MSc ärijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Ärijuhtimine - NEW 2016/17 talvel semestrilt

Magistriprogrammi "Ärikorraldus" on põhjalikult reformitud ja pakub alates 2016/2017. Aasta talisemestrilt võimaluse valida erinevate erialade erialasid 80 ECTS tasemel ja kohandada uuringut veelgi paremini individuaalsete vajaduste ja isiklike karjäärinõuetega.

Lisaks õpilastele tutvustatakse meetodeid ja vahendeid ärijuhtimise, samuti seotud valdkondades nagu äriõigus, majandus sotsioloogia, äri informaatikat, majandusteaduse ja statistika. Pärast lõpetamist saavad nad iseseisvalt lahendada juhtimisprobleeme ja kasutada oma õppinud metoodilisi oskusi majandusprobleemide lahendamiseks.

Lisaks on magistriõppe üliõpilased ette valmistatud ülikoolihariduse jätkamiseks doktorikraadi osana majandus- või äriõiguse valdkonnas.

struktuur

Magistriprogrammi ärijuhtimine algab sissejuhatava etapiga, mille käigus saavad õpilased valida äritegevuse ja ainevaldkondade vahel. Sissejuhatava etapiga paralleelselt võivad juba osaleda teised kursused.

Spetsialiseerumisetapis saate valida peamiste (40 ECTS) ja alaealiste (20 ECTS), st suurte või väiksemate erialade, mis on eri valdkondade moodulid. Õpilased võivad otsustada ise, kui nad soovivad valida kas 2 peamist (2 korda 40 ECTS) või 1 põhikooli ja 2 alaealist (40 ECTS 2 korda 20 ECTS).

Lisaks peavad õpilased sooritama valikainete kursusi, mis moodustavad 8 ECTS, või isegi neil on võimalus võtta maksimumprojekti. 4 ECTS ainepunkti.

Uuringu lõpus tuleb lõpule viia magistritöö moodul, mis hõlmab magistritöö kirjutamist, magistritööd ja magistriõppe läbimist.

Eripära

Valides peamisi ja vähemusõpilasi, on võimalik arendada oma teaduslikku ja erialast profiili individuaalselt ning kohandada oma õpingud tulevaste karjääriarendustega.

Väga lihtsustatud vastuvõtukriteeriumid võimaldavad mittemajanduslike õppevaldkondade bakalaureuseõppe lõpetamist ärijuhtimise magisteriks.

Lisaks on kursuste eeltingimused eemaldatud, mis võimaldab õpilastel planeerida oma õpingute kulgu iseseisvalt.

sissepääs

Vastuvõtutingimused on oluliselt lihtsustatud. Master BW on seega kättesaadav ka teiste õppejõudude ja teiste teaduskondade või ülikoolide bakalaureuseõppe lõpetanutele.

Lisaks bakalaureusekraadile tuleb tõestada ainult majanduslikke teadmisi 30 ECTS-i kohta. Nendest 30 ECTSist peab vähemalt 15 ECTS olema seostatav ärijuhtimise alusteadmistega, 3 ECTS matemaatika ja 3 ECTS statistika.

Universität Wien üliõpilased saavad oma õpingute raames omandada järgmised kaks laienemisprogrammi, täites seega kõik vajalikud eelmised teadmised (välja arvatud inglise keel), et nad saaksid automaatselt sissepääsuameti ärijuhtimise magister.

  • Ettevõtluse alused (15 ECTS)
  • Ärimeetodid (15 ECTS)

Kuna magistriõppe õppekeeleks on nii inglise kui ka saksa keel, tuleb tõestada inglise keele oskust C1 tasemel ja saksa keele taset B2 tasemel.

Pärast lõpetamist

Magistriõpe ärijuhtimise lõpetajad on võimelised võtma ettevõtte pakkumisi või töötama spetsialiseerunud spetsialistidena vastava ettevõtte äriosakondades (turundus, tootmine, logistika, ostmine / müük, raamatupidamine, kontroll jne). Lisaks on neil vajalikud oskused sõltumatute ettevõtjate või konsultantide tegutsemiseks.

Lisaks neile õpetatakse mitmesuguseid juhtimis- ja metodoloogilisi oskusi, mis võimaldavad neil igal ajal probleemide tuvastamiseks ja lahendamiseks seotud erialadel. Samuti on õpilased koolitatud rakendustele suunatud, et olla valmis tööturu sündmustele. Õppeosakonna ja meeskonnatöö käigus omandatud pehmed oskused täidavad selle magistriõppe lõpetanute profiili.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Vienna was founded in 1365. It is the oldest university in the German-speaking world and one of the largest in Central Europe. Currently, about 91.000 students are enrolled at the Un ... Loe edasi

The University of Vienna was founded in 1365. It is the oldest university in the German-speaking world and one of the largest in Central Europe. Currently, about 91.000 students are enrolled at the University of Vienna. 179 courses can be taken, of which 56 are Bachelor Programmes, 112 Master Programmes, 3 Diploma Programmes and 8 PhD Programmes. Näita vähem