Alusta kuupäevasid: september, jaanuar, mai

Õppetasud (2019/20): Suurbritannia / EL: 9000 kr Rahvusvaheline: 15 000 kr

Töötamine suurtes, kaasaegsetes rahvusvahelistes organisatsioonides, keskmise suurusega ettevõtetelt või isegi väikestest stardiettevõtetest nõuab mitmesuguseid ärivõimalusi. Kõige väärtuslikumad töötajad on need, kellel pole mitte ainult põhjalikke teadmisi ja arusaamu ettevõtte erinevatest osadest, vaid need, kes on kiire õppurid ja meeskonna mängijad, kellel on juhtimisvõimalused. Magistrikraadiga äri-finantsjuhtimise programm annab õpilastele nii üldisi ärilisi teadmisi kui ka arusaama, samuti paljude rollide jaoks vajalikke isiklikke oskusi.

Programm on välja töötatud hiljuti lõpetanud mitteärilistel erialadel, kes soovisid lisada oma bakalaureuse erialadele ärimõõdiku ja sellena on olnud väga populaarne kursus. Selle programmi edukaks saavutamiseks vajate entusiasmi, pühendumust ja valmisolekut mitte ainult kõvasti tööd teha, vaid uusi mõtteviise õppida. Me ootame ka, et näitate oma algatusvõimet ja suudaksite töötada iseseisvalt.

Programm on kavandatud moodulite komplektist, mis on kõigile Pathways ühised. Need moodulid hõlmavad ettevõtte üldisi ülesandeid, strateegilist juhtimist ja organisatsioonilist analüüsi. Need moodulid juhendavad teid ka strateegilise teadlikkuse saavutamise üldiste kraadiõppe eesmärkide saavutamisel, juhtimispotentsiaali arendamisel ja rahvusvahelise äri teooria ja praktika mõistmisel. Teisel semestril antakse teile võimalus spetsialiseeruda finantsjuhtimisele. Ülejäänud aja jooksul saate lõpetada uurimuse ja kirjutada üles oma väitekirja.

Igal üliõpilasel on isiklik teadustöö juhendaja ja ta peab esitama hinnatud uurimisettepaneku enne doktoritöö alustamist ise. Programmi lõpetanud on liitunud paljude ettevõtete, sealhulgas kõrgkoolide koolituskavadega. Märkimisväärne hulk koolilõpetajaid on pereettevõtete jaoks uuesti tööle läinud või isegi oma ettevõtteid käivitanud.

See kursus on saadaval ka MSc Business koos finantsjuhtimise ja täiustatud praktika, pakkudes internatuuri võimalust, mis annab teile töökeskkonna kogemuse ja väärtusliku võimaluse viia oma õppimine praktikasse. Praktika toimub teie teise ja viimase poolaasta vahel ning see võib olla tasuline või tasuline.

Kes oleks selle kursuse jaoks sobiv?

Programm on välja töötatud hiljuti lõpetanud mitteärilistel erialadel, kes soovisid lisada oma bakalaureuse erialadele ärimõõdiku.

Standardne sissekanne

Esimene aste, mis vastab 2.2 tunnustuse liigitusele. Taotlejad, kellel pole sellist akadeemilist kvalifikatsiooni, kuid kellel on märkimisväärne töökogemus ettevõtlusorganisatsioonis ja / või kellel on vastav kutsekvalifikatsioon, võetakse samuti arvesse. Kuna programmis õpitakse mingit statistikat, peaksid taotlejad omama matemaatika kvalifikatsiooni, mis on võrdne GCSE-klassi B-ga. Lisage üks järgmistest:

  • Rahvusvahelised / inglise keele nõuded:
  • Rahvusvahelistel kandidaatidel peab olema üks järgmistest inglise keele oskustest järgmiste klassidega:
  • Briti Nõukogu Rahvusvaheline Inglise keele testimise süsteem (IELTS) skoor 6,5 (või kõrgem), mille minimaalne punktisumma on lugemise, kirjutamise, kuulamise ja rääkimise iga osa 5,5
  • Pearsoni akadeemiline skoor 62 (või kõrgemal) minimaalse skooriga kõigis lugemise, kirjutamise, kuulamise ja rääkimise komponendis 51
  • Ülikool aktsepteerib ka paljusid teisi inglise keele oskusi ja kui teil on küsimusi inglise keele kasutamise kohta, võtke palun ühendust Rahvusvahelise Vastuvõtubürooga ja meil on hea meel teie abistamiseks.

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

Viimati uuendatud Juuli 31, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
jaan 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
- Suurbritannia / EL: 9000 kr Rahvusvaheline: 15 000 kr
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Mai 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Mai 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus

Hear from our students - Sara Ramirez

Hear from our students - Howard Carmen Aristizabal

Are you management material?