MSc ökonomeetria ja juhtimisteadustes - spetsialiseerumine ökonomeetria

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kas soovite omandada oskused, et saaksite kasutada täiustatud ökonomeetrit, et reaalsetes küsimustes modelleerida? Kas soovite teada, kas kiiruseületamise suurendamine toob kaasa vähem kuritegusid, hinnake Madalmaade elektrivõrgu täielikku ebaõnnestumise tõenäosust või määrake suurettevõtte kliendi eluea väärtused, aitab see programm seda teha. See ei anna teile mitte ainult põhjalikke teadmisi ökonomeetrilise teooria kohta, vaid täiustab ka oma oskusi arenenud kvantitatiivsete meetodite ja tehnikate kasutamiseks, empiirilise ökonomeetrilise analüüsi teostamiseks ning uute mudelite väljatöötamiseks ja rakendamiseks.

Kas see on teie jaoks õige valik?

Finantsettevõtted, statistikaametid ja rahvusvahelised valitsusorganisatsioonid rakendavad igapäevaselt ökonomeetrilisi mudeleid ja meetodeid. Täna on ökonomeetria ülioluline otsuste tegemisel ettevõtluses ja majanduses. Kas teil on matemaatika, statistika ja ökonomeetriaga tugev taust ja kas soovite seda veelgi paremaks muuta? Programmiga Econometrics saate seda teha.

Järgnevad tunnused seisavad soodsas olukorras, et olla ökonomeetria programmis edukad.

  • Teil on tugev taust matemaatika, statistika ja ökonomeetriaga
  • Töötamine asjakohaste (majanduslike) probleemidega, nii individuaalselt kui meeskonnas, meeldib teile.
  • Teil on kogemusi programmeerimisega.
  • Inglise töö ei tekita teile tõsiseid probleeme.

Miks uurida ökonomeetria Rotterdamis?

Kui soovite laiendada oma ökonomeetrilisi teadmisi lisaks lineaarsele regressioonile, instrumendi muutuja regressioonile, piiratud sõltuvate muutujate mudelitele ja aegridade analüüsile, siis on Erasmuse Majanduskool just see, kus soovite olla. Pakume kvaliteetset täiendõppekava, mis ühendab endas edasijõudnute teooria ja ulatusliku juhtumipõhise koolituse.

Uurige Erasmuse majanduskooli ökonomeetria programmi:

  • Ökonomeetrilise teooria ja kvantitatiivsete meetodite alased teadmised
  • Spetsialistid rakendavad täiustatud tehnikaid keerulisteks probleemideks
  • Tugev koolitus arvutiprogrammide teostamisel ja rakendamisel
  • Tasemepõhine programm, mille esitas Econometric Institute
  • Kvaliteetne akadeemiline koolitus rahvusvahelises klassiruumis.
Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quali ... Loe edasi

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quality education and research. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti