Alusta kuupäevasid: september, jaanuar, mai

Õppemaksud (2018/19): Ühendkuningriik / EL: 7 995 £ rahvusvaheline: 14 500 £

Töötamine suurtes, kaasaegsetes rahvusvahelistes organisatsioonides, keskmise suurusega ettevõtetelt või isegi väikestest stardiettevõtetest nõuab mitmesuguseid ärivõimalusi. Kõige väärtuslikumad töötajad on need, kellel pole mitte ainult põhjalikke teadmisi ja arusaamu ettevõtte erinevatest osadest, vaid need, kes on kiire õppurid ja meeskonna mängijad, kellel on juhtimisvõimalused.

Magistrikraadiga äri rahvusvaheliste juhtimisprogrammidega annab õpilastele nii üldisi ärilisi teadmisi kui ka arusaamist ning personaalseid oskusi, mis on vajalikud mitmesuguste rollide jaoks. Programm on välja töötatud hiljuti lõpetanud mitteärilistel erialadel, kes soovisid lisada oma bakalaureuse erialadele ärimõõdiku.

Programm on mõeldud umbes kohustuslikud moodulid on ühine kõikidele Business Pathways , mis hõlmab üldist ärivaldkondi, strateegilise juhtimise ja organisatsiooni analüüsiga. Nende moodulite täitmisel oli programmi eesmärk arendada oma pädevust strateegilise teadlikkuse, oma juhtimispotentsiaali ja rahvusvahelise äri teooria ja praktika mõistmisel ja rakendamisel.

Teisel poolaastal pakutakse võimalust spetsialiseeruda rahvusvahelise juhtimise alal, kus uuritakse selliseid teemasid nagu turundus ja spetsialiseeritud juhtimisoskused, mida on vaja selleks globaliseerunud keskkonnaks. Kolmas ja viimane semester keskenduvad teie teadustöö lõpetamisele ja väitekirja kirjutamisele. Teile määratakse isiklik teadustöö juhendaja, akadeemiline isik, kes toetab kogu oma väitekirja, peab teil enne uurimistöö algust esitama hinnatud uurimisettepaneku.

Programmi lõpetanud on liitunud paljude ettevõtete, sealhulgas kõrgkoolide koolituskavadega, samal ajal kui märkimisväärne hulk koolilõpetajaid on pereettevõtte heaks tööle läinud või isegi alustanud oma äri.

Kursus on saadaval ka MSc Business International Management Advanced Practice, mis hõlmab kas internatuuri või projekti, mis annab teile töökeskkonna kogemuse ja väärtusliku võimaluse viia oma õppimine praktikasse. Praktika toimub teie teise ja viimase poolaasta vahel ning see võib olla tasuline või tasuline.

Kes oleks selle kursuse jaoks sobiv?

Programm on välja töötatud hiljuti lõpetanud mitteärilistel erialadel, kes soovisid lisada oma bakalaureuse erialadele ärimõõdiku.

Standardne sissekanne

Esimene aste, mis vastab 2.2 tunnustuse liigitusele. Taotlejad, kellel pole sellist akadeemilist kvalifikatsiooni, kuid kellel on märkimisväärne töökogemus ettevõtlusorganisatsioonis ja / või kellel on vastav kutsekvalifikatsioon, võetakse samuti arvesse. Lisage üks järgmistest:

  • Rahvusvahelised / inglise keele nõuded:
  • Rahvusvahelistel kandidaatidel peab olema üks järgmistest inglise keele oskustest järgmiste klassidega:
  • Briti Nõukogu Rahvusvaheline Inglise keele testimise süsteem (IELTS) skoor 6,5 (või kõrgem), mille minimaalne punktisumma on lugemise, kirjutamise, kuulamise ja rääkimise iga osa 5,5
  • Pearsoni akadeemiline skoor 62 (või kõrgemal) minimaalse skooriga kõigis lugemise, kirjutamise, kuulamise ja rääkimise komponendis 51
  • Ülikool aktsepteerib ka paljusid teisi inglise keele oskusi ja kui teil on küsimusi inglise keele kasutamise kohta, võtke palun ühendust Rahvusvahelise Vastuvõtubürooga ja meil on hea meel teie abistamiseks.

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus

Are you management material?

Hear from our students - Bhavishya Thareja