MSc (Econ) majandusteaduskonna

&nbsp

Selle programmi, siis arendada arusaamist sellest, kuidas majanduslikud vahendid saab hindamatu kaasaegses ärikeskkonnas ja kuidas neid tööle analüüsida erinevaid ettevõtluse küsimustes.

&nbsp

Te omandada majandusliku väljaõppe asjakohast ettevõtetele, sealhulgas uurimine kvantitatiivseid meetodeid ja majandusanalüüsi äriandmete, mis pakub sulle teadmisi kõrgelt-pärast tänapäeva konkurentsivõimelise äri areenil. Majandusteooria tutvustatakse ja seotud erinevaid päevakajalisi ettevõtluse küsimustes, võimaluse neid teadmisi praktikasse suunatud väitekirja või projekti.

&nbsp

&nbsp

Sihtrühm

&nbsp

MSc (Econ) majandusteaduskonna on mõeldud nii hiljuti kooli lõpetanud, vähe või puudub töökogemus ja need, kes on töötanud ja nüüd soovivad detailne uuring selle spetsialisti teema.

&nbsp

&nbsp

Programmi mooduleid

&nbsp

Economics ettevõtetele

Statistiline analüüs majanduslikud andmed Jooksvaid küsimusi Business Economics Rahvusvaheline ärikeskkond ja strateegia kaks vabatahtlik mooduleid võetud laia valiku Kutseoskuste Uurimismeetodid väitekiri või projekt

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirements g>

&nbsp

Et saada riiki lubamise taotlejad peaksid tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teie esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Hull University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date