Meie Advanced Computer Science MSc programm on välja töötatud koos sisendiga Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste organisatsioonide õpetada õpilastele tipptasemel praktilisi oskusi, mida tööandjad otsivad.

Infotehnoloogia kiire areng - ja tööstuse ja organisatsioonide vajadused, mis on tingitud tehnoloogilisest arengust, loob nõudluse kõrge kvalifikatsiooniga inimestele, kellel on arenenud oskused ja teadmised, millega meie MSc programm on mõeldud teie varustamiseks.

Arenenud koos Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste organisatsioonide sisendiga, mis tagab äritegevuse asjakohasuse ja tuginedes osakonna teadustöö tugevatele külgedele, on Advanced Computer Science MSc pöördumata õpilastele, kes soovivad ehitada esimese astme arvutiteaduse (või võrreldava distsipliini kaasates programmeerimine ja võrgustike loomine) .

Meie akadeemilise personali teadmisi kajastavad laiaulatuslikud moodulid võimaldavad teil arendada oma erialaseid oskusi ja spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu pilditöötlus, multimeedia, tehisintellekt, robootika ja teoreetiline infotehnoloogia.

Arvutiteaduse osakonna üliõpilaseks on teil 24-tunnine ainulaadne juurdepääs arvutiklassidele, sealhulgas määratud MSc laboratoorium, mida toetab süsteemi spetsialistide meeskond. 5 miljoni naelsterlingi renoveeritud Haslegrave hoone baasil on teie õpingud kasulikud riistvara ja robootika töö spetsialiseeritud laboritest ja uusimatest nüüdisaegsetest seadmetest, sealhulgas Virtual Reality süsteemist.

Meie tugevad sidemed tööstusega panid meid tehnoloogiaarengu esirinnas ja pakkusid õpilastele suurepäraseid töövõimalusi. Meie teadustöö mitte ainult ei teavita õppekavast, vaid pakub ka võimalusi töötada koos koostööpartnerlusega tööstuspartneritega.

Kvaliteeditagentuur on andnud osakonnale kõige kõrgema hinnangu oma õpetamise standardile.

Mis muudab selle programmi erinevaks?

 • Välja töötatud Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste organisatsioonide sisendiga
 • Hakka spetsialisti hulk põnevaid teemasid
 • Töövõimalused tööstuspartneritega tehtavatele koostööprojektidele
 • Asub 5 miljoni naelsterlingi renoveeritud Haslegrave hoones

Kes peaks seda programmi uurima?

Meie Advanced Computer Science MSc programm on teie jaoks, kui otsite arendada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud tõhusa spetsialisti professionaalseks saamiseks arvutustehnika valdkonnas. Meie eesmärgiks on pakkuda teile erialaseid õppevaldkondi, et saaksite mõista ja rakendada mitmesuguseid täiustatud infotehnoloogia teemasid.

Riiki sisenemise nõuded

Magistrikraad (2: 2 või kõrgem) või samaväärne välismaine kvalifikatsioon infotehnoloogia või sellega seotud distsipliin, mis hõlmab programmeerimine ja võrgustike loomine.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad Loughborough ülikooli vastuvõtmiseks peavad olema omandanud inglise keele oskuse, enne kui nad saavad õppida ükskõik millise kursuse või programmi, kas nende emakeel on inglise keel või mitte. Leia rohkem.

IELTS: kokku 6,5, millest igaühe osa on vähemalt 6,0.

Mida sa õpid

Meie Advanced Computer Science MSc eesmärk on pakkuda teile spetsialiseeritud õppevaldkondi, et saaksite mõista ja rakendada mitmesuguseid täiustatud andmetöötlus teemasid

Moodulid

Meie Advanced Computer Science MSc hõlmab mitmesuguseid teemasid; et anda sulle degusteerija, mida oleme laiendanud mõnede selle programmiga seotud põhikomponentide ja konkreetsete hindamismeetoditega, mis on seotud iga mooduliga.

 • Täiustatud programmeerimine (15 ainepunkti)
 • Ehitus Secure Networks (15 AP)
 • Arvuti visioon ja manussüsteemid (15 ainepunkti)
 • Krüptograafia ja turvalised süsteemid (15 ainepunkti)
 • Robootika ja intelligentsed süsteemid (15 ainepunkti)
 • Traadita võrgud (15 ainepunkti)
 • Uurimismeetodid (10 ainepunkti)
 • Projekti ettevalmistus (30 ainepunkti)
 • Uurimisprojekt (50 ainepunkti)

Tulevased karjäärivõimalused

Mooduli sisu, mida mõjutab tööstus ja erialased seadmed, mis toetavad kogemuslikku õpet, on MSc Advanced Computer Science eesmärk on toetada edaspidiseid karjäärivõimalusi nii tööstuses kui ka akadeemias.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 6 kursust Loughborough Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,500 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvahelised tasud: 21 000 naela.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi