Kaheaastane magistriõppekava ärijuhtimises - strateegia ja juhtimine rahvusvahelistes organisatsioonides (SMIO) eesmärk on harida tulevasi juhte hea otsuse, kes saab teha hästi tasakaalustatud otsuseid.

Programm ühendab põhilisi akadeemilisi teadmisi (mõtlemine ja põhjendused) ja kogemusliku teadmisi (oskused) valmistada õpilasi kaugemale rakendades tuntud lahendusi tuntud probleeme. Pärast edukat lõpetamist programmi, õpilased on omandanud hea analüüsivõime ja võime mõelda strateegiliselt. Rahvusvaheline fookus kursused ja rahvusvahelise koosseisu SMIO klassi abiga valmistada üliõpilasi töötama rahvusvahelistes organisatsioonides.

programmi kirjeldus

Term 1
Kursused esimese perspektiivis keskenduda strateegia uurides kaks elementi, mis strateegia ühendab: sees organisatsioon ja selle ümbrus, kus ta töötab.

Esimene muidugi klassikaline Juhtimine ja organisatsioon dilemmad (15 EAP), võtab strateegia lähtepunktiks ning uurib mitmete klassikaline dilemmasid (näiteks kuidas jagada piiratud ressursside vahel uurimine ja kasutamine) ja saadud juhtimine ja organisatsiooni probleeme.

Teine muidugi Contemporary International Management paradoksid (15 EAP), hakkab ka kaaludes strateegia, kuid näeb väljaspool organisatsiooni. Ta leiab eelkõige globaliseerumise probleemid ja suurte perspektiivi. Muidugi esialgu teid ajaloolise teekonna, mis aitavad teil mõista, kuidas me sattus, kus me oleme, ja siis suumida mitmeid väljakutseid ja paradokse, et organisatsioonid seisavad.

Oskuste esimesel semestril on klassikaline akadeemiline need nagu "õppida õppima", argumenteeritud kirjalikult, visualiseerimine meetodeid, retoorika, kriitilise mõtlemise ja analüüsi.

Fotode 2
Dilemmad ja paradokse, et õpilased kohtusid esimest perspektiivis olid liiki, mis ei lahustu-nad ei saa lahendada üks kord ja kõik, ja tuleb pidevalt juhtinud. Teine mõiste, seetõttu keskendub analüütiliste vahendite ja mudelid, mida saab kasutada hallata dilemmad ja paradokse, mis võeti kasutusele esimene liige.

Mõiste algab Business Finance (7,5 EAP), käed-juhupõhist muidugi, et keskendub kuidas rakendada võtteid ettevõtte rahanduse ja lahendada probleeme. Management Control Systems (7,5 EAP) on teine ​​käigus mõiste ja keskendub sellistele küsimustele nagu tulemuslikkuse meetmed ja stiimulite süsteeme läbi mitmeid juhtumeid. Kolmas muidugi Perspectives on Human Resource Management (7,5 EAP), algab klassikaline HRM küsimusi ja läheb edasi tegeleda tänapäeva mudelite ja väljakutsed, näiteks kuidas töötada HR üha ajutine ning projekti organisatsioonid.

Mõiste lõpeb projekti (7,5 EAP), kus siis sünteesida, mida on õppinud viimase kahe mõttes. Kaks lähenemist pakutakse, ja teie valik sõltub teie huve. Esimene võimalus on töötada koos firma ja aitavad lahendada probleem. Olete siis kirjutada projekti aruanne saadud andmete põhjal. Teine lähenemine sobib neile huvitatud teadlaskarjääri ja ojade kohta uurimisprobleemi ja töötavad koos ühe professorid osakonnas. Oskuste tähtaja jooksul on kvalitatiivne ja kvantitatiivne analüüs, argumentatsioon, kirjutamine, esitlemine ja suhtlemisoskus, projektijuhtimise ja meeskonnatöö.

TERM 3
Kolmas termin keskendub analüütiliste vahendite ja mudelid, mida saab kasutada hallata dilemmad ja paradokse esimese ametiaja. Mõiste algab strateegia - klassikalise ja kaasaegse Views (15 EAP), mis tutvustab teile erinevaid ajastuid strateegilise mõtlemise, kujul "Big", "parim", "kiire" ja "Beautiful".

Teine ja viimane muidugi enne lõputöö on valida kahe variandi vahel. Kui olete huvitatud innovatsiooni, projektijuhtimine, teadmiste loomise ja integratsiooni ja töötamise kõrgtehnoloogia ettevõtted, saate valida õppida Innovatsioon ja projektijuhtimine (15 EAP). Kui aga olete huvitatud turunduse ja müügi ning küsimusi mainekujunduse, tootearenduse ja mõista tarbijaid, saab valida õppima Täpsem Consumer Marketing (15 EAP).

Mõiste lõpeb arengut ettepaneku oma magistritöö. Oskuste tähtaja jooksul on veelgi kvalitatiivse analüüsi ja argumentatsiooni.

TERM 4
Neljas perspektiivis on tervenisti pühendatud oma magistritöö (30 ECTS), mis on kirjutatud meeskonnad kaks. Sa iseseisvalt töötada teadus- probleem, disaini ja läbi viia uuring, analüüsida andmeid, sünteesima tulemusi, esitada see kõik kirjalikult ja kaitsta oma tööd avalikul seminaril. Iga paari on määranud juhendaja ja muutub osa nõunik teesi rühm, mis kohtub regulaarselt, et arutada ja anda tagasisidet töö kulgedes. Magistritöö lips koos programmi ja suurendada oma võimet lahendada probleeme iseseisvalt ja akadeemiline viisil.

karjäärivõimalused

Lõpetamisel ärijuhtimise magistrikraadi programmi õpilased on pädev analüütikud ja konkurentsivõimelise kandidaadi töötamiseks rahvusvahelistes organisatsioonides üldiselt. Õpilased, kes on spetsialiseerunud Innovatsioon ja projektijuhtimine on valmis töötama kõrgtehnoloogia ettevõtted ning olema varustatud spetsiaalse mõista väga uuenduslik seaded ja projektipõhine korraldamine. Õpilased, kes on spetsialiseerunud Marketing asemel on hea aluse mõistmaks kliendi käitumist, uus turu-uuringute meetodeid ja kaubamärke. Seas meie vilistlased leiame näiteks konsultandid, äri analüütikud, innovatsiooni strateegid, turundus ja brändi juhid, personalijuhid ja projektijuhid. Mõned vilistlased on alustanud ka oma ettevõtteid, samas kui teised on otsustanud jätkata akadeemilist karjääri läbi doktoriõpet.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust Linköping Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
190,000 SEK
Kõik ülejäänud (õppeaastas); Kodanikud seest ELi / EMP ja Šveits: No õppemaksu
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi