MSc äri- ja pärandijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Muinsuskaupade tööstus on suur ja kasvav maailmamajanduse panustaja, kes kasutab kvalifitseeritud pärandijuhtide arvu. Selles astmes pakutakse spetsiaalset õppekava, et arendada teadmistebaasi ja oskusi, mida nõutakse nii äri- kui ka arheoloogia erialadel, et võimaldada maailma pärandit tõhusalt juhtida. Selle programmi õpilasega juhindutakse moodulitest, et arendada oma arusaama majanduslikest ja juriidilistest põhimõtetest, mille raames pärandijuhtimine toimib üle kogu maailma, muuseumi näidetest saidi ettekannetena ja kuidas pärimus kujundab rahvuslikku identiteeti. Seda saab võrrelda haridusega teoorias ja praktikas, et hinnata, säilitada, esitada ja leevendada arengu mõju meie ühisele pärandile. Teie ettevõtlusoskusi arendatakse finants-, turundus-, projekti- ja riskijuhtimise valdkonnas, et pakkuda laiapõhjalist baaset nii avaliku (valitsuse) kui ka erasektori töös. Selle programmi lõpetajad sobivad paljude äri- ja juhtimisrollide tegemiseks pärandi, turismi ja ehitussektoris.

Tutvustame oma kursust

Hariduselt pärandi ja ärijuhtimise kursus võimaldab õpilastel välja töötada oskustebaasi, mis vastutab mõne riigi kõige silmapaistvamate pärandikohtade eest. National Trust'i omadustest, tohutu põllumajandusliku ja ajaloolise tähtsusega maamajandusse, valmistab see kursus ette üliõpilane, kes suudaks neid saite igapäevaselt juhtida ja hallata. Kursus, mis uhkeldab oma tööstusharu tunnustatud tipptaseme standardeid, andes potentsiaalsetele tööandjatele võimalikult parimaid kandidaate.

Ärikirja ja pärandi juhtimise kursused on mõeldud neile, kes soovivad paljutõotavat karjääri päranditööstuses, olgu siis ärijuhtimine, turism, ehitus või isegi põllumajanduse juhtimise sektorid. Muinsuskaupade tööstus on suur ja kasvav maailmamajanduse panustaja, kes kasutab kvalifitseeritud pärandijuhtide arvu. Selles astmes pakutakse spetsiaalset õppekava, et arendada teadmistebaasi ja oskusi, mida nõutakse nii äri- kui ka arheoloogia erialadel, et võimaldada maailma pärandit tõhusalt juhtida. Selle programmi õpilasega juhindutakse moodulitest, et arendada oma arusaama majanduslikest ja juriidilistest põhimõtetest, mille raames pärandijuhtimine toimib üle kogu maailma, muuseumi näidetest saidi ettekannetena ja kuidas pärimus kujundab rahvuslikku identiteeti. Seda saab võrrelda haridusega teoorias ja praktikas, et hinnata, säilitada, esitada ja leevendada arengu mõju meie ühisele pärandile. Teie ettevõtlusoskusi arendatakse finants-, turundus-, projekti- ja riskijuhtimise valdkonnas, et pakkuda laiapõhjalist baaset nii avaliku (valitsuse) kui ka erasektori töös. Selle programmi lõpetajad sobivad suurepäraste kodude, turismiobjektide, rahvuslike usaldustingimuste ja muuseumide haldamiseks.

Taotlemise protsess ja nõutavad tõendavad dokumendid

  • Ülikooli veebipõhine avaldus koos isikliku avaldusega
  • Ärakiri
  • 2 viited
  • Inglise keel (vajaduse korral)

Ülikool püüab igal ajal läbi viia vastuvõtueskirju, mis on õiglased ja on kooskõlas Ühendkuningriigi õigusega ning ülikooli harta, põhikirja, määruste ja määrustega.

See hõlmab diskrimineerimisega seotud õigusaktide (nt 2010. aasta võrdse kohtlemise seadus) ja Ülikooli võrdsete võimaluste poliitika avaldust. See hõlmab kohustust, et ülikool:

  • aktiivselt abistavad rühmitusi, kellel on haridus- ja tööhõivega seotud ebasoodsad võimalused, et saada ülikoolist kasu;
  • püüavad aktiivselt osaleda, et võimaldada õpilastel, kes harilikult kõrgkoolis osalemist ei tee;
  • tagada, et vastuvõtutingimused valivad õpilasi õiglaselt ja asjakohaselt vastavalt nende akadeemilisele võimekusele ning et menetlust jälgitakse ja vaadatakse korrapäraselt läbi.

Programmi struktuur

Muinsuskaupade tööstus on suur ja kasvav maailmamajanduse panustaja, kes kasutab kvalifitseeritud pärandijuhtide arvu. Selles astmes pakutakse spetsiaalset õppekava, et arendada teadmistebaasi ja oskusi, mis on vajalikud nii äri- kui arheoloogia erialadel, et võimaldada maailma pärandit tõhusalt juhtida. Selle programmi õpilasega juhindutakse moodulitest, et arendada oma arusaama majanduslikest ja juriidilistest põhimõtetest, mille raames pärandijuhtimine toimib üle kogu maailma; muuseumi näidistest, saidi esitlusest ja sellest, kuidas pärand kujundab rahvuslikku identiteeti. Seda saab võrrelda haridusega teoorias ja praktikas, et hinnata, säilitada, esitada ja leevendada arengu mõju meie ühisele pärandile. Teie ettevõtlusoskusi arendatakse finants-, turundus-, projekti- ja riskijuhtimise valdkonnas, et pakkuda laiapõhjalist baaset nii avaliku (valitsuse) kui ka erasektori töös. Kõik õpilased on võimelised võtma ülikoolist (sealhulgas keeltest) ühest täiendavast moodulist oma individuaalseid huve ja karjääriarendust. Selle programmi lõpetajad sobivad paljude äri- ja juhtimisrollide tegemiseks pärandi, turismi ja ehitussektoris.

Võtme faktid

Lõppkuupäev: 1. september (taotluse esitamise otsust ei ole võimalik õigeaegselt tagada, välja arvatud juhul, kui selleks kuupäevaks on esitatud täielik taotlus - õppuritele, kes vajavad viisat õppimiseks, peaks ka viisaprotsessidele võimaldama lisaaega)

Hindamine

Sellel kursusel hinnatakse erinevaid vahendeid, mis vastavad erinevatele oskustele, mida te õppite ja mis peavad töötama päranditööstuses. Need ulatuvad professionaalsete aruannete, meeskonna ja individuaalsete ettekannete ja seminaride (sageli reaalsetest klientidest / spetsialistidest) ettevalmistamiseks tavapärasemate esseede ja eksamitega.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, m ... Loe edasi

Over 6,500 international students from more than 135 countries choose to study at the University of Southampton each year. In addition, we have links with universities and partners around the world, making us a truly international institution. Here at Humanities, we are fascinated by people and their activities and achievements over the centuries, from prehistory to the modern day. We are well-known for ground-breaking and internationally-significant research and education across our wide-ranging disciplines, most of which are ranked in the top ten across British universities. Näita vähem