MSc õhutranspordi planeerimisel ja haldamisel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

Selle kursuse mooduleid õpetatakse viie päeva plokkidena, et rahvusvahelised osalejad saaksid Londonisse mitu korda aastas tõhusalt reisida. Õpilased võtavad kuus õpetas mooduleid kokku (üle ühe aasta täistööajaga kursusel, või kaks kuni kolm aastat blokeerimisest osalise tööajaga kursusel) ja viivad lõpule teadustöö. Moodulplokkide vahele antakse e-posti kontakti ja juhendaja tugi koos külaliste loengutega ja seminaridega täistööajaga üliõpilastele.

Kursuse kohaloleku režiim ei sobi kokku rahvusvaheliste üliõpilaste viisanõuetega. Seetõttu ei ole viisat taotlevatel rahvusvahelistel üliõpilastel võimalik osaleda. Blokeerimisviis on endiselt kättesaadav Suurbritannia ja ELi üliõpilastele. Rahvusvahelised õpilased saavad endiselt täistööajaga kursusi taotleda.

See kursus on välja töötatud kogu maailma lõpetanute vajaduste rahuldamiseks, kes soovivad saada suuremaid teadmisi ja kogemusi õhutranspordi valdkonnas ning soovivad liikuda kõrgemate rollideni lennuettevõtjate, lennujaamade, valitsusasutuste ja lennundusega seotud ettevõtete juhtimises, käitamises ja äriplaneerimises. nagu lennukite tootmine, rahandus ja nõustamine. Selle eesmärk on pakkuda tugevat teoreetilist ja analüütilist alust koos paljude praktiliste tehnikate ja strateegiate rakendamisega.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.

Alternatiivina ühele allpool toodud valikulistele moodulitele on teil võimalik valida üks sobiv moodul ülikooli teistest valdkondadest (nt transport, logistika, turism, äri). See tuleb kokku leppida kursuse juhiga.Põhimoodulid

 • Õhutranspordi majandus
 • Õhutranspordi prognoosimine ja turu-uuringud
 • Õhutranspordi juhtimine ja toimingud
 • Uurimisdisert

Valige kolm järgmistest valikutest:Valikute moodulid

 • Õhuliikluse juhtimine, planeerimine ja võrgu planeerimine
 • Õhutranspordipoliitika ja planeerimine
 • Lennunduse turundus ja ärimudelid
 • Lennujaama finantseerimine ja strateegia

Sisenemise nõuded

Tavaliselt peaks teil olema hea bakalaureuseõppe diplom või selle ekvivalent (esimene või teine klass) või alternatiivne tõend täiendava hariduse ja asjakohase töökogemuse kohta.

Kui teie esimene keel ei ole inglise keel, vajate IELTSi skoori vähemalt 6,5 (või samaväärse), kusjuures iga komponendi minimaalne skoor on 6,0.

Kui teil ei ole sellist formaalset akadeemilist kvalifikatsiooni, kuid teil on kutsekvalifikatsioon või oluline (tavaliselt vähemalt kolm aastat) asjakohane töökogemus õhutranspordi valdkonnas, võidakse seda kursuse juhi äranägemisel kaaluda.

KarjäärKarjäär

Kui olete täistööajaga üliõpilane, kellel puudub õhutransporditööstuse taust, on Teil hea võimalus võtta koolituse lõpetamisel ette planeerimis-, juhtimis- ja operatiivülesandeid junioride ja lennuväljade osas. Teil on ka hästi varustatud analüütikuteks konsultantide, valitsusasutuste ja õhusõidukite tootjate jaoks.

Kui teil on tööstusharu taust, siis peaksite saama oma positsiooni tagasi pöörduda uute oskuste ja mõistmisega ning suurema lähenemise küpsusega. Teil on hea positsioon kõrgematele juhtimis-, poliitika- või teadustegevustele. Tööstuse konkurentsivõimelisus annab ka palju uusi võimalusi sobiva kvalifikatsiooniga töötajatele.

MSc-i tugev jõud võib anda teile võimaluse õppida edasi, registreerides teaduskraadi planeerimise ja transpordi osakonnas.

Lõpetajad on varustatud ka teadmiste, arusaamade ja oskustega, mis on vajalikud selleks, et osaleda selliste kutseorganisatsioonide tegevuses nagu õhutranspordiuuringute ühing, Saksa lennundusuuringute ühing ja AirNeth.Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem