MSc üldises kuriteos, õigusemõistmises ja turvalisuses

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

See programm pakub platvormi, kus saab õppida ja kaasata uusimaid kriminoloogilisi uuringuid ja rakendada seda praeguse teooria, praktika ja arutelu selles interdistsiplinaarses valdkonnas. See MSc sobib nii neile, kes on õppinud kriminoloogia bakalaureuse tasemel ja neile, kes on uudsed teema.

Nagu selle programmi õpilane, osalete meie aktiivsel teadlasel, rahvusvahelistel teadlastel ja kohalikel kriminoloogia ja kriminaalõiguse alal tegutsevatel inimestel. Teil on palju võimalusi oma teadlaste teadustegevuseks, mis on nii teoreetilised kui ka empiirilised ning mis muudavad maailma nii kohalikul kui ka mujal maailmas.

Te saate kasu kriminoloogiliste uurimismeetodite ja -oskuste tippspetsialistidest koolitustest, mis on olulised nii kriminoloogia täiendavaks uurimiseks (meil on kriminoloogia doktorantide tugeva kohordi, mõned selle magistriõppes värvatud) ja tööhõive kriminaalõiguse valdkonnas.

Programmi struktuur

Sa pead läbima 180 ainepunkti õppetöö - 60 ainepunkti võetakse kohustuslikus doktoritöös ja ülejäänud 120 ainepunkti võetakse õpetatud kursused. Teid õpetatakse ja õpivad Law Schooli akadeemilise ringkonna liikmed.

Oodatakse eelnevalt ettevalmistamist, lugedes nõutud materjale, arutades arutatavaid teemasid ja hinnates teie osalemist klassides.

Väitekirja jaoks on teil juhendaja, kellelt saate juhendamist ja toetust oodata, kuid väitekirja eesmärk on võimaldada teil iseseisvalt kavandada ja viia läbi uuringut ja analüüsi.

Pidage meeles, et ettenägematute asjaolude või nõudluse puudumise tõttu konkreetsetele kursustele ei pruugi meil olla võimalik korraldada kõiki kursusi, mida reklaamitakse, on õppeaasta algus.

Õpitulemused

Õpilastel, kes lõpetavad magistrikraadi, on võimalus omandada keerukamaid arusaamisi olulistest kaasaegsetest kriminoloogiaalastest aruteludest nii tema teoreetilistes kui ka rakenduslikes aspektides ning saavutada parem arusaamine ja oskused teadustöö praktikas ja meetodis.

Karjäärivõimalused

Lõpetanud selle magistrikraadi programmi on käinud paljude karjääride, sealhulgas töötamine õigusrikkujate ja ohvritega, erinevate asutuste, sealhulgas politsei, vanglate / parandusteenuste, valitsusväliste ja valitsusväliste asutuste, akadeemiliste ja teadusasutuste.

Hiljutised koolilõpetajad on hakanud töötama poliitiliste ametnike, teadlaste ja varjupaigataotlejatega.

Riiki sisenemise nõuded

2019 kande: vähemalt UK 2: 1 kiitusega diplom või selle rahvusvaheline samaväärne. Selle programmi sisenemine on konkurentsivõimeline. Tasustamise miinimumnõuete täitmine ei taga õppimist.

2020. aasta sissekanne: vähemalt 2: 1 diplom või selle rahvusvahelised samaväärsed õigused või sotsiaalteaduste teema.

Selle programmi sisenemine on konkurentsivõimeline. Tasustamise miinimumnõuete täitmine ei taga õppimist.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskust järgmises kvalifikatsioonis:

  • bakalaureuse või magistri kraadi, mida õpetati ja hindas inglise keeles enamikus inglise keelt kõnelevas riigis, nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisade ja immigratsiooni
  • IELTS: kokku 7,0 (iga mooduli kohta vähemalt 6,5)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 23 iga mooduli kohta)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" lõikudes vähemalt 61)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 176 moodulit)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Inglise keele õpetatavad ja hinnatud kraadid peavad olema vähemalt kolmeaastased oma õppekava alguses. Kursuste programmi alguses ei tohi keelekatsed olla kauem kui kaks aastat.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Näita vähem
Edinburgh , UK Online + 1 Rohkem Vähem