MSc Advanced Chemical Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Keemiatehnika on võtmetähtsusega ülemaailmsete probleemide lahendamisel, mis on seotud puhta energia, toidu ja vee säästva tarnimisega kemikaalide, funktsionaliseeritud toodete ja kütuste tootmise kaudu. MSc in Advanced Chemical Engineering pakub tehnilist ja juhtimisalast koolitust, mida tööandjad üha enam nõuavad keemiateadlastelt. Programm pakub kahte valikulist õppereisi. Üldine keemiatehnoloogia valik hõlmab põhilisi keemiatehnoloogia teemasid, keskendudes teoreetilistele ja praktilistele elementidele, mis on seotud mitmesuguste keemiliste protsesside toimimisega, kavandamisega ja kontrollimisega. Biorafineerimisreis annab põhjaliku ülevaate bioenergia ja biokütuste tootmisest, tugevdades samal ajal teadmisi keemiatööstuse distsipliinist. Cranfieldi tugev maine ja sidemed tööstusega pakuvad suurepäraseid võimalusi huvitavate töökohtade tagamiseks ja edukate karjäärivõimaluste arendamiseks.

Kursuse ülesehitus

Õpetatav programm viiakse läbi oktoobrist veebruarini ja see koosneb kaheksast moodulist. Moodulid antakse üle intensiivse tarne ühe nädala jooksul, kus mooduli viimane osa on struktureeritud õpetusest vaba, et võimaldada aega iseseisvaks õppimiseks ja mõtlemiseks. Osalise tööajaga õpilased täidavad kõiki mooduleid, mis põhinevad paindlikul graafikul, mis lepitakse kursuse direktoriga kokku.

Üksikprojekt

Individuaalne uurimisprojekt võimaldab õpilastel põhjalikumalt uurida konkreetse huvi valdkonda. Tööstuspartnerite jaoks on väga tavaline esitama tõelisi probleeme või arengupiirkondi potentsiaalsete uurimisprojektide teemadeks. Üksiku uurimisprojekti komponent toimub mai-september.

Grupiprojekt

Veebruari ja aprilli vahel toimuv kontserni projekt võimaldab teil kursuste moodulite raames välja töötatud oskusi ja teadmisi praktikas rakenduslikus kontekstis rakendada, omandades samal ajal ülekantavaid oskusi projektijuhtimises, meeskonnatöös ja sõltumatutel teadusuuringutel. Tööstus toetab sageli projekte ja potentsiaalsed tööandjad väärtustavad seda kogemust. Rühma projekt on tavaliselt multidistsiplinaarne ja jagatud kogu energeetika magistriõppes programmi, mis annab täiendava kasu töötada teiste taustaga õpilastega.

Tulevik karjäär

Tööstuspõhised teadusuuringud muudavad meie lõpetajatele maailma kõige soovitavamaks värbamise ettevõtetes, mis konkureerivad mitmesugustes tööstusharudes, sealhulgas kemikaalide, naftakeemia, biokeemiliste ainete, tavapärase energia ja bioenergia, toidu, materjalide, nõustamise ja juhtimise valdkonnas. Neile, kes soovivad jätkata õpinguid keemiatööstuse või energeetika valdkonna doktorikraadi või MBA-uuringute kaudu, hõlbustab seda suuresti interdistsiplinaarne, projektipõhine profiil, mida nad selle kursuse kaudu omandavad.

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK auhinnakraad (või samaväärne) seotud inseneri- või rakendusteaduses. Muude tunnustatud kutsekvalifikatsioonide või mitme-aastase asjakohase tööstuskogemuse võib pidada samaväärseks; selle peab heaks kiitma kursuse direktor. Teise võimalusena võite olla abikõlblikud meie magistriõppe eelprogrammi.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem