Ülevaade

Meie AMBA-akrediteeritud MSc ärijuhtimine (MBM) kursus võimaldab teil omandada teadmisi ja oskusi, mis peavad olema inspireerivad, tõhusad ja vastupidavad juhid. Me ühendame juhtimisteooria oma praktiliste juhtimisoskuste arendamisega ja meie kursust õpetavad rahvusvaheliselt tunnustatud valdkonna eksperdid.

Meie MBM keskendub toimingutele ja strateegilisele juhtimisele ning uurib vajadust tõhusalt piiratud ressursside juhtimiseks, millel on suur mõju ettevõtlusele. See on ideaalne rada, kui otsite oma esimesi samme juhtimisse. Me katame organisatsioonide peamised ülesanded - raamatupidamine, turundus, toimingud, inimesed ja andekate juhtimine. Rahandus ja majandus integreeritakse meie strateegilise suunitlusega.

Meie eesmärgiks on luua tööstusharu juhid, juhid ja ettevõtjad, kes on kindlad, et kasutate äri analüüsi tööriistu ja kriitilise mõtlemise võimeid. See võimaldab paremini ja teadlikuks otsustusprotsessi oma juhtimiskarjääri jooksul.

Selles magistrikursuses on rõhuasetus ettevõtlusele, innovatsioonile ja strateegilisele juhtimisele. Samuti saate arendada ettevõtte sotsiaalse vastutuse, eetiliste otsuste tegemise ja muutuste juhtimise tunnustust.

Suurendage oma tööalast konkurentsivõimet

Teil on võimalus osaleda tööstuse külastustes, samuti ettevõtete, avaliku ja erasektori ning mittetulundussektori ettevõtete konsultatsiooniprojekte. See võimaldab teil integreerida teadmised ja oskused oma magistrikraadi, et lahendada tõeline äri väljakutse. Parimad teadmised pakuvad teile ideaalse võimaluse aidata ettevõtet, kes otsivad probleemi lahendamist või strateegias uut perspektiivi. Nende projektide kohad on konkurentsivõimelised ja sisaldavad intervjuusid vastuvõtva ettevõttega. Projekti lõpus saate esitada soovitusi ja kvaliteetset uurimistööd või nõustamist.

AMBA akrediteerimine

Meie magistriõppe ärijuhtimise kursus on akrediteeritud Assotsiatsiooni MBA (AMBA), rahvusvaheline erapooletu asutus, magistriõppe äri haridus. 1967. aastal asutatud eesmärk on tõsta ärikoolituse ja ärijuhtimise magister (MBA) kvalifikatsiooni Suurbritannias ja Euroopas.

Õppige ekspertidelt

Sind õpetavad rahvusvaheliselt tunnustatud valdkonnaeksperdid, kes õpetavad ka Stirlingi prestiižset MBA-d. Kogu muidugi saate suhelda ka tippjuhtidega era-, avaliku ja kolmanda sektori kui ka ettevõtjatega. See annab teile praktilise ülevaate tänapäeva ärimõjudest. Meil on mitmeid külalisi ja töötubasid, mis annavad teile võimalike tööandjatega palju võrgustike.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Kursus on akrediteeritud Association of MBA - rahvusvahelise erapooletu asutuse kraadiõppe äri haridus

# 2 Teid õpetavad eksperdid, kellel on laialdane äri- ja nõustamiskogemus

# 3 Teil on võimalus alustada konsultatsiooniprojekti, mis võimaldab teil oma magistrikraadi integreerida teadmisi ja oskusi, et lahendada tõeline äriküsimus

Kursuse eesmärgid

Kursus pakub teile põhioskusi ja kogemusi:

  • uurides organisatsioonide funktsionaalseid valdkondi ja nendevahelisi suhteid
  • uurides aktuaalseid küsimusi juhtimise ja võrrelda erinevaid juhtimistehnikaid, et mõista tööküsimusi
  • võtmehaldustööriistade, näiteks operatsioonide juhtimise, strateegilise ja turundusalase analüüsi ja finantsanalüüsi tehnikate kasutamine
  • juhtimisega seotud isiklike oskuste ja võimete arendamine, nt kriitiline mõtlemine, aruannete kirjutamine, esitlus, läbirääkimised, võrgustike loomine, probleemide lahendamine ja grupitöö oskused
  • rõhk isiklikule ja ametialasele arengule, et aidata teil rühmade ja meeskonna juhtimiseks, organisatsiooni analüüsimiseks ja kommunikatsiooniks ning oskuste mõjutamiseks.

Tuleviku ärijuhtide väljaarendamine

University of Stirling juhtimiskooli University of Stirling magistrikraad ületab õpikutest ja loengutest. Me mõistame oma kraadiõppe olulisust, et aidata teil oma karjäärivalikutega teha. Me teame oskusi ja isiklikke omadusi, mida värbajad otsivad üksikisikutel, et keskendume teie isiklikule ja professionaalsele arengule, et edendada teie grupi ja meeskonna juhtimist, organisatsiooni analüüsi ja kommunikatsiooni ning oskuste mõjutamist.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks.

Lisateavet Flying Starti kohta.

Professionaalsed akrediteeringud

University of Stirling ärijuhtimise ja juhtimise kursused on akrediteeritud magistriõppe ärihariduse rahvusvaheliste erapooletute magistriõpetajate assotsiatsiooni (AMBA) poolt. 1967. aastal asutatud eesmärk on tõsta ärikoolituse ja MBA kvalifikatsiooni Ühendkuningriigis ja Euroopas.

Kursuse üksikasjad

Täistööajaga MSc ärijuhtimine ja juhtimine koosneb kahest 15-nädalase semestri õpetanud moodulid ja kolme kuu dissertatsiooniperioodi.

Kursuse õpetatava elemendi edukaks läbimiseks antakse teile diplom. Seejärel võite jätkata magistrikraadi sõlmimist, lõpetades 12 500-sõna väitekirja või võtke ühendust Šoti äriettevõttega.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, seminaride, külaliste kõnelejate, artiklite arutelurühmade ja esitluste kaudu. Te lähete insightful tööstuse visiidid, samuti muutused töötada konsultatsiooniprojektidega, mis töötati välja koostöös avaliku, era- ja mittetulundussektori ettevõtetega.

Era-, avaliku ja kolmanda sektori juhid, samuti ettevõtjad, osalevad kogu aasta jooksul meie kraadiõppe üliõpilastega. Samuti on olemas mitmeid külaliskursusi ja töötubasid, mis pakuvad palju võrgustamisvõimalusi.

Hindamine

Teid hinnatakse eksamite ja kursuste, sealhulgas kirjalike ülesannete ja esitluste kombineerimisega.

Kursuse direktor

Dr Tom Forbes

44 (0) 1786 467381

mbm@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 15 250 £
  • Kodu / EL £ 7,900
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi