MSc Advanced Chemical Engineering

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kõigile inseneri- ja rakenduskõrgharidusõppe lõpetanutele pakub MSc täpsema keemiatehnika alal teile oskusi 21. sajandi globaalsete keemiatehnoloogiaga seotud väljakutsete lahendamiseks. Te saate arendada põhjalikku arusaamist puhta energia, toidu ja vee jätkusuutlikust tarnimisest kemikaalide, funktsionaliseeritud toodete ja kütuste tootmise kaudu. Kasutades meie ülikoolilinnaku katsetehase rajatisi ja saades kasu Cranfieldi tugevatest tööstussidemetest, saate olulised oskused ja kogemused eduka ülemaailmse karjääri arendamiseks eduka distsipliini alal, mille kõrge nõudlus on kraadiõppe taseme inseneride järele.

Programm on ainulaadne pakkudes kahte õppemarsruuti:

  • Üldine keemiatehnoloogia tee.
  • Biorafineerimise marsruut (Cranfield on ainus Suurbritannia ülikool, kus pakutakse kõrgtehnoloogia magistrantuuri täpsema keemiatehnoloogia alal koos biorefineerimisega).

Kursuse ülesehitus

Õpetatav programm viiakse läbi oktoobrist veebruarini ja see koosneb kaheksast moodulist. Moodulid antakse üle intensiivse tarne ühe nädala jooksul, kus mooduli viimane osa on struktureeritud õpetusest vaba, et võimaldada aega iseseisvaks õppimiseks ja mõtlemiseks. Osalise tööajaga õpilased täidavad kõiki mooduleid, mis põhinevad paindlikul graafikul, mis lepitakse kursuse direktoriga kokku.

Õpetatud moodulid 40%, grupiprojekt 20%, individuaalne uurimisprojekt 40%

Üksikprojekt

Individuaalne uurimisprojekt võimaldab õpilastel põhjalikumalt uurida konkreetse huvi valdkonda. Tööstuspartnerite jaoks on väga tavaline esitama tõelisi probleeme või arengupiirkondi potentsiaalsete uurimisprojektide teemadeks. Üksiku uurimisprojekti komponent toimub mai-september.

Grupiprojekt

Veebriprojekt, mis toimub veebruarist maini, võimaldab kursuse moodulite käigus välja töötatud oskusi ja teadmisi praktikas rakendada rakenduslikus kontekstis, omandades samas ülekantavad oskused projektijuhtimises, meeskonnatöös ja sõltumatutes uuringutes. Projekte toetab sageli tööstus ja potentsiaalsed tulevased tööandjad hindavad seda kogemust. Rühmaprojekt on tavaliselt multidistsiplinaarne ja seda jagatakse kogu energeetika magistrantuuri programmis, andes täiendava eelise töötamisel muu akadeemilise taustaga üliõpilastega.

Tulevik karjäär

Advanced Chemical Engineering MSc põhineb Cranfieldi tööstusel põhinevatel teadusuuringutel, mis muudavad meie lõpetajad maailmas kõige soovitavamateks värbamiseks ettevõtetes, kes konkureerivad erinevates tööstusharudes, sealhulgas kemikaalid, naftakeemia, biokeemia, tavaenergia ja bioenergia, toit, materjalid, nõustamine ja juhtimine.

Need, kes soovivad oma haridusteed jätkata doktoriõppe või magistriõppe kaudu keemia- või energeetikasektoris, saavad hästi läbi interdistsiplinaarse, projektile orienteeritud profiili, mille nad on selle kursuse käigus omandanud.

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK auhinnakraad (või samaväärne) seotud inseneri- või rakendusteaduses. Muude tunnustatud kutsekvalifikatsioonide või mitme-aastase asjakohase tööstuskogemuse võib pidada samaväärseks; selle peab heaks kiitma kursuse direktor. Teise võimalusena võite olla abikõlblikud meie magistriõppe eelprogrammi.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem