Ettevõtete ja nende muutuvate protsesside arendamiseks on vaja kompleksseid oskusi. Suurõppe üliõpilane oskab omandada mitte ainult innovatsiooni teooria ja metoodikaalaseid teadmisi, vaid ka suutma suurendada oma ettevõtlusalaseid teadmisi projekti juhtimises, analüütilises ja hindamismeetodites ning suhtlemis- ja läbirääkimiste tehnikaoskust. Me aitame teil mõista ettevõtte juhtimise sidemeid ja koostoimeid, et saaksime teha äri kesk- ja juhtivatel kohtadel sise- ja välismaise ärivaldkonnas.

PROGRAMM on mõeldud üksikisikutele, kes sooviksid olla aktiivsed, uuenduslikud ärijuhid, suudavad loogilisi ühendusi kiiresti mõista ja mõista ning usaldusväärselt kiiresti otsustada, tuginedes väikesele teabele.

KARJÄÄRI VÄLJAVAATED:

  • keskastme juhtide ja juhtivatel ametikohtadel
  • juhtkond ja juhtivtöötajad rahvusvahelistel ettevõtetel
  • nõustajad väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega
  • projektijuhi positsioon
  • ettevõtte arengupositsioon
  • sõltumatute ettevõtete asutamine

PÕHITEGEVUS: Juhtimis (äri) majandus, ettevõtluse innovatsioon, finantsanalüüs, strateegiline juhtimine, projektijuhtimine, juhtimisarvestus, äriotsuse tugisüsteemid ja -meetodid, innovatsiooni metoodika, turunduse planeerimine ja juhtimine

TÄIENDUS- JA TEADUSUURINGUTE VÕIMALUSED: Juhtimisosakonna raames on õpilastel võimalus ühineda erinevate riiklike uurimisprogrammidega ning samuti analüüsida tööstusharude tellitud projektide raames, kuidas tulevaste tehnoloogiate kujundamisel on tegemist suurte ettevõtete ja teaduskeskuste koostööga; kuidas innovatsiooni saaks integreerida ettevõtete igapäevaelu; kuidas uurimistulemused inspireerivad tehnoloogilise arengu strateegilisi eesmärke (suundumusi).

Õppetöö ajal saavad õpilased välja töötada ja rakendada erinevaid ärivõimalusi ja ka valmistada ette oma ettevõtet.

"Kas soovite, et ma annaks sulle edu valemiks? See on üsna lihtne, tõesti. Kahekordne oma ebaõnnestumise määr. Sa mõtled ebaõnnestumiseks edu vaenlaseks. Kuid see pole üldse ... ebaõnnestumiseks võib olla ebaõnnestunud või võite sellest õppida. Jätkake ja tehke vigu. Tehke kõik, mis suudate. Sest pidage meeles, et see on koht, kus leiate edu. Kaugel. "

Thomas J. Watson, 1874-1956, IBMi esimees

"Pärast inseneri lõpetamist pakub METU suurt rahvusvahelist keskkonda METU ärikursuseid ja suurepäraseid õppejõude põnevates linnades."

Ege Tunceli, Türgist, ettevõtluse arendamine MSc

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Budapest Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
3,300 EUR
semestri vältel väljaspool ELi õppivate üliõpilaste jaoks; 2 100 eurot semestri kohta ELi üliõpilastele
Deadline
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 01.08.2017 for EU students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 01.08.2017 for EU students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 01.08.2017 for EU students
End Date

Welcome to Budapest Metropolitan University