Magister programm Ökoloogia ja ökosüsteemide (MEC) käsitletakse põhilisi probleeme ökoloogia terviklikult. Core teemad on roll organismide funktsionaalsust ökosüsteemide ja tegurite kohta ruumilisi ja ajalisi muutusi bioloogilisele mitmekesisusele ja süsteemide toimimise. Õppekava võtab nii organismilise ja ökosüsteemil põhinev lähenemisviis ökoloogia - sel viisil täiendades kaks seotud õppekavade Viini ülikooli. Need on Environmental Sciences, mis on tugevalt juurdunud geoteaduste ja Conservation Biology ja bioloogiline mitmekesisus Management (saksa keeles), mis on spetsiaalselt pühendatud teooria ja praktika looduskaitse - alates liikide maastiku tasandil.

In MEC, me katta erinevate mere-, magevee- ja maismaaökosüsteemide. Need ulatuvad madalikul, et alpine ja Arctic troopiliste bioomide. Teadlased erinevates valdkondades bioloogias, sealhulgas botaanika, mikroobide ökoloogia, zooloogia, süsteemibioloogia ja biogeokeemia aktiivselt tegelenud MEC. Toetav teaduskondades pärineb osakonnad

  • Botaanika ja bioloogilise mitmekesisuse uuringute
  • Ecogenomics & Systems Biology
  • Limnoloogia ja okeanograafia
  • Mikrobioloogia ja ökosüsteemi Teadus

samuti

  • Core Facility Cell Imaging & ultrastruktuuri Research.

MEC keskendub analüüs põhiprotsesside, et luua ja juhtida bioloogilise mitmekesisuse ja selle roll põhiõiguste ökosüsteemi funktsioone. Programm pakub juurdepääsu erinevaid meetodeid ja lähenemisviise, põllult vaatluste lab eksperimente, kasutades state-of-the-art tehnoloogia stabiilne isotoop ja elementide analüüs, metagenoomika, transcriptomics, metaboloomika ning keskkonna geneetika, kerge ja elektronide mikroskoopia statistiliste andmete analüüsi ja modelleerimise.

Ökoloogia ja ökosüsteemide (MEC) on programm, mis rõhutab mõistmist bioloogilise kontrolli ja mõõtmed ökosüsteeme. Nende eesmärkide saavutamiseks, lähenemisviiside juurdunud bioteaduste on kombineeritud kohaldamine keemia-, statistika ja geograafiliste metoodika.

Magister programm hõlmab 120 ECTS ainepunkti. See võrdub nelja semestrit.

Kursused esimesel poolaastal toimuvad ühiselt kõigile õpilastele. Kaks ringi loengute ja seminaride sarja anda ülevaade praeguse teadusuuringute teemasid bioloogilise mitmekesisuse ja ökosüsteemi ökoloogia. Esimene lühike lab internatuuri annab esimese ülevaate käimasolevad teadusuuringute ja koos loengute ja kursuste parandab oskusi statistika ja andmete analüüsi. Aastal teiseks ametiajaks, õpilased tutvuda üksikasjalikult erinevaid vastavas valdkonnas ja lab meetodeid ja osaleda esimesel uurimisprojekti ühes kaasa osakonnad.

Pärast esimest osa õppekavast, üliõpilastel omandada süvendatud teadmisi konkreetsetes valdkondades ökoloogia, mida saab vabalt valida. Siin, laius olemasolevatele kogemustele seas õppejõud Viini ülikooli pakub palju võimalusi suunas spetsialiseerumise ja teadus.

MEC programm on lõpetatud Master of Science doktoritöö ja avaliku suulise riigikaitse.

Lisainformatsiooni kliki siin.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust University of Viennais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
Free
Deadline
Võta kooliga ühendust
Application period from 7 January until 5 February 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application period from 7 January until 5 February 2019
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application period from 7 January until 5 February 2019
End Date