Tudengitele, kellel pole BPS-i akrediteeritud kraadi, pakub MSc Business Psychology võimalust õppida koos MSc organisatsiooni psühholoogia üliõpilastega ja omandada põnev pilk teadusele, kuidas inimesed ja rühmad käituvad tööl.

Põhjalikum arusaamine organisatsioonilisest psühholoogiast on kasulik kõigile, kes praegu töötavad sotsiaalteaduste vallas või inimressursside juhtimises, või mõeldes tööalase psühholoogi õppimisele.

See kursus annab inimestele sobiva taustaga teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi, mida kasutatakse organisatsioonilises psühholoogias, et aidata neil arendada või muuta karjääri.

Õppige psühholoogilist hinnangut tööle, õppimisele, koolitusele ja arendamisele, juhtimisele, kaasamisele ja motivatsioonile, heaolule ja tööle, töö kavandamisele, organisatsioonilistele muutustele ja arengule, teadustöö disainile, täiustatud andmekogumisele ja analüütilisele tehnikale ning psühholoogia rakendamisele tööl ja organisatsioonidel. .

Õppige õpilastega MSc organisatsioonilise psühholoogia kursus, mis suurendab teie kogemust, kuid te ei pea registreeruma Briti psühholoogiühiskonnas (BPS).

Eriomadused

Õpilased, kes võtavad MSc Business Psychology kursus istuda koos õpilaste MSc organisatsiooniline psühholoogia ja õppida sama kursuse moodulid.

Kursuseüksuste andmed

1. semester

 • Valik ja hindamine organisatsioonides
 • Uurimismeetodid 1
 • Kasutaja test: ametialane suutlikkus ja isiksus (tasemed A ja B)
 • Koolitus, tugi ja areng

2. semester

 • Töö kavand, jõudlus ja heaolu
 • Inimeste ja organisatsioonide juhtimine
 • Uurimismeetodid 2
 • Suhted tööl

Märkus: Koolituse läbimiseks, mis on vajalik testimiskasutaja saavutamiseks: kutsealane suutlikkus ja isiksus (tase A ja tase B) on lisatud ka kursuse õppemaksu.

Suveperiood

Kasutage seda, mida olete õppinud kursuse õppes. Tavaliselt koosneb kirjanduse ülevaade, millele järgneb kvalitatiivsete või kvantitatiivsete uuringute aluseks olev töö.

Hiljutiste väitekirjade teemade näited:

 • Millised tegurid määravad edukad mentorluse suhted? Uuring ametliku kõrgkooli juhendamise skeemi
 • Inimeste isiksuse ja tajutavate väärtuste roll mobiilsete andmesideteenuste vastuvõtmisel
 • Tutvumine Kanadas nähtavate vähemusrahvaste naiste tööalase rahuloluga ja karjäärinõustamisega
 • Finantsvastutuse mõistmine: peamiste omaduste uurimine, mis mõjutavad kulutuste ja säästmiskäitumist
 • India ametialase infotehnoloogia tööstuse uuring
 • Gravesi väärtuste-süsteemi perspektiiv organisatsioonis nõuandvate sekkumiste kujundamisel
 • Miks organisatsiooniliste muudatuste programmid ebaõnnestuvad

Kursuste ja hindamine

Kursuste osakondade hindamine varieerub ja sisaldab eksamite, aruannete, kursuste, praktilise hindamise ja esitluste kombinatsiooni. Tavaliselt tehakse umbes 15 000 sõna.

Riiki sisenemise nõuded:

Me tavaliselt otsime Suurbritannia bakalaureusekraadi esimese või teise taseme kõrgemate tunnustuste või välismaal samaväärne psühholoogia ilma GBC (Graduate Basis Chartership) või seotud valdkondades nagu sotsiaalteadused, inimressursid või äri-ja juhtimine. Soovitakse statistilisi teadmisi või kogemusi.

Asjakohane töökogemus on soovitav ja näited töövaldkondade tüüpidest hõlmavad personalihaldust, nõustamist, koolitust, karjäärinõustamist.

Oma akadeemilise rekordi hindamisel võtaksime arvesse teie klassi keskmist, positsiooni klassis, viiteid ja selle asutuse seisundit, kus olete oma kvalifikatsiooni õppinud.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Alliance Manchester Business School - The University of Manchesteris »

Viimati uuendatud February 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
10,000 GBP
UK / ELi õpilased. Rahvusvahelised õpilased: £ 18,500.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

MSc Business Psychology experience: Henrik Persicke, Germany