MSc õhutranspordi juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

Nüüd reisib igal aastal õhutranspordiga üle nelja miljardi inimese ja lennureiside arv kasvab üle viie protsendi aastas. Meie MSc õhutranspordi juhtimine annab teile teadmised, oskused ja teadmised, mida vajate õhutranspordi põnevas äris edu saavutamiseks.

Meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool on üks parimaid maailmas, olles QS World University Rankings 2019. kohal maailmas kümne parima hulgas. Te saate kasu meie teedrajavast teadustööst - meie lähedusest kahele Ühendkuningriigi kahele suurimale lennujaamale ja meie silmapaistvad sidemed tööstusega.

Mida sa õpid

Oma põneva ja intellektuaalselt keeruka õhutranspordi magistrantuuri kursusel hoiame end kindlalt kursis praeguste suundumuste ja tööstuses toimuvate muutustega, et teid paremini tööks ette valmistada.

Kogu õpingute vältel saate teada õhutranspordi korraldamise põhiaspektidest, samuti analüüsida ja arutada teoreetilisi ja rakenduslikke teadmisi. Samuti saate teada lennufirmade ja lennujaamade käitamise ja korralduse ning uusima tehnoloogia kohta.

See on ainus kursus Suurbritannias, mis annab teile võimaluse kasutada kõiki kolme kommertstarkvara paketti, mida täna kasutavad lennufirmad, sealhulgas OAG, MIDT (Saber) ja Flightglobal. Need tööriistad on lennuettevõtte andmete analüüsimisel hädavajalikud ja annavad teile tööandjatega konkurentsieelise.

Õppida ja töötada välismaal

Võimalikud võimalused omandada väärtuslikku Euroopa kogemust töötades või viies teadusuuringuid läbi välismaal oma kraadi ajal või vahetult pärast seda. Seda on võimalik teha suveperioodil väitekirja kallal töötava Erasmuse stipendiumiga või hiljuti lõpetanuna. Erasmuse koolituse läbimiseks peab praktika kestus olema vähemalt kaks kuud.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Õhutranspordi alused Kohustuslik 1
Õhutranspordi turu analüüs ja prognoosimine Kohustuslik 1
Lennukipargi planeerimine Kohustuslik 1
Õhutranspordi juhtimise uurimismeetodid Kohustuslik 1
Lennuettevõtte nõustamisprojekt Kohustuslik 2
Lennunduse rahastamine Kohustuslik 2
Lühendavad turundusuuringud Kohustuslik 2
Lennundustehnoloogia ja e-kaubandus Kohustuslik 2
Väitekiri Kohustuslik 2

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem