MSc äripsühholoogia ja juhendamisega

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Juhtimispsühholoogia on rakendusliku psühholoogia edukas valdkond, mis tegeleb praktiliste ja isiklike küsimustega. Tõenditel põhineva juhendamise ekspertide jaoks on kasvav nõudlus, kes suudab pakkuda tõhusaid mittekliinilisi sekkumisi üksikisikute ja meeskondade abistamiseks, suurendades tootlikkust, talente juhtides ja konfliktide, stressi ja muutustega tegelemisel. See nõudlus eksisteerib paljudes valdkondades ja tegevusvaldkondades, sealhulgas kutsealane, haridus-, tervishoiu-, nõustamis-, spordipsühholoogia, juhtkond, juhtimine, organisatsiooniline areng ja inimressursid.

Jaanuari sisenejad

Jaanuaris peaksid õpilased arvestama, et ta töötab täiskoormusega 2 semestrit (12 kuud) väitekirja (veebruarist aprillini 3 kuud) (kokku 16 kuud) või osalise tööajaga 4 semestrit (24 kuud) väitekiri ( Märts-august, kuus kuud) (kokku 30 kuud).

Jaanuari sissetulekuprogrammide registreerijad ei pea suvepuhkuse ajal ülikoolilinnakus õppima.

Kursuse sisu

MSc üliõpilased võtavad kõik kursused loetletud ühe või kahe aasta jooksul. Aspirantuuri antakse üliõpilastele, kes läbivad kõik õpetatud kursused, kuid ei jätkata magistritööde tegemist. Magistriõpe omandamiseks peavad õpilased läbima kõik neli kaheksast õpetatud elemendist.

Äripsühholoogia õppekava täiendab professionaalsete arendustegevuste seeria akadeemiliste ja personaalsete oskuste loomiseks, organisatsioonidega konsulteerimiseks ja täiendavate akrediteeritud sertifikaatide saamiseks (kui võimalik).

Põhikursused

  • Sotsiaalne ja organisatsiooniline muutus - üksikisikute ja grupi muutuste protsessid ning resistentsuse mõiste.
  • Juhendamise psühholoogia - juhendamise praktika tutvustamine ja selle taust nõustamisteoorias.
  • Turunduse psühholoogia - tarbijate käitumise uurimine, sealhulgas teadmised ja tajumine jaemüügi keskkonnas ja veenmise sotsiaalne psühholoogia.
  • Inimfaktorite ja ergonoomika sissejuhatus - tööruumi kujundamise olulisus ja keskkonna mõju inimlikele vigadele ja jõudlusele.
  • Organisatsioonikultuur - kultuuri kontseptsiooni ja selle mõju analüüsimine töötajatele.
  • Juhtimine - võimu kontseptsiooni tutvustamine ja see, kuidas see seostub ettevõtte juhtimisega.
  • Mitmekesisus - vaadates mitmekesisust üksikisiku identiteedi perspektiivist ja uurides mitmekesisuse juhtimise programmide edukust.
  • Uurimismeetodid - magistritöö seisukohast olulised nii kvalitatiivsed kui ka kvantitatiivsed uuringute kavandid.

Dissertatsioon

Magistritöö toimub õpilaste poolt, kui nad on läbinud ja läbinud kõik õpetatud kursused. Õpilased töötavad projekti juhendajana individuaalselt, et kujundada, teostada ja esitada ametlikku projekti, rakendades psühholoogiat oma töökohale. Õpilased peavad näitama akadeemilisi saavutusi õpetatud kursustel, mida peetakse projektile sobivaks.

Karjäär

Programmi praktiline ja teoreetiline fookus tagab, et lõpetajatel on võimalik omandada positiivne ja efektiivne panus treeningute praktikast ettevõtluspsühholoogia õppimisega. See võib olla kraadi omandamine karjääri juhendamiseks töökohal või samm saada akrediteeritud treener muudes kontekstides nagu haridus, nõustamine või sport. Programmi kaudu arendatud oskusi saab rakendada töökohal mitmesuguste laiema rolli kaudu, nt juhtimine, nõustamine, personaliarendus, samuti spetsiaalse juhendamise rollide kaudu, näiteks tegevjuht, talentjuhtimine, karjäärinõustamine, juhendamine.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud eelmise hariduse ajal õpetamise keskus, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5. Taotlejad peaksid teadma, et inglise keele oskuse nõuded keskenduvad eelkõige kirjalikele ingliskeelsustele.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn