MSc ärijuhtimises (MScBM)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

MScBM programm on karjäärile orienteeritud generalistlik magistriprogramm värsketele lõpetajatele / lõpetanutele, kellel on suhteliselt vähe koolijärgseid töökogemusi. Valmistame õpilasi ette nende tulevaseks karjääriks, toimides väravana globaalses ärimaailmas.

Programmina, mis ühendab korporatiivsete strateegiate rahvusvahelisi elemente, on MScBMi eesmärk varustada õpilasi parimate tavadega nii idas kui ka läänes. Õpilased õpivad silma paistma oma karjääri ülemaailmse ja eetilise mõtteviisiga, kandes ettevõtte jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse olulisust.

Pakume laiaulatuslikku ja põhjalikku kaasaegse äri õppekava, rõhuasetusega rahvusvahelise äri mitmedimensioonide integreerimisel. Nõutav kursus „Ärikoolitus” ülemeremaal suurendab kindlasti üliõpilaste globaalseid perspektiive ja kogemuslikku õppimiskogemust.

Läbi kliendipõhise „MScBM Capstone Business Project” arendavad õpilased ka põhjaliku mõistmise reaalse organisatsiooni keskkonna, turgude, tehnoloogia ja tegevuse kohta. Lisaks saavad õpilased MScBM õppekava kaudu omandatud ettevõtlusalaseid teadmisi rakendada ja integreerida ka oma professionaalsuse, oskuste ja meeskonnavaimu arendamiseks, lisaks meie innovaatilisele täidesaatvale arendussarjale, mis hõlmab seminare, ettevõtete külastusi, juhtimisoskuste töötubasid ja karjääri arendamise koolitusi.

Globaalsed tunnustused

 • Globaalne 100 parima MiM-i programm: Ärikool nimetati Aasia-Vaikse ookeani piirkonna 25 parima ärikooli hulka, samas kui The Financial Times tunnistas meie MScBM maailma 100 parima juhtimisprogrammi (MiM) hulka mõlemas 2018. aastal. ja 2019. Programm kuulub 20 parima hulka kogu maailmas, kui rääkida vilistlaste karjääriarengust ja nende keskmise palga tõusust esimesel kolmel aastal pärast kooli lõpetamist.
 • Kolmekordne akrediteerimine: HKBU School of Business on 1% kogu maailmas tegutsevatest ärikoolidest, mille on akrediteerinud kolm juhtivat äriharidusele keskendunud akrediteerimisasutust. Need akrediteeringud aitavad koolil end võrrelda võrdlevate rangete normidega, mida jagavad ärikoolid üle kogu maailma, ning kajastavad meie pühendumust tipptasemele.

Ettevõtluse terviklik õppekava

MScBM programmi terviklik õppekava aitab noortel ärijuhtidel ja värsketel lõpetanutel arendada digimajanduse, uuenduste, suurandmete, ettevõtluse ja loovuse toel ärimaailmas edu saavutamiseks vajalike oskuste ja teadmiste segu, pakkudes neile samas tugeva aluse põhitegevuses. distsipliinid.

Multimodaalne ja globaalne õpe

Kombineerides rangeid teadlasi rikkaliku mitmekesiste ümberkujundavate tegevustega, nagu väliuuringud, õppekäigud ja rahvusvahelised vahetused, ümbritseb programm õpilasi dünaamilise, mitmekülgse ja kultuuridevahelise haridusalase kogemusega, mis on kohandatud muutuvas ärimaailmas.

Mitmekesine õhkkond ülikoolilinnakus

Programmi õppejõud ja üliõpilased, kes on pärit erinevatest riikidest, kultuuridest, akadeemilisest ja professionaalsest taustast, on oluliseks panustajaks meie rikkalikele ja mitmekesistele kogukondadele ning perspektiividele.

Miks just MScBM?

MScBM stipendiumid ja auhindade skeem

Väljapaistvate üliõpilaste premeerimiseks on loodud hulgaliselt MScBMi stipendiume ja auhindade jagamise kava, sealhulgas rahvusvaheline kraadiõppe stipendium, MScBMi mitmekesisuse panuse stipendium, MScBMi sisseastumispreemia ja lõpetamise akadeemilised auhinnad.

Executive Development seeria

 • Juhtkonna arendussari täiendab õppekava tegevuste programmiga, mille eesmärk on aidata õpilastel paremini mõista mitmesuguseid praktilisi oskusi, mis on vajalikud ettevõtluses edu saavutamiseks.
 • Seminarid ja ettevõtlusvisiidid võimaldavad õpilastel suhelda ärijuhtidega ja saada teadmisi praegustest ettevõtlusprobleemidest, samas kui oskustöötoad annavad neile kriitilised oskused juhtimises, suhtlemises ja professionaalsuses. Karjääriarendussarjas on karjäärile orienteeritud töötoad, mis valmistavad lõpetajad ette tööturule.

Rahvusvaheline vahetusprogramm

 • Rahvusvaheline vahetusprogramm annab õpilastele võimaluse astuda välja oma mugavustsoonist ja valmistada neid ette edukaks arenguks tänapäeva globaliseerunud ärimaailmas.
 • Ühes arvukates vahetuspartnerites erinevasse kultuuri sukeldunud õpilased saavad võõras keskkonnas elades ja töötades saada kasu ja väljakutseid.

Õppe eesmärgid

Integratsioon

Õpilased arendavad teadmisi tänapäevase äri olulistes funktsionaalsetes valdkondades, rõhuasetusega rahvusvahelise äri mitmedimensioonide integreerimisel.

Teadmised

Õpilased arendavad teadmisi organisatsioonide, nende juhtimise ja globaalse keskkonna kohta, milles nad tegutsevad.

Taotlus

Õpilased arendavad võimet rakendada teadmisi ja arusaamist ettevõtlusest ja juhtimisest tänapäevaste keerukate probleemide lahendamisel, nii süstemaatiliselt kui ka loovalt, et parandada äri- ja juhtimispraktikaid.

Vastutus

Õpilased omandavad teadmised ärieetikast, ettevõtete sotsiaalsest vastutusest ja ettevõtete jätkusuutlikkuse probleemidest, eriti globaalses kontekstis tegutsevates organisatsioonides.

Õppimisrežiim

Õpilased saavad aasta jooksul läbida terve programmi täisajaga.

Õpilased saavad siiski valida tavapärase õppeperioodi pikendamise suve või semestri võrra, osaledes kooli poolt tunnustatud rahvusvahelistes vahetusprogrammides.

Programmi struktuur

MScBM programm koosneb 11 kursusest (võrdub 33 ühikuga): 6 põhikursust, 2 kohustuslikku kursust ja 3 valikainet.

Eriolukorras võivad õpilased võtta 3 valikaine asendamiseks kooli spetsialiseeritud magistrikraadiprogrammidest maksimaalselt 3 kursust.

Lisateavet programmi ülesehituse kohta klõpsake siin .

Korraldusvahend

Inglise keel on ametlik õppevahend. Mõnda Hiina ettevõtlusega seotud kursust võib õpetada inglise keeles ja täiendada hiina keelega.

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist või sarnasest asutusest; või kutsekvalifikatsioon, mida peetakse samaväärseks;
 • Inglise keele oskus*;
 • Rahuldav esinemine vastuvõtuvestlusel **; ja
 • GMAT ei ole nõutav, kuid väga soovitatav.

Taotlejad peaksid esitama isikliku avalduse mitte rohkem kui 500 sõna kohta oma motiveeritud õppima programmi osana taotluse materjalid.

* Kuna inglise keel on õppevahend, peaksid taotlejad valdama head nii kirjalikku kui ka suulist inglise keelt. Kui inglise keel ei olnud esimese astme õppevahend, peavad taotlejad esitama tõendid inglise keele oskuse kohta, nt. Inglise keele standard, mille minimaalne TOEFL-i tulemus on 79 (Interneti-põhine) või IELTS-i üldine ribavahemik on 6,5 või kvalifikatsioon loetakse samaväärseks.

** Vastuvõtukogu hindab vestlusel programmi kandideerijate motivatsiooni, küpsust, suhtlemisoskust, keeleoskust ja sobivust. Intervjuu on grupipõhine ja interaktiivne. Enne vestlust viiakse läbi programmi hallatav kirjalik test inglise keele oskuse kohta.

Stipendiumid ja rahaline abi

Stipendiumid

Rahvusvaheline magistriõppe stipendium

 • Kõiki kõlblikke rahvusvahelisi kandidaate arvestatakse automaatselt meie rahvusvahelise kraadiõppe stipendiumina, mida pakutakse silmapaistvatele rahvusvahelistele tudengitele nende igakülgse rekordi ja intervjuude tulemuslikkuse põhjal. Saajatele makstakse õppemaksu täielik katkestamine ja 100 000 HK (umbes 12 820 USA dollarit) elamistoetust. Rahvusvahelise kraadiõppe stipendiumi kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin .

MScBM mitmekesisuse panuse stipendium

 • See stipendium omistatakse uutele tulijatele, kes saavad programmi mitmekesisust laiendada selliste kriteeriumide alusel nagu nende rahvusvaheline kokkupuude, kultuurielamused, ülemereharidus, töökogemus, erilised saavutused ja anded. Stipendiumi suurus ulatub HK 50 000 dollarist kuni õppemaksu täielikust loobumiseni.

MScBM sissepääsu auhind

 • MScBM-i sisseastumisauhind pakub eristuva kvalifikatsiooniga uustulnukatele rahalist tuge kuni 40 000 HK-ni.

Lõpetamise akadeemilised auhinnad

Lõpetamise akadeemilised auhinnad premeerivad õpilasi nende MScBM-is saavutatud akadeemiliste saavutuste eest.

 • Eristuspreemia: MScBM-i tudengitele, kes on lõpetanud koolituse tulemusel kumulatiivse GPA väärtuse 3,67 kuni 4,0 (samadel tingimustel nagu eristamise akadeemilises olukorras), antakse eristusauhind, mille väärtus on 10 000 HK dollarit.
 • Teeneteauhind: MScBM-i üliõpilased, kes on lõpetanud koolituse tulemusel omandatud kumulatiivse GPA väärtuse 3,40–3,66 (samadel tingimustel, mis kehtivad Merit'i akadeemilisel konkursil), saavad tunnistuse oma saavutuste eest.

Rahaline abi

Täiendkoolitusfond (CEF)

 • MScBM programm on lisatud CEF-i hüvitatavate kursuste loendisse. Abikõlblikud taotlejad võivad ühe aasta jooksul pärast CEF-i hüvitatavate kursuste edukat läbimist ja enne 71-aastaseks saamist esitada piiramatu arvu lõivude hüvitamise taotlusi kuni 20 000 HK dollarini. Õppijate omaosaluse määr (st protsent õppijate makstavad tasud) esimese HK 10 000 dollari suuruse toetuse eest on 20% kursuse tasust ja teise HK 10 000 dollari suuruse toetuse korral 40% kursuse tasust.
 • Taotlejate jaoks, kes on CEF-konto avanud enne 1. aprilli 2019, on neil õigus nõuda ka täiendavat 10 000 USA dollari suurust subsiidiumit ja algset 10 000 USA dollari suurust subsiidiumi kasutamata jääki (kui seda on), sõltumata sellest, kas nende kontod olid varem suletud. Omaosaluse suhtarvud on samad, mis ülalpool.

Mitte-sisuline testitud laen

 • Kohalikel tudengitel on õigus taotleda mittevahenditega testitud laenuskeemi, mille pakub välja HKSARi tööpere ja üliõpilaste rahalise abi agentuur.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic ex ... Loe edasi

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic excellence, yet always looking forward to new intellectual horizons, HKBU prides itself in striving to always remain a true pioneer in business education. Located at the crossroads between the emerging countries of Asia and the West, HKBU is ideally situated to confront the changes impacting our world, be it the economic resurgence of China, the deepening impact of globalization or the need for new ethical standards in the age of sustainability. Näita vähem