MSc õnnetustehnikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

2030. aastaks prognoositav nõudlus 27 000 uue tsiviil-lennukina järele on tööstusharule tulevaste tööstusvajaduste rahuldamiseks kraadiõppe inseneride puudujääk. Õhusõidukite inseneride jaoks on vaja tänapäevaseid kosmosetehnika projekte kombineerida tehnilisi ja ettevõtlusoskusi. See kursus laiendab teie arusaamist õhusõidukite inseneri ja disaini teemadel ning annab teile tugeva aluse karjääriarenduseks tehnilistes, integratsiooni- ja juhtrollides.

Kellele see on?

Me tunneme väljakutse osalise tööajaga õpingute tegemisel töötamise ajal. See kursus on spetsiaalselt ette nähtud inimestele, kes töötavad aeronavigatsioonitehnoloogia inseneri- või tehnilise juhtimisega seotud ametikohtadel, kes soovivad õppida akrediteeritud magistrikraadi, kui nad töötavad.

Te peate osalema üheksa nädalat loengutest üle kolme aasta modulaarsuse alusel. Esimeste aastate osavõtjate arv on veebruaris kaks nädalat, seejärel juunis üks nädal ja novembris üks nädal. Järgides mitmeid kohustuslikke mooduleid, võite valida kolme eriala valikulise mooduli, et kohandada kursust oma eriliste huvide ja nõuetega.

Miks see kursus?

See kursus annab inseneritöötajate kiiret arengut, pakkudes samal ajal kosmosetööstuses karjääri tehniliste ja ettevõtlusoskuste õiget kombinatsiooni. See kursus laiendab teie arusaamist õhusõidukite inseneri ja disaini teemadel ning loob tugeva aluse karjääriarenduseks tehnilises, integratsiooni- ja juhtrollis. See akrediteeritud meistrikursus toetab teie karjääriarengut, täites Chartered Engineer staatuse täiendavaid õppimisnõuded. Kontserniprojekt võimaldab teil omandada praktilisi kogemusi arendus- ja disaini elutsüklites ning individuaalne projekt võimaldab teil uurida oma tööandjale huvi pakkuvat teemat koos kogenud töötajate järelevalvega.

Cranfield on alates 1946. aastast õhusõidukite magistriõppes esirinnas. Meie arenenud kraadiõppe ja laiaulatuslike rakendusuuringute jaoks on meil maailmamaine. Võite olla kindel, et teie kvalifikatsiooni hindavad ja austavad tööandjad.

Kursuse üksikasjad

Õhusõidukite magistrikraad koosneb kolmest elemendist: õpetatud moodulid, grupi disainiprojekt ja individuaalne uurimisprojekt.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Integreeritud tootearenduse vahendid
 • Suurte komponentide projekteerimine ja tootmine
 • Sissejuhatus ja kosmosesõidukite esialgne disain
 • Tootmine
 • Integreeritud tootearenduse metoodika

Valikmoodulid

Selle kursuse osana tuleb valida järgmise nimekirja moodulid

 • Lõpp-elementide analüüs
 • Väsimus, purunemismehaanika ja kahjustuste taluvus
 • Õhusõidukite laadimise meetmed ja aeroelastsus
 • Detailne rõhutamine
 • Lennukiraamissüsteemid
 • Sissejuhatus õhusõiduki konstruktsioonilise kokkupõrke korral
 • Komposiitlennukite konstruktsioon, kestvus ja terviklikkus
 • Õhusõiduki tehniline käitamine
 • Lennutehnoloogia lennundusdünaamika põhimõtted
 • Integreeritud tootearenduse metoodika
 • Avionika tutvustus

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannias auhindu kraadi või samaväärne inseneri distsipliini. Kutsume ka HNC / HND kvalifikatsioonidega spetsialistide taotlusi, kui seda toetab märkimisväärne töökogemus.

Sinu karjäär

See kursus annab teile vahendid ja kogemused, mis aitavad parandada oma karjäärivõimalusi lennundus-ja kosmosetööstuses, võimaldades teil jätkata oma praeguse distsipliini edasiliikumist või liikuda teistesse spetsialiseerunud või integratsiooni rollidesse. Erinevate taustaga õpilastega võrgustike loomine on väärtuslik, et saada rohkem teada, kuidas teised ettevõtted töötavad.

Seda kursust saab kasutada Chartered Engineer staatuse, mis võib kaasa tuua uusi karjäärivõimalusi tulevikus.

Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem