3D-visualiseerimine ja animatsioon mängivad rolli paljudes valdkondades ning nende meedia populaarsus kasvab pidevalt. Digitaalne animatsioon pakub 21. sajandi lemmikfilmide ja teleülekannete jaoks pilkupüüdvaid eriefekte; 3D-disain on hädavajalik ka igapäevaseks tööks kõikjalt, alates arvutimängude arendamisest, virtuaalse maailma virtuaalsest arengust ja tööstusdisainist kuni turunduse, tootearenduse ja arhitektuuriga.

GCU programm 3D-disainis virtuaalsete keskkondade jaoks aitab teil areneda oskusi edukaks karjääriks kujundada visuaalse kujundajatena. Programm on praktiline ja karjäärile orienteeritud, orienteeritud praegustele tööstuse vajadustele, tehnoloogiale ja praktikale. 3D-disaini eelnevaid teadmisi pole vaja.

Õppekava aitab teil kujundada oma loomingulist visiooni ja tehnilisi oskusi 3D-kujundajana.

 • Avastage videote ja animatsioonide kasutamine digitaalses videos, multimeedias ja veebi avaldamises
 • Katse interaktiivsete meediumitüüpide ja -võtetega
 • Tõsta oma oskusi loova mõtlemise ja ideede loomiseks
 • Digitaalse digitaalse video tootmine ja digitaalse meedia integratsioonitehnikad
 • Koguge ettevalmistusoskusi, nagu planeerimine, storyboarding ja kontseptualiseerimine
 • Harjuta tootmisvõimalusi nagu 3D-modelleerimine, animatsioon, valgustus ja renderdamine
 • Töötame välja tootmisjärgseid oskusi videote redigeerimisel ja 2D ja 2D visuaalide integreerimisel
 • Töötage tipptasemel arvutirakenduste ja digitaalse keskkonda

GCU-s liitute sõbralike arukate ja andekate inimestega, kes armastavad tööd, mida nad teevad. Inimesed, kes armastavad võtta loomingulisi väljakutseid ja on sama õnnelikud, et nad teevad koostööd, kuna nad peavad konkureerima. Inimesed, kes otsivad võimalusi ühist kasu toetamiseks ja teevad maailma ilusamaks ja tervitatavaks kohaks.

Meie missiooniks on anda lõpetajaid, kellel on oskused oma töö positiivseks mõjutamiseks - ja mõista, miks see on oluline.

Graduate väljavaated

Programmi 3D-disaini virtuaalsete keskkondade lõpetajaks saate viia disainiga seotud rollile spetsialiseeritud oskuste kogumi ja vajalikud teadmised. 3D-disaini taust on eriti oluline reklaami-, kommunikatsiooni-, kirjastus- või veebiturunduse disaini karjääri jaoks. Saate nende projekteerimisrollide ja veelgi rohkem võistleva kandidaadi.

Mida sa õpid

Kraadiõppe 3D-disain hõlmab 3D-modelleerimist, animatsiooni, video- ja liikumgraafikat. Moodulid on mõeldud praeguste tööstusvajaduste, tehnoloogia ja praktika rahuldamiseks.

Programm pakub nelja erialast Pathways ; Virtuaalsed keskkonnad; Arhitektuur; Arvutimängud ja visuaalsed efektid.

On olemas kuus õpetatavat moodulit, millest iga moodulit õpetatakse kaheteistkümne nädala jooksul. Iga nädal koosneb ametlikest loengudest, laboritööst, õpetustest ja eraviisist. Moodulite rahuldaval lõpetamisel jätkate suurprojektiga ja esitage lõpetaotlus eksamiks. See on lõpetatud kolme kuu jooksul pärast õpetatud mooduleid.

Võite ka osaleda paindlikult, osalise tööajaga. Osalise tööajaga õpilased võivad valida sõltuvalt nende asjaoludest täita mitu moodulit, sealhulgas kaks moodulit aastas päevas vabastamisel.

Digitaalmeedia tehnoloogia ja arendus

Sissejuhatus digitaalse meedia riistvara ja tarkvaratööriistadesse ning tootmis- ja korraldamismeetodid. Õppur õpib 3Dvisuaalseks ja animatsioonitehnikaks, kasutades uusimaid 3D-tarkvararakendusi.

Digitaalvideotehnika ja -graafika

Arendada oskusi ja praktilisi teadmisi digitaalsete videofilmide / filmide tootmistehnikate ja digitaalringhäälingu graafika meedia tootmise seosest. Loominguliste tehnikate rakendamine hõlmab valikaineid nagu lühifilmide tootmine, dokumentaalfilmide tootmine, 3D-animatsioonide kompositsioon, tiitlite jada genereerimine ja abstraktsed liikumgraafikud mõjud.

Digitaalmeedia kirjastamine ja kommertsialiseerumine

Trimestri A digitaalse meediumitehnoloogia ja arendusmooduli tööde areng. Eesmärk on anda täielik ülevaade digitaalmeediumiprojekti edastamiseks vajalike materjalide kohta.

Digitaalse portfelli ja tööstustootmise tehnikad

See moodul pakub praktilisi teadmisi digitaalse meediumi kirjastamise tehnikaid, mis sobivad portfelli meedia tootmiseks. Õpilased uurivad ja demonstreerivad erinevaid portfelli esitluses omandatud oskusi digitaalse meediumivahendite ja -võtete abil. Kajavad ka mitmesuguste digitaalmeedia saatmisplatvormide, autoriõiguste küsimuste ja digitaalse turunduse strateegiate kriitiline analüüs. See moodul annab ülevaate ka sellest, kuidas 3D-modelleerimine ja animatsioon sobivad konkreetse tööstussektori kontekstis, mis on õpilaste eriala jaoks asjakohane.

Uuringute ja projekti meetodid

Selle mooduli eesmärk on anda õpilastele taustateadmised ja -oskused, mis koos teiste õpitud moodulite omandatud tehniliste oskustega võimaldavad neil viia läbi MSc dissertatsiooni kuni selle eduka lõpuni. Õpilased uurivad nii nurgakivi kui ka uurimisprojektide aluseks olevaid protsesse ja seovad need olemasolevate tööriistade, eetiliste kaalutluste ja kutsealaste küsimustega.

MSc Projekt

Projekt on vahend õpilase ja tehnilise kogukonna teadmiste ja arusaamade laiendamiseks mõnes spetsialiseerunud tehnikavaldkonnas. See toimib oma pikkuse, keerukuse ja ranguse tõttu sobiva vahendina üliõpilasel personaalse, suhtlemisoskuse ja suhtlemisoskuse laiendamiseks. Lisaks aitab see välja töötada ja laiendada mitmesuguseid kõrgetasemelisi mõtlemisoskusi, sealhulgas oskuste analüüsimine ja sünteesimine ning õpilase võimalus näidata algatusvõimet ja loovust olulises tehnoloogilise tööosas. Üliõpilasel on võimalus kirjutada väitekirja või väitekiri filmi järgi.

Riiki sisenemise nõuded

Kõik Ühendkuningriigi autasud 2: 2 või üle selle.

Muu akadeemiline ja kutsekvalifikatsioon

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

 • inglise keel
 • Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus.

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 5500 naela
 • RUK: 5500 £
 • EL: 5500 £
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orienteerumissündmused 14. septembril 2018. See täiendav aeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannias ja GCU asumisel enne üldise tudengite juhendamist ja õpetamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnakud ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritus teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Miks valida see kursus?

Loomulikult ei eeldata 3D-disaini eelteadmist, mis võimaldab teiste erialade üliõpilastel kasutada seda võimalust, et lisada 3D-erialateadmised 3D-mudelite ja animatsioonide, digitaalse videote tootmise ja digitaalse meedia integratsioonitehnikate abil nende olemasolevate oskuste kogumi jaoks. Õpilased omandavad teadmised ja kogemused digitaalse meediumiprojekti erinevatest tootmisetappidest.

Eeltöötlemisoskused, nagu planeerimine, storyboarding ja kontseptualiseerimisoskuste arendamine, 3D-modelleerimise, animatsiooni, valgustuse ja arenenud 3D-rakenduste, nagu 3DS Max ja Maya, kasutamise võimalused, videomontaaži järgsed oskused, 2D ja 3D visuaalide integreerimine ja DVD tootmine on kõik hõlmatud.

Hindamismeetodid

Moodulid hinnatakse nii eksamite kui ka kursuste (mõnikord tuntud pideva hindamise) järgi sõltuvalt üksikute moodulite nõudmistest.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 15 kursust Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environmentis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev