MSc ärianalüüsi ja nutikad teenused

Üldine

Programmi kirjeldus

Suurte andmete smart teenused

Suur andmeid revolutsioon on lasknud tohutu mõju ühiskonnale, organisatsioonide ja igapäevaelus. Andmed plahvatus on tohutu uusi võimalusi ettevõtetele ja eraisikutele. See võimaldab neil paremini, rohkem kliendile orienteeritud rohkem suunatud ökonoomsemat otsuseid. Äriinfo spetsialistid on saanud oluline vara mis tahes äriühing või avaliku asutuse. MSc Business Intelligence ja Smart Services on uus, uuenduslik programm, mis uurib teenuste disaini, ärianalüüsi süsteemide ja ärianalüüsi.

Teadmine, saate omandada otseselt rakendada reaalse elu projektid ettevõte. Pärast ülikooli lõpetamist, siis on mitmesuguseid karjääri võimalusi, mida te, nagu teenuste disainer, ärianalüüsi konsultant, või suur andmete arhitekt. Tööstused siis võib lõpuks töötab on sama erinevad kui ettevõtted, valitsused ja teadusasutused on kõik otsivad inimesed nagu sina.

Miks see programm?

Suur andmeid revolutsioon on lasknud tohutu mõju ühiskonnale, organisatsioonide ja igapäevaelus. Andmed plahvatus on tohutu uusi võimalusi ettevõtetele ja eraisikutele. See võimaldab neil paremini, rohkem kliendile orienteeritud rohkem suunatud ökonoomsemat otsuseid. Äriinfo spetsialistid on seega muutunud oluliseks vara mis tahes äriühing või avaliku asutuse.

Teiselt poolt, firmad on hakanud välja töötama nn targa teenused: toodete ja teenuste uuendusi, mis on otseselt ära andmed ja tehnoloogia, mis pakub lisaväärtust klientidele. Uusi ärimudeleid keskendunud arukate teenuseid tutvustatakse selle nõudluse rahuldamiseks. Nagu magistrant Business Intelligence ja Smart Services, saate teada, kuidas analüüsida suuri andmed, teha äri otsuseid Andmerikaste keskkondades ja disaini andmepõhistele smart teenuseid.

Mis karjääri ootame teid?

Big andmed on kiiresti kasvav valdkonnas, oma karjäärivõimalusi otsima võrdselt paljulubav. Sul on võimalik leida tööd suurettevõtted, valitsusasutuste, poliitika ja uurimisasutused.

Sul on võimalik jätkata palju erinevaid positsioone, sealhulgas:

  • teenust disainer
  • hooldusinsener
  • smart teenust konsultant
  • teenindusjuht
  • teenuse osutamise juht
  • ärianalüüsi konsultant
  • suur andmed analüütik
  • suur andmed arhitekt
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The most international university in the Netherlands, stands out for its innovative approach to learning and international outlook. With 16,000 students and 4,000 staff, Maastricht University offers ... Loe edasi

The most international university in the Netherlands, stands out for its innovative approach to learning and international outlook. With 16,000 students and 4,000 staff, Maastricht University offers a wide choice of academic programmes, all Näita vähem