MSc ärijuhtimine

&nbsp

Te omandada olulisi oskusi ja kogenud teadmisi vaja tegutseda tõhusa manager tänapäeva nõudliku ja kiiresti muutuvas ärimaailmas.

Programm tutvustab täiustatud juhtimise teooriad ja arendab oma võimes rakendada teadmisi praktikas, eriti kui küsimus on keeruline, omavahel iseloomu rahvusvahelises ärikeskkonnas.

Sul on ka saada analüüsivõime teha teadlikke otsuseid, kui tegemist on erinevaid juhtimise küsimusi ning julgustatakse mõtlema neid valikuid ja nende sotsiaalne mõju.

&nbsp

&nbsp

Sihtrühm

&nbsp

Programm on mõeldud lõpetajate mitte-äri orienteeritud teemasid, ilma eelneva juhtimis kogemus, või need, kes soovivad süvendada oma teadmisi juhtimise protsessi.

&nbsp

&nbsp

Programmi mooduleid

&nbsp

Põhimõtteid Marketing Management

Managing Finance Rahvusvaheline ärikeskkond ja strateegia Inimeste juhtimine kaks vabatahtlik mooduleid võetud laia valiku Kutseoskuste Uurimismeetodid väitekiri või projekt

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirements

&nbsp

Kuni abikõlblikud riiki lubamise taotlejad peaksid tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teie esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Hull University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date