Ülevaade

See uus ja ainulaadne kursus hõlmab laia valikut rakendusi, mis on keskendunud kosmosetööstuse arvutuslikele aspektidele. Mootorratturite tööstuse arengus kajastub järgmise viie aasta jooksul nõudlus inseneride ja juhtide järele, kes kasutavad 100% digitaalseid tehnikaid lennunduse projekteerimiseks ja katsetamiseks.

Kellele see on?

Selle oskustepõhise ja ainevaldkonnaga seotud materjali segu eesmärgiks on anda üliõpilastele üldised praktilised oskused ja tipptasemel teadmised, mis on kohandatavad lennunduse arvutusinstrumendi valdkonna mitmesuguste rakendustega.

Osalise tööajaga valik sobib kvalifitseeritud inseneridele, et laiendada oma teadmisi ja lisada CFD oma oskuste hulka.

Miks see kursus?

Selle kursuse eesmärk on täiustada oma oskusi üksikasjaliku sissejuhatuses kaasaegsetele arvutusmeetoditele ja nende rakendustele digitaalajastu kosmosetööstuse rakenduste jaoks. See pakub ainulaadset võimalust valdkondadevaheliseks hariduseks ja teadmiste edasiandmiseks vedelate ja kindlate mehaanikate arvutuslikus projekteerimises kosmosesõidukite tööstuslikes rakendustes. Lennunduse ja kosmosetööstuse rakenduste jaoks täielikult integreeritud digitaalse disaini keskendudes saate mõista ja rakendada arvutusmeetodeid erinevates arvutusplatvormides kosmoseuuringute jaoks. Sul on võimalik vastata nõudlusele arenevas töökohas, kus on vaja kõrgelt kvalifitseeritud inseneride, kellel on tarkvarainvesteeringud, koos matemaatilise analüüsi tehnikateadmistega.

Moodulite jagamine koos arvutusliku vedeliku dünaamika magistrikraadiga ja magistrikraad arvutus- ja tarkvaratehnikate inseneriga annab selle kursuse võimaluse suhelda teiste erialade üliõpilastega.

Kursuse üksikasjad

Õpetatud moodulid tarnitakse oktoobrist aprillini struktureeritud loengute ja arvutipõhiste laborite kombineerimise kaudu. Paljud loengud on esitatud koos mõningase programmeerimise vormiga, teile antakse aega ja praktilist abi tarkvara oskuste arendamiseks.

Osakoormusega üliõpilased täidavad kõik kohustuslikud moodulid, mis põhinevad paindlikul graafikul, mis lepitakse kursuse juhatajaga kokku.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

  • C Programmeerimine
  • Arvutusmeetodid
  • Compressible Flow'ide numbriline modelleerimine
  • Kordumatute voogude numbriline modelleerimine
  • Suure andmesüsteemi ja suure jõudlusega andmetöötluse analüüs ja visualiseerimine
  • Aerospace rakenduste modelleerimine
  • CAE täiustatud rakendused
  • Lennunduse ja kosmoseseadmete valideerimine ja kontrollimine

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK Autasud kraadi või samaväärne matemaatika, füüsika, infotehnoloogia või inseneriteaduse distsipliini või need, kellel on asjakohane tööstuslik kogemus nagu kvalifitseeritud insenerid töötavad arvutusmeetoditega, mis soovivad oma teadmisi laiendada.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

Magistriõpe Aerospace Computational Engineering on välja töötatud selleks, et varustada teid oskustega, mis on vajalikud edukaks karjääriks Ühendkuningriigis ja välismaal arvutusliku lennunduse projekteerimisel ja insenerimisel.

Meie kursused pakuvad päringuid kiiresti kasvava inseneritööstuse sektori ettevõtetest kogu maailmas, kes soovivad värvata kõrgekvaliteedilisi lõpetajaid, kellel on tugevad tehnilised programmeerimisoskused tööstusharu standardsete keelte ja tööriistade jaoks. Neid on nõudnud CAD-müüjad, kommertstarkvara tarkvaraarendajad, kosmosetööstus, autotööstus ja muud tööstused ning uurimisasutused ning nad on olnud eriti edukad töö leidmisel.

Mõned meie lõpetajad lähevad doktorikraadile. Projekti teemasid annavad kõige sagedamini üksikud ettevõtted ettevõttesiseste probleemide lahendamiseks, pidades silmas tööhõivet pärast lõpetamist - seda lähenemist soodustab aktiivselt üha rohkem tööstusharusid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date