogilisi teadusuuringuid ja teooria võib kohaldada kaasaegse äri probleem.

Pange tähele: Meie MSc Work Psychology on mõeldud neile, kellel bakalaureuse psühholoogia kraadi.

Õppimine, õpetamine ja hindamine

Õpetamine on Business Psychology programm annab meie maailma tuntud spetsialiste kasutades mitmeid meetodeid, sealhulgas: loengud, praktilised töötoad, seminarid, rühmatöö, veebipõhised tegevused, individuaalne õpetused ja tagasiside istungid. Moodulid on hinnanud kombinatsioon kursuste hinnanguid, et arendada spetsialistide oskuste ja akadeemilisi teadmisi.

Block õpetamise moodulite kasutatakse ka muidugi kättesaadavaks neile on täistööajaga, kes soovivad arendada oma karjääri (nt personalijuhtimise) või neile, kes soovivad liikuda töö rollid, mis nõuavad teadmisi taotluse psühholoogia töö organisatsioonid.

Semester 1

 • Kogumine ja kasutamine Tõendid Töö psühholoogia (I osa)
 • Juhtimine ja Performance Management
 • Töötajate kaasamine, motiveerimine ja Voice
 • Heaolu ja töö
 • Töö disain, organisatsioonilised muutused ja areng

Semester 2

 • Kogumine ja kasutamine Tõendid Töö psühholoogia (II osa)
 • Psühholoogiline hindamine organisatsioonides
 • Karjääriarendus
 • Õppimine, areng ja Teadmusjuhtimine

Valikulised moodulid

Igas semestrit 1 ja 2 võib olla võimalik õppida ühe mooduli kooli olemasoleva portfelli Magistriõpe moodulid.

Suvi

 • Empiirilised Research Project Töö psühholoogia või doktoritöö äri psühholoogia

Sisenemise kriteeriumid

Minimaalne ülemise teise klassi (2: 1) kiitusega kraadi Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne välismaal kvalifikatsiooni tunnustanud Loughborough University. Rakendused isikutelt, kellel on väiksem teise klassi aste võib kaaluda, kui taotlejal on töökogemus.

Sa pead näitama, et oma kraad lisada mooduleid, mis annab teile teadlikkust inimeste käitumine töö seaded.

Kui see nii ei ole, siis peaks olema vähemalt üks aasta töökogemust. Tõendid numbriline oskus näidata läbi uuring matemaatiliste või statistiliste teemasid mingi osa oma esimese astme.

*Pange tähele: Meie MSc Work Psychology on mõeldud neile, kellel bakalaureuse psühholoogia kraadi.

Inglise keele nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

IELTS: üldine 6,5 minimaalselt 6,0 iga komponent School aktsepteerib madalam IELTS skoori kui teed ülikooli eelnevalt istung inglise keele kursus.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 15 kursust Loughborough University School of Business and Economicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,950 GBP
UK / EL; 16,100 GBP rahvusvahelise
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi