MSc ühendatud ja autonoomse sõidukitehnika valdkonnas (Automotive)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

MSc in Connected ja Autonomous Vehicle Engineering (Automotive) pakub Teile vajalikke tehnilisi oskusi töötamiseks arenevas „intelligentses liikuvuses”. Kursus keskendub tehnilistele ja ülekantavatele oskustele arenenud andmetöötluses, robootikas ja võrgutehnoloogiates, et valmistada teid ette autotööstuse karjääri jaoks.

Kellele see on?

Kursus sobib STEMi lõpetanutele, kes on huvitatud karjäärist autotööstuse või intelligentse liikuvuse sektoris. Kursus on võrdselt sobiv ka hiljutistele lõpetajate ja tööstuse kogemustega inimestele. Kandidaadid kraadi inseneriõppe on teretulnud, ja nii on lõpetanud seotud valdkondades, nagu teadus, matemaatika ja arvuti. Kursuse eesmärgiks on varustada oma lõpetajate oskustega, mis on kohe kasutatavad, kuid varustab neid ka vanemate tehniliste ja ärijuhtide rollidega tulevikus. Suurbritannia ja välismaalased on teretulnud ja kõik leiavad, et see kursus on kasulik.

Miks see kursus?

Cranfieldil on pikk ja suurepärane kogemus autotööstuse kraadiõppekursustel, teadusuuringute tase ja tugevaid sidemeid ning koostööd autotootjate OEM ja esimese astme ettevõtete ning nende tarneahelatega. Cranfieldil on erakordselt kõrge tootlikkusega seotud suhtlemine ja meie lõpetajad on kõrgelt hinnatud.

Ainult kraadiõppe ülikoolina sobib Cranfield University hästi magistriõppes õppijate vajadustele ning sellel on suurepärased võimalused õpetamise ja õppimise toetamiseks. Asume Milton Keynesi lähedal, mis on kujunemas ühendatud ja autonoomsete sõidukite tippkeskuseks. Me oleme paigutatud keset Oxford-Cambridge'i kaari, mida on tunnustatud selle tehnoloogiaettevõtluse poolest.

Hiljuti avas Cranfield uue intelligentse liikuvuse insenerikeskuse (IMEC) ja autonoomsete sõidukite innovatsiooni jaoks mitme kasutaja keskkonna (MUEAVI, ühendatud ja autonoomsete sõidukite tehnikate testimise alus), mida mõlemat kasutatakse õpetamise toetamiseks kogu autotööstuses. .

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab kümme õpetatud kohustuslikku moodulit, mis antakse üldjuhul oktoobrist märtsini. Planeeritud moodulite pealkirjad hõlmavad:

  • Maanteede autotööstuse alused
  • Tee planeerimine, autonoomia ja otsuste tegemine
  • Andurid, tajumine ja visualiseerimine
  • Süsteemide insener
  • Manussüsteemide rakendamine
  • Transpordisüsteemi optimeerimine
  • Inimtegurid, inimese-arvutitevaheline koostöö ja ADAS Systems
  • Võrgustatud süsteemid ja küberjulgeolek
  • Eetika, ohutus ja eeskirjad
  • Tehnoloogia strateegia ja ärimudelid

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi (või samaväärne) Suurbritannia autasudevõimalus inseneri, matemaatika või rakendusteaduse valdkonnas, soovin spetsialiseeruda ühendatud ja autonoomse sõidukitehnika kasvavale valdkonnale.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine annab õiguse sellele kursusele teise õppeaastaks siseneda.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem