MSc äriinsenerides

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Karjääri kiirendamiseks on vaja tehnoloogiat ja juhtimist käsitlevat kahekordset ekspertiisi

Tõeline äriarendaja, äriinsenerid on spetsialiseerunud ettevõtluskeskkonnale ja läbirääkimistele suure kasumiga komplekssete lahenduste, toodete ja teenuste üle. Nad mitte ainult ei halda oma äriportfelli, vaid pakuvad oma klientidele ka globaalseid terviklikke lahendusi.

Äritegevuse ja tehniliste meeskondade vahelise liidese positsioneerimine, äriinsenerid koordineerivad ja kasutavad suurprojekte algusest lõpuni.

Viimase 30 aasta jooksul on ärijuhtimise programm spetsiaalselt kohandatud teaduslikele või tehnilistele profiilidele. Programmi eesmärk on arendada äri- ja juhtimisoskusi kõrgeimal tasemel, et meie vilistlased saaksid töötada välja äristrateegiaid ja juhtida uuenduslikke projekte.

Uuenduslike firmade poolt aktsepteeritud programm reageerib kõrgtehnoloogiliste ja suure lisandväärtusega tööstuste probleemidele.

Miks valida see programm?

Kahekordne kogemus tehnoloogia ja juhtimise alal

Kiirete muutuste maailmas väärtustavad firmad oskusi, mis võimaldavad muuta tehnoloogiaid innovatsioonivõimalusteks ja uute tegevuste loomiseks. Õppekeskkond on samuti 100% tehnoloogia ja B2B.

Rahvusvaheline õppejõud, mis koosneb nii akadeemilistest kui ka professionaalsetest professoritest

Alalised õppejõud pakuvad programmi kõrgetasemeliste kõrgtehnoloogiliste ettevõtete spetsialistide kõrval. Nii nende päritolu kui ka kogemused on rahvusvahelised.

Kogemuslik pedagoogika

Programmi eesõigused on õppemeetodid, mis panevad õpilased professionaalsetesse simulatsioonidesse rollimängudesse, firma poolt välja töötatud projektidesse ja seminaridesse disainerite ja inseneridega.

Ettevõtete poolt heakskiidetud programm

Selle programmi kaudu välja töötatud oskuste kogumeid tunnustavad sellised tööstussektorid nagu lennundus, IT, elektroonika, energeetika, keskkond, telekommunikatsioon, tsiviilehitus, transport.

Algus on 38K € (Prantsusmaa), kus 95% lõpetajatest töötab esimese 6 kuu jooksul.

Võimas Alumni võrgustik

Üle 60 000 koolilõpetaja võrgustikus on 2 500 vilistlast ärijuhtimise programmist. KEDGE BS pakub juurdepääsu ülemaailmsele ühendatud spetsialistide kogukonnale.

Võtmeisikud

300 õpilast - 13 rahvust (Mehhiko, Taïwan, Maroko, Armeenia, Briti, Malgash, Gabon, Guinea, Serbia, Côte d'Ivoire, Türgi jne) - 2500 programmi vilistlased

Oskused kujundatud

  • Põhjalike lahenduste loomine ja äritehingute sõlmimine
  • Multidistsiplinaarne projektijuhtimine
  • Innovatsiooni loomine, väärtuse loomise edendamine
  • Ettevõtlusvaimu arendamine
  • Leadership Development

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Loe edasi

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Näita vähem
Bordeaux , Marseille , Pariis , Toulon , Shanghai , Dakar + 5 Rohkem Vähem

Akrediteeringud