Ülevaade

See uus magistrikursus on teistele erinev: see paneb suurema rõhu majandusliku mõtlemise rakendamisele reaalmaailma äri- ja poliitika väljakutsetele. Meie kursus sobib kõigile, kellel on edu majanduses, isegi kui teil pole selles valdkonnas eelnevat koolitust.

Vaadeldakse rahvusvaheliste institutsioonide, valitsuste ja leibkondade vahelisi suhteid ning arenevad teadmised, mida majandusanalüüs võib tuua ärile ja poliitikale. Meie kursus kasvatab ka teie oskusi otsuste tegemisel ja analüüsimisel, suurendades samal ajal oma kriitilise mõtlemise suutlikkust, hinnates ettevõtte toimivust, juhtimisstiili ja statistikat, samuti avalikku, sotsiaalset ja makromajanduslikku poliitikat ning nende mõju ettevõtetele ja leibkondadele.

Me valmistame teid töökohale, kuna selle käigus omandate praktilisi kogemusi, töötades koos ärimaastiku organisatsioonidega, nagu Wood Mackenzie ja Scottish Power, kuni Šotimaa nulljääkide ja Fiskaaluuringute Instituudini. Nende organisatsioonide turgudel ja keskkondades saate minna läbi kohapealsete külastuste ja külaliskõnesid. Samuti on võimalus korraldada suvine konsultatsiooniprojekt välisklientidega. See võimaldab teil integreerida teadmised ja oskused oma magistrikraadilt reaalse äriprobleemi lahendamiseks.

Teie õppimine ja teadmised saavad kasu meie õppejõudude suurepäristest sidemetest tööstuse ja poliitika mõttekodadega, samuti meie sidemetega käitumistealase teaduskeskusega, jätkusuutliku praktika ja elukeskusega (CSPL) ja põhiseaduse muutmise keskusega.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Meie Flying Start'i juhtimisprogramm aitab teil arendada oma teadmisi oma tugevatest külgedest ja omandada uusi oskusi toetavas keskkonnas

# 2 Praktiline keskendumine majandusliku mõtlemise rakendamisele reaalmaailma äri- ja poliitika väljakutsetele

# 3 Meie tugevad sidemed tööstuse ja mõttekodadega muudavad meie majandusteadlaste kraadiõpetajate seas kõige töövõimelisemad

Kursuse eesmärgid

Õppida hindama:

 • ettevõtte tulemuslikkust
 • juhtimisstiilid
 • ametlik statistika
 • avalik, sotsiaalne ja makromajanduspoliitika

Õppige kursis uusimate mõtteviisiga ettevõtte ja poliitika kõige olulisematele arengutele, kuna kursus kajastab meie õppejõudude rakendusuuringuid ja konsultatsiooniprojekte. Nende hulka kuuluvad maksupoliitika, töötus, perekond, keskkond, rahvatervis ja vananemine.

Kursus keskendub peamiselt:

 • praegused arutelud makro- ja mikrotasandil, nt Brexit mõju ettevõtlusele, kuidas me saame vältida majanduslangust ja kuidas riiklik elukallutus võib mõjutada ettevõtteid ja heaolu
 • olukorrad, kus turud ei tööta korralikult ja kus võib olla põhjendatud riiklik sekkumine
 • ettevõtte roll ja funktsioon ning selle suhted töötajate ja ühiskonnaga tervikuna
 • head tööoskused, mis toetavad jõulist äri- ja juhtimisanalüüsi, tulemuslikkust ja otsuste tegemist

Tuleviku äriringkondade ettevalmistamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks.

Lisateavet Flying Starti kohta.

Ettevalmistus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad õppima Ühendkuningriigis

Eduka ettevalmistus on interaktiivne veebiõppevahend rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Ühendkuningriiki õppima. Vaadake veebisaidi "Valmistuda eduks", et saada rohkem teavet.

Kursuse üksikasjad

University of Stirling MSc Economics for Business ja Poliitika koosneb kahest semestrist õpetatavatest moodulitest, millele järgneb dissertatsioon või praktiline konsultatsiooniprojekt.

Õpetamine

Õppetöö toimub loengute, meistriklasside, väikeste grupisiseste ja klassipõhiste ettekannete kombinatsiooni kaudu poliitika ja äriküsimustes. Sa osalete mitmes jagatud seminaridel ja töötubades. Kursuse oluline osa on meeskonnas töötamine.

Kursuse sisu peegeldab meie õppejõudude rakendusuuringute ja konsultatsiooniprojekte, nii et saate teada, milline on viimane mõtteviis ettevõtte ja poliitika kõige olulisematele arengutele. Nende hulka kuuluvad maksupoliitika, töötus, perekond, keskkond, rahvatervis ja vananemine.

Teete koostööd teadlastega, kes on läbi viinud suurepäraseid teadusuuringuid äri- ja poliitikavaldkonnas. See uuring suunatakse otse kursuste materjali.

Hindamine

Hindamine hõlmab eksamite ja kursuste kombinatsiooni, näiteks esitlusi ja aruannete kirjutamist.

Kursuse direktor

Dr Mirko Moro

44 (0) 1786 467455

economics@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Ülemeremaad: 15 250 £
 • Kodu / EL: £ 7,900
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Ülemeremaad: £ 15,250 / Kodu / EL: £ 7,900
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi