MSc ökonoomika: ökonoomika ja organiseerimise ettevõtete

Üldine

Programmi kirjeldus

Arstiteaduskonna missioon

Arstiteaduskonna missioon on kujundada majandusteadlased, kes mõistavad tänapäeva majanduselus ja analüüsida, kasutades analüütilised meetodid. Võime täielikult mõista toimimine kohaliku ja globaalse majanduse on olulised juhid nii avalikus kui ka erasektoris. Head teadmised mõju, mida erinevate majanduspoliitika, konkurentsivõime strateegiate ja tarbija käitumist on ettevõtete ja nende keskkonna annab juhtidele konkurentsieelise.

Missioon spetsialiseerumine (suur)

Selle eesmärk kaks - aasta programm on anda õpilastele laia akadeemilisi teadmisi ja hõlbustada neil arendada oskusi, mis valmistab neid ette karjääri dünaamiline globaalne ärikeskkond. Lõpetajad programm on valmis ettevõtte karjääri positsioone valitsuse ja käivitamiseks ja töötab oma äri.

Täpne uuringud

a) Esimene aasta: matemaatilise statistika prognoosimise äriprotsesside Täpsem makroökonoomika, Business Law, finants- ja kapitaliturgude, Juhtivad Economics, majanduse ja tootmise organiseerimises, kohalikule eelarvele, Juhtivad Raamatupidamine, rahvusvahelise majanduse, majandusliku mõtlemise ajaloos, matemaatilise Majandus, Kindlustus süsteemid, Human Resource Management, meetodid Projektid "hindamine, Corporate Finance, Master Seminar

b) Teine aasta: Majanduspoliitika Euroopa Liidu, Economics looduskeskkonna, strateegiline juhtimine, kus element TQM, International Management, Operations Management, Euroopa sotsiaalpoliitika, Public Management, Theory of otsuse tegemine, bioökonoomiast, Supply Chain Management, väikeste ja Medium Enterprises ELi maapiirkondade säästva arengu, ettevõtete sotsiaalne vastutus, doktoritöö väljatöötamine, Master Seminar

õpitulemusi

Lõpetajad on eeldatavasti saama võimet analüüsida äri ja majanduslikke probleeme ning leida uusi strateegiaid ja lahendusi. Nad on oodata leida tööd riigi- või kohaliku omavalitsuse, institutsioonid töötab maaelu poliitika Euroopa Liidu, lauad tegutsevate ettevõtete sektoris toidu ökonoomika, analüüsi osakonnad, ettevõtted, investeerimisfondid, teadus- ja uurimisasutused.

Nõuded

Lõpetanud esimese astme uuringud

Bachelor in: majandus, rahandus ja raamatupidamine, juhtimine, logistika.

Kestus: neli poolaastat lõpetanud bakalaureuseõppe; hakata: 1. oktoober

värbamine

  • Kvalifikatsiooni saadud tulemuste alusel esimese astme uuringud (hinne keskmine)
  • Verified inglise keele oskus

Arv koht olemas: 15.-17.


Järgmised dokumendid tuleb saata e-posti teel või Teie poolt esitatud Ametile Õpilased Affairs:

  • Allkirjastatud taotlusvormi koos lisatud foto;
  • Koopia kehtiv pass või muu dokument, mis tõendab isiku kandidaadi (originaaldokumendi tuleb esitada saabumisel);
  • CV poola või inglise keeles;
  • Dokument, mis tõendab inglise keele oskus;
  • Tunnistuse konsulaat kinnitades poola päritolu või Poola hartale, kui kandidaat on juba üks;
  • Originaal või tõestatud koopia kõrghariduse lõpetamist diplom (koopia originaal kinnitatud pitseriga institutsioon / ülikool, mis on välja andis.) Koos täiendada / õiend (spetsifikatsioon, sealhulgas õppeained, numer tundi ja klassid), mis annab õiguse alustada teise tsükli uuringud riigis selle väljastamise. Diplom peab olema apostille.
  • Koopia keskkooli lõputunnistus - dokument, mis lubab jätkata õpinguid riigis selle väljastamise. Taotluse esitaja on kohustatud esitama apostille.
  • Dokumendid väljastatakse muus keeles kui Poola või inglise keeles tuleb tõlkida. Tõlkimine tehakse või sertifitseeritud konsuli RP või vandetõlk, sisestatud paneeli vannutatud tõlked Justiitsministeerium.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Warsaw University of Life Sciences (SGGW) is the oldest agricultural academic school in Poland, its history dates back to 1816. At present, the university consists of 13 faculties; there are 27,000 st ... Loe edasi

Warsaw University of Life Sciences (SGGW) is the oldest agricultural academic school in Poland, its history dates back to 1816. At present, the university consists of 13 faculties; there are 27,000 students enrolled. They can choose from 34 disciplines and 61 specialties. Näita vähem