MSc õpetamisel ja uurimisel

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe õpetamisel

Magistriõpe õpetamisel

 • Õpilased kujundavad poole oma programmist, et keskenduda professionaalse kasvu valdkondadele, mida nad kõige rohkem huvitavad.
 • Programm võtab lõpule viis tingimust. Igal kursusel osalevad üliõpilased ühe vajaliku põhikursuse ja ühe valikainega. (Termin 4 sisaldab ka nõutavat 1 krediidi tundi teadusuuringute seminarit.)
 • Pärast programmi vastuvõtmist kohtuvad õpilased programmi nõustajaga, et koostada valikukava, mis põhineb nende ametialastel eesmärkidel. See kava võib muutuda, kui õpilased läbivad programmi, võttes aluseks nende arenevad huvid.
 • Üks valikaineid saab üldhariduskoolide kursus kunsti- ja teaduskolledžis, et parandada sisulisi teadmisi üliõpilase õpetatavas teos (st ajalugu, kirjutamine, matemaatika jne)
 • Õpilased kavandavad ja viivad ellu oma klassiruumis algupärase tegevuse uurimisprojekti, mis põhineb konkreetsetel teaduse / hariduse huvidel, mis on välja töötatud programmi õppejõudude poolt.

MSTI programm on välja töötatud õpetajad, kes on kriitilised ja loomingulised haridustöötajad, ühendavad teooriat klassiruumi praktikaga, loovad 21. sajandi klassiruumi kõikide õpilaste õpitulemuste õpetamiseks, õpivad 21. sajandist õppemetoodikat ja muutuvad haridusmuutujatena. Programmi põhikursuste keskmes on kriitiline ja loov mõtlemine, inimese ja globaalne mitmekesisus, mitmesuguste õpilaste õpetamine, 21. sajandi oskuste õpetamine, uurimis- ja projektipõhine õppekavade kavandamine, probleemipõhine õppekava ja tegevusuuringud.

MSTI üliõpilased võivad valida, kas keskenduda oma viiele valikained konkreetsele valdkonnale, näiteks kirjaoskuse, varases lapsepõlveõppes või teenides kakskeelses hariduses kinnitust.


Nõutavad krediidiajad: 31


Programmi hüvitised

Õppetöö ja uurimise MS eesmärk on arendada ja laiendada õpetamisoskusi ja -teadmisi programmi keskmes olevate viie põhikursuse keskmes:

 • päringupõhine õpe
 • projektipõhine õpe
 • autentne ja integreeritud õppekavaarendus
 • 21. sajandi kirjaoskuse õpetamine
 • mitmekultuuriline haridus
 • õpetajate tegevuse uurimine


Karjäärivõimalused

Selle programmi abil saavad kandidaadid kakskeelset haridust heaks kiita.


Kraadi nõuded

ELED-506 uurimismeetodid klassiruumi õpetajatele


Õpilased võivad võtta mitmesuguseid valikained osakondade ja programmide üle Goodwin College of Education ja mõned sobivad kursused Arts College

Tegevuste uurimisprojekt

Neljandas klassis õpetajatel on ELED 506 klasside õpetajate uurimismeetodid valitud oma tegevuse teadusuuringute projekti jaoks keskenduda ja kirjutama kirjanduse ülevaate. ELED-507 Teadusuuringute Disaini Seminaris (ka 4. klassis) kujundavad õpilased oma algset uurimisprojekti. ELED 508 (Term 5) õpilased viivad läbi oma Action Research Project. (Kui üliõpilane ei ole praegu klassiruumis, kasutatakse oma uurimistööprojekti jaoks teist klassiruumi.) Õpilased kirjutavad oma uurimistööd Action Research Paper'iga ja jagavad oma projekti multimeedia esitlusse Action Research Forum. Kõik MSTI üliõpilased osalevad Action Research Foorumil.

Väljumise nõuded kraadi lõpetamiseks

 • Kõigi kursuste edukas lõpuleviimine
 • Teadusuuringute projektipaber
 • Tegevuste uurimisprojekti esitlus

Kinnitamise nõuded (valikuline)

Kui üliõpilased valivad MSTI programmi osana kinnituse (nt ESL või kakskeelne haridus), peavad nad edukalt läbima kõik kinnituskursused ja Illinoisi osariigi nõutavad testid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values ... Loe edasi

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values and support services are all here to help you reach your full potential. We invite you to take a closer look at our programs. We look forward to discussing your options with you. Näita vähem