Ülevaade

Selle kursuse eesmärk on anda üliõpilastele hea arusaam motorsport seotud põhiliste teaduslikest, inseneri-ja juhtimispõhimõtetest. Keskendutakse distsipliini "mehhatroonika" aspektile, milleks on täiustatud juhtimissüsteemide kavandamine, mitme domeeniga arvutite modelleerimine, sõidukisisesed sidevõrgud, elektromehaanilised ja varjatud süsteemid, riistvarapanuste valideerimine ja süsteemide integreerimine .

Kellele see on?

Selle kursuse eesmärk on anda üliõpilastele hea arusaam motorsport seotud põhiliste teaduslikest, inseneri-ja juhtimispõhimõtetest. See mehaanika, elektroonika ja arvutisüsteemide kombinatsioon valmistab selle kraadiõppeprogrammi ette karjääriks motosport või kõrgtehnoloogia insener.

Miks see kursus?

Selle kursuse eesmärk on anda teile selge arusaam motospordi põhilistest teaduslikest, inseneri- ja juhtimispõhimõtetest ning nende rakendamisest kõrgtehnoloogilises kontekstis.

Õpilased katavad sõidukite projekteerimist, katsetamist ja kasutamist ning juhtimistehnoloogia, arvutite modelleerimise, sisseehitatud süsteemide, sõidukite dünaamika, sõidukisüsteemide ja motospordiga seotud juhtimistehnikatega seotud aspekte.

Sind õpetatakse oskusi, mis on vajalikud motosportprojektide kavandamiseks, täitmiseks ja aruandluseks ning nende ettevalmistamiseks mitmesugustes motospordi rollides.

Cranfield University on alates autot 1970. aastast motospordi sektoris läbi viinud uuringuid, konsultatsioone ja katsetusi. Ülikool on koduks FIA poolt heaks kiidetud Cranfield Impact Centerile ja Cranfield Motorsport Simulatsioonile, mis töötab F1-ga ja juhtivate motosportfirmadega. Meil on rahvusvaheline maine meie teadmiste osas aerodünaamika, CFD, materjalide tehnoloogia, sealhulgas komposiitmaterjalide, mootorispordi sõidukite konstruktsioonide ohutuse, jõuallikate arendamise, sõiduki dünaamika, simulatsiooni, andmete kogumise ja elektroonika, rehvide iseloomustamise ja modelleerimise alal. See kogemus tagab, et mootorsõidukitööstus on kursis kõrgelt hinnatud.

 • Praktilised istungid, kasutades Cranfieldi rajatisi ja seadmeid
 • Suhtlemine autosportijatega
 • Motorsportiga seotud projekti töö.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Sissejuhatus Motorsporti
 • Motorsport Electronics ja andmete hankimine
 • Motorsport sõiduki dünaamika
 • Sõiduki juhtimisrakendused
 • Motorsporti tegevus
 • Motorsport Powertrain Design
 • Sõiduki süsteemide mehhatroonika modelleerimine
 • Täpsem juhtimine ja optimeerimine
 • Sisseehitatud sõiduki juhtimissüsteemid

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia auhinnaklass või selle rahvusvaheline vastav tehnika, sealhulgas elektroonika, asjakohane STEM distsipliin nagu inseneri, aerodünaamika, füüsika või rakendusmatemaatika. Teil peab olema A-taseme matemaatika ja füüsika või nende rahvusvaheline võrdlus.

Valitud Ühendkuningriigi üliõpilased peaksid osalema ametlikus intervjuus Cranfieldis. Valitud välismaal ja ELi üliõpilasi intervjueeritakse telefoni teel.

Sinu karjäär

Motorsport on väga konkurentsivõimeline sektor. Cranfieldis õppimine sulab teid väga keskendunud motospordi insenerõppe kogemusesse, pakkudes teile juurdepääsu autospordi ettevõtetele ja praktikutele. Tööhõive tagamine on lõppkokkuvõttes õpilane, kes täidab tööpakkumisi ja osaleb intervjuudes. Edukad õpilased asuvad inseneride võrgustiku osana. Leiad Cranfieldi vilistlased, kes töötavad motospordis ja kõrgtehnoloogiasektoris.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date