MSc ärijuhtimine turundusjuhtimisega

Üldine

Programmi kirjeldus

Alguskuupäev: september, jaanuar, juuni

Õppetasud (2019/20): Suurbritannia / EL: 9000 kr Rahvusvaheline: 15 000 kr

Töötamine suurtes, kaasaegsetes rahvusvahelistes organisatsioonides, keskmise suurusega ettevõtetelt või isegi väikestest stardiettevõtetest nõuab mitmesuguseid ärivõimalusi. Kõige väärtuslikumad töötajad on need, kellel pole mitte ainult põhjalikke teadmisi ja arusaamu ettevõtte erinevatest osadest, vaid need, kes on kiire õppurid ja meeskonna mängijad, kellel on juhtimisvõimalused.

MSc Business Marketing koos juhtimise programm annab üliõpilastele nii üldisi ärilisi teadmisi ja mõistmist kui ka isiklikke oskusi, mis on vajalikud mitmesuguste rollide jaoks.

MSc turunduse juhtimise programmiga pakub üliõpilastele nii erakorralisi üldisi ärilisi teadmisi kui ka arusaamist, samuti isiklikke oskusi, mis on vajalikud mitmesuguste rollide edenemiseks.

Programm on kavandatud kohustuslikest moodulitest, mis on ühised kõigile meie Pathways , hõlmates ettevõtte üldisi ülesandeid, strateegilist juhtimist ja organisatsioonilist analüüsi. Nende moodulite täitmisel püüab programm oma pädevust arendada ja rakendada strateegilist teadlikkust, oma juhtimispotentsiaali ja arusaamist rahvusvahelise äri teooriast ja praktikast.

Teisel semestril antakse teile võimalus spetsialiseeruda turunduse juhtimisele, süvenevad organisatsioonide turustamise strateegilises rollis. Selle programmi käigus luuakse vajalikud teadmised ja oskused, et strateegiliselt analüüsida organisatsioonide suutlikkust arendada ja rakendada konkurentsivõimelisi turundusstrateegiaid. Teile määratakse isiklik teadustöö juhendaja, akadeemiline isik, kes toetab kogu oma väitekirja, peab teil enne uurimistöö algust esitama hinnatud uurimisettepaneku.

Programmi lõpetajad on ühendanud paljude ettevõtete, sealhulgas kõrgkoolide koolitussüsteemid, samal ajal kui märkimisväärne hulk lõpetajat on läinud tagasi perefirmadele või isegi alustanud oma ettevõtteid.

See kursus on saadaval ka MSc Business koos rahvusvahelise juhtimise ja täiustatud praktika, mis hõlmab kas internatuuri või projekti, mis annab teile töökogemuse ja väärtusliku võimaluse viia oma õppimine praktikas. Praktika toimub teie teise ja viimase poolaasta vahel ning see võib olla tasuline või tasuline.

Kes see kursuse sobiks?

Meie edukas programm "Business with ..." on mõeldud inimestele, kes otsivad ettevõtte ärimaailma tutvustamist, samal ajal kui neil on võimalus ühendada Pathway spetsialiseerumise Pathway , sel juhul juhtkonnaga. See kursus pakub ülimat paindlikkust üliõpilastele, kes soovivad siseneda ärimaailma.

Standardne sissekanne

Esimene aste, mis vastab 2.2 tunnustuse liigitusele. Taotlejad, kellel pole sellist akadeemilist kvalifikatsiooni, kuid kellel on märkimisväärne töökogemus ettevõtlusorganisatsioonis ja / või kellel on vastav kutsekvalifikatsioon, võetakse samuti arvesse. Kuna programmis õpitakse mingit statistikat, peaksid taotlejad omama matemaatika kvalifikatsiooni, mis on võrdne GCSE-klassi B-ga. Lisage üks järgmistest:

  • Rahvusvahelised / inglise keele nõuded:
  • Rahvusvahelistel kandidaatidel peab olema üks järgmistest inglise keele oskustest järgmiste klassidega:
  • Briti Nõukogu Rahvusvaheline Inglise keele testimise süsteem (IELTS) skoor 6,5 (või kõrgem), mille minimaalne punktisumma on lugemise, kirjutamise, kuulamise ja rääkimise iga osa 5,5
  • Pearsoni akadeemiline skoor 62 (või kõrgemal) minimaalse skooriga kõigis lugemise, kirjutamise, kuulamise ja rääkimise komponendis 51
  • Ülikool aktsepteerib ka paljusid teisi inglise keele oskusi ja kui teil on küsimusi inglise keele kasutamise kohta, võtke palun ühendust Rahvusvahelise Vastuvõtubürooga ja meil on hea meel teie abistamiseks.

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

Viimati uuendatud juuli 2019

Teave kooli kohta

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Loe edasi

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Näita vähem