MSc 5G ja tulevase põlvkonna sidesüsteemid

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

5G ja tulevase põlvkonna sidesüsteemid ühendavad peaaegu kõike ümbritsevas maailmas. Nagu lennureisi ja Interneti leiutamine, on ka ilma selleta elu raske ette kujutada.

Meie 5G ja tuleviku põlvkonna sidesüsteemide magistrantuuris saate selle areneva, põneva sektori eesliinil. Surreys oleme tulevase ühenduvuse osas rahvusvaheliselt tunnustatud - meie teedrajavas 5G innovatsioonikeskuses asub maailma suurim 5G kommunikatsioonile spetsialiseerunud akadeemiline uurimisrühm.

Tarkvara simulaatorite ja testvoodite abil genereerib meie uurimistöö valdkonnas uusi kontseptsioone, muutes ideed tulevikupõhiseks lahenduseks homse maailma jaoks

Mida sa õpid

Mobiilside on kiiresti muutumas peamiseks telekommunikatsiooni infrastruktuuriks maailmas.

Sellise tehnoloogiaga nagu 5G ühendab mobiilside kõike alates transpordist kuni tehaste, kodude ja muidugi ka inimeste endani. Pakkudes nutikamat toimimistõhusust paljudes valdkondades, võiks see tehnoloogia parandada riigi üldist tootlikkust.

Meie magistrikraad 5G ja tulevase põlvkonna sidesüsteemides võimaldab teil mõista nii kiiresti areneva valdkonna tehnilisi aspekte kui ka tekkivaid süsteeme lairiba mobiilse Interneti toetamiseks.

Surrey on koduks maailma suurimale 5G-kommunikatsiooni akadeemilisele uurimisrühmale, mille asutajaliikmete hulka kuuluvad ka Suurbritannia suuremad mobiilsideoperaatorid, nii et saate kokku puutuda nii 4G- kui ka 5G-tehnoloogia edasijõudnute side- ja õpimoodulitega.

Ametialane tunnustus

Hariduselt - Inseneri- ja Tehnoloogiainstituut (IET).

Insenerinõukogu nimel akrediteeritud inseneri- ja tehnoloogiainstituudi poolt hartaga insenerina registreerimiseks täiendõppe nõuetele vastavaks. Kandidaadid peavad omama CEng akrediteeritud BEng / BSc (Hons) bakalaureuseõppe esimest kraadi, et täita CEng'i täielikke registreerimisnõudeid.

Teadusuuringud

Meie osakonnas asub sidesüsteemide instituut. Selles töötab enam kui 100 teadlast, kes töötavad paljude kommunikatsioonitehnoloogiate, sealhulgas asjade interneti, satelliidi, turvalisuse ja raadio alal, ning selle tuumikkeskuseks on 5G innovatsioonikeskus (5GIC). Valitsuse ja tööstuse investeeringud enam kui 100 miljoni naela väärtuses võimaldavad 5GIC-il olla homse ühendatud ühiskonna ja digitaalse majanduse teerajajaks. Teie õpingutest teavitavad maailma parimad innovatsiooni- ja teadusuuringud.

Graduate väljavaated

Meie lõpetanud on edasi liikunud suurtes mobiilside- ja satelliittelevisiooniettevõtetes, sealhulgas British Telecom, EE, 3, Huawei, Samsung, Vodafone ja Telefonica.

Akadeemiline aasta struktuur

Kui õpid seda kursust täiskoormusega, siis õpid aasta jooksul kaheksa moodulit - mõlemal semestril neli. Esimese semestri jooksul taotlete ja lepite kokku projekti ka akadeemilise juhendajaga ning alustate projekti algtöid enne täiskohaga töötamist pärast 2. semestri lõppu. Sellest hetkest alates on teil umbes kaks ja pool kuud töö lõpuleviimiseks ja väitekirja kirjutamiseks.

Saate seda kursust õppida ka osalise tööajaga, võttes kaks kuni viis aastat. Pikkus sõltub sellest, kui palju mooduleid igal aastal õpid. Saate igal aastal õppida kahe kuni kuue mooduli vahel. Soovitame osalise tööajaga üliõpilastel oma projekti kallal töötada oma viimasel õppeaastal, kui kõik kaheksa moodulit on juba lõpule jõudnud või peaaegu valmis.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi kas kommunikatsiooni, arvutitehnika, elektrotehnika, elektri- ja arvutitehnika, elektroonika, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, füüsika või telekommunikatsiooni alal või tunnustatud samaväärse rahvusvahelise kvalifikatsiooni. Arvestame ka asjakohast töökogemust, kui te neid nõudeid ei täida.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem