Ülevaade

Programmi eesmärk on aidata nooremettevõtte juhid ja värsked lõpetajad, kes soovivad siseneda või edendada äriettevõtte karjääri. Programmi ümardatud õppekava hõlmab traditsioonilisi äridistsipliine, nagu raamatupidamine, rahandus ja turundus, kuid pakub ka valikaineid, mis pakuvad ettevõtlusele erinevaid vaatenurki, näiteks ettevõtluse loovus, ettevõttele mõeldud Big Data Analytics, finantstehnoloogia (FinTech) ja ettevõtlus.

Uurides ettevõtte mitmekordseid aspekte, täiustavad õpilased oma ettevõtlusalaseid teadmisi, omandavad praktilisi kogemusi, arendavad oma suhtlemisoskusi ja on valmis oma karjääri kiirendama. Lisaks äridistsientide lõpetajatele julgustatakse taotleda mitteärilistel peamistest äriühingutest, kes soovivad alustada äri karjääri.

Globaalsed tunnustused

 • Ülemaailmne Top 100 MiM-programm: MScBM-i programm on 2018. aastal Financial Timesi Magistriõpe in Management (MiM) nimekirjas ülemaailmse 100 parima seas. Programm kuulub vilistlaste karjääriedu ja nende keskmise palgatõusu 20 parima hulka kogu maailmas. esimesed kolm aastat pärast kooli lõpetamist.
 • Kolmekordne akrediteerimine: HKBU School of Business on 1% kogu maailmas tegutsevatest ärikoolidest, mille on akrediteerinud kolm juhtivat äriharidusele keskendunud akrediteerimisasutust. Need akrediteeringud aitavad koolil end võrrelda võrdlevate rangete normidega, mida jagavad ärikoolid üle kogu maailma, ning kajastavad meie pühendumust tipptasemele.

Ettevõtluse terviklik õppekava

MScBM programmi terviklik õppekava aitab noortel ärijuhtidel ja värsketel lõpetanutel arendada digimajanduse, uuenduste, suurandmete, ettevõtluse ja loovuse toel ärimaailmas edu saavutamiseks vajalike oskuste ja teadmiste segu, pakkudes neile samas tugeva aluse põhitegevuses. distsipliinid.

Multimodaalne ja globaalne õpe

Kombineerides rangeid õppejõude rikkaliku mitmekesiste ümberkujundavate tegevustega, näiteks väliuuringud ja rahvusvahelised vahetused, pakutakse programmi abil õpilastele dünaamilist, mitmetahulist ja kultuuridevahelist haridusalast kogemust, mis on kohandatud muutuvas ärimaailmas.

Mitmekesine õhkkond ülikoolilinnakus

Programmi õppejõud ja üliõpilased, kes on pärit erinevatest riikidest, kultuuridest, akadeemilisest ja professionaalsest taustast, on oluliseks panustajaks meie rikkalikele ja mitmekesistele kogukondadele ning perspektiividele.

Miks just MScBM?

MScBM stipendiumid ja auhindade skeem

Väljapaistvate üliõpilaste premeerimiseks on loodud hulgaliselt MScBMi stipendiume ja auhindade jagamise kava, sealhulgas rahvusvaheline kraadiõppe stipendium, MScBMi mitmekesisuse panuse stipendium, MScBMi sisseastumispreemia ja lõpetamise akadeemilised auhinnad.

Executive Development seeria

 • Juhtkonna arendussari täiendab õppekava tegevuste programmiga, mille eesmärk on aidata õpilastel paremini mõista mitmesuguseid praktilisi oskusi, mis on vajalikud ettevõtluses edu saavutamiseks.
 • Seminarid ja ettevõtlusvisiidid võimaldavad õpilastel suhelda ärijuhtidega ja saada teadmisi praegustest ettevõtlusprobleemidest, samas kui oskustöötoad annavad neile kriitilised oskused juhtimises, suhtlemises ja professionaalsuses. Karjääriarendussarjas on karjäärile orienteeritud töötoad, mis valmistavad lõpetajad ette tööturule.

Rahvusvaheline vahetusprogramm

 • Rahvusvaheline vahetusprogramm annab õpilastele võimaluse astuda välja oma mugavustsoonist ja valmistada neid ette edukaks arenguks tänapäeva globaliseerunud ärimaailmas.
 • Ühes arvukates vahetuspartnerites erinevasse kultuuri sukeldunud õpilased saavad võõras keskkonnas elades ja töötades saada kasu ja väljakutseid.

Õppe eesmärgid

Integratsioon

Õpilased arendavad teadmisi tänapäevase äri olulistes funktsionaalsetes valdkondades, rõhuasetusega rahvusvahelise äri mitmedimensioonide integreerimisel.

Teadmised

Õpilased arendavad teadmisi organisatsioonide, nende juhtimise ja globaalse keskkonna kohta, milles nad tegutsevad.

Taotlus

Õpilased arendavad võimet rakendada teadmisi ja arusaamist ettevõtlusest ja juhtimisest tänapäevaste keerukate probleemide lahendamisel, nii süstemaatiliselt kui ka loovalt, et parandada äri- ja juhtimispraktikat.

Vastutus

Õpilased omandavad teadmised ärieetikast, ettevõtete sotsiaalsest vastutusest ja ettevõtlust mõjutavatest ettevõtete jätkusuutlikkuse probleemidest.

Õppimisrežiim

Õpilased saavad aasta jooksul läbida terve programmi täisajaga.

Õpilased saavad siiski valida tavapärase õppeperioodi pikendamise suve või semestri võrra, osaledes kooli poolt tunnustatud rahvusvahelistes vahetusprogrammides.

Programmi struktuur

MScBM programm koosneb 11 kursusest (võrdub 33 ühikuga): 6 põhikursust, 2 vajalikku kursust ja 3 valikainet.

Eriolukorras võivad õpilased võtta 2 valikaine asendamiseks vastu maksimaalselt 2 kooli spetsialiseeritud magistrikraadiprogrammi.

Lisateavet programmi ülesehituse kohta klõpsake siin .

# Õppekava võib muutuda.

Korraldusvahend

Inglise keel on ametlik õppevahend. Mõnda Hiina ettevõtlusega seotud kursust võib õpetada inglise keeles ja täiendada hiina keelega.

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist või sarnasest asutusest; või kutsekvalifikatsioon, mida peetakse samaväärseks;
 • Inglise keele oskus*;
 • Rahuldav esinemine vastuvõtuvestlusel **; ja
 • GMAT ei ole nõutav, kuid väga soovitatav.

Taotlejad peaksid esitama isikliku avalduse mitte rohkem kui 500 sõna kohta oma motiveeritud õppima programmi osana taotluse materjalid.

* Kuna inglise keel on õppevahend, peaksid taotlejad valdama head nii kirjalikku kui ka suulist inglise keelt. Kui inglise keel ei olnud esimese astme õppevahend, peavad taotlejad esitama tõendid inglise keele oskuse kohta, nt. Inglise keele standard, mille minimaalne TOEFL-i tulemus on 79 (Interneti-põhine) või IELTS-i üldine ribavahemik on 6,5 või kvalifikatsioon loetakse samaväärseks.

** Vastuvõtukogu hindab vestlusel programmi kandideerijate motivatsiooni, küpsust, suhtlemisoskust, keeleoskust ja sobivust. Intervjuu on grupipõhine ja interaktiivne. Enne vestlust viiakse läbi programmi hallatav kirjalik test inglise keele oskuse kohta.

Stipendiumid ja rahaline abi

Stipendiumid

Rahvusvaheline magistriõppe stipendium

 • Kõiki kõlblikke rahvusvahelisi kandidaate arvestatakse automaatselt meie rahvusvahelise kraadiõppe stipendiumina, mida pakutakse silmapaistvatele rahvusvahelistele tudengitele nende igakülgse rekordi ja intervjuude tulemuslikkuse põhjal. Saajatele makstakse õppemaksu täielik katkestamine ja 100 000 HK (umbes 12 820 USA dollarit) elamistoetust. Rahvusvahelise kraadiõppe stipendiumi kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin .

MScBM mitmekesisuse panuse stipendium

 • See stipendium omistatakse uutele tulijatele, kes saavad programmi mitmekesisust laiendada selliste kriteeriumide alusel nagu nende rahvusvaheline kokkupuude, kultuurielamused, ülemereharidus, töökogemus, erilised saavutused ja anded. Stipendiumi suurus ulatub HK 50 000 dollarist kuni õppemaksu täielikust loobumiseni.

MScBM sissepääsu auhind

 • MScBM-i sisseastumisauhind pakub eristuva kvalifikatsiooniga uustulnukatele rahalist tuge kuni 40 000 HK-ni.

Lõpetamise akadeemilised auhinnad

Lõpetamise akadeemilised auhinnad premeerivad õpilasi nende MScBM-is saavutatud akadeemiliste saavutuste eest.

 • Eristuspreemia: MScBM-i tudengitele, kes on lõpetanud koolituse tulemusel kumulatiivse GPA väärtuse 3,67 kuni 4,0 (samadel tingimustel nagu eristamise akadeemilises olukorras), antakse eristusauhind, mille väärtus on 10 000 HK dollarit.
 • Teeneteauhind: MScBM-i üliõpilased, kes on lõpetanud koolituse tulemusel omandatud kumulatiivse GPA väärtuse 3,40–3,66 (samadel tingimustel, mis kehtivad Merit'i akadeemilisel konkursil), saavad tunnistuse oma saavutuste eest.

Rahaline abi

Täiendkoolitusfond (CEF)

 • MScBM programm on lisatud CEF-i hüvitatavate kursuste loendisse. Abikõlblikele taotlejatele hüvitatakse ühe või mitme programmi kuuluva hüvitatava mooduli eduka läbimise korral nende lõivudest 80%, maksimaalselt 10 000 HK.

Mitte-sisuline testitud laen

 • Kohalikel tudengitel on õigus taotleda mittevahenditega testitud laenuskeemi, mille pakub välja HKSARi tööpere ja üliõpilaste rahalise abi agentuur.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Vaata veel 10 kursust Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Businessis »

Viimati uuendatud Juuli 27, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
238,000 HKD
Õppemaks on igal aastal läbi vaadatud.
Deadline
veebr 29, 2020
Admissions will be held on a phase basis. Therefore, applicants are highly encouraged to submit the applications in the first round of admissions. Shortlisted applicants will be invited to attend an interview and sit for a written test. Selected applicants from overseas or the mainland China may be interviewed via online channels.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuni 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 29, 2020
Admissions will be held on a phase basis. Therefore, applicants are highly encouraged to submit the applications in the first round of admissions. Shortlisted applicants will be invited to attend an interview and sit for a written test. Selected applicants from overseas or the mainland China may be interviewed via online channels.

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 29, 2020
Admissions will be held on a phase basis. Therefore, applicants are highly encouraged to submit the applications in the first round of admissions. Shortlisted applicants will be invited to attend an interview and sit for a written test. Selected applicants from overseas or the mainland China may be interviewed via online channels.
End Date
Juuni 2021

Getting to Know HKBU

My MScBM Experience

Alumni Sharing: Shirlyne Ingolo

Alumni Sharing: Lise-Lotte Albers

Alumni Sharing: Therese Paras

Go Global with HKBU School of Business

Our Strong Alumni Community