Oluline: kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni nõuavad Tier 4 üliõpilasviisa õppida Suurbritannias on sul vaja ka ATAS tõendi selle käigus.

Vali Kingstoni Aerospace Engineering MSc

See kursus, mis on akrediteeritud Royal Aeronautical Society annab strateegilise ülevaate Aerospace Engineering ja juhtimise küsimustes. See aitab teil arendada avaramalt ja mõista väljakutseid lennukitööstuses masinatööstus ning hõlmab teemasid nagu ettevõtlus, äri, rahanduse, teadusuuringute tehnikaid ja roheline keskkond.

UK / EL kodanikud saavad taotleda Aero MSc stipendiumi kava meie MSc Aerospace Engineering programm.

Mida õpid?

Saad teadmised praktiliste nõuete lennundusüliõpilane, samuti põhjalikke teadmisi lennundus stress analüüsi ja nüüdisaegsete materjalide kõrval Computational Fluid (CFD) kosmoses. Täiendavad teemad hõlmavad arvuti-integreeritud tootearenduse, arenenud CAD / CAM pluss roheline inseneri ja energiatõhusust. Lisaks Engineering Research Techniques, ettevõtluse ja kvaliteedijuhtimise moodul arendada oma äri ja juhtimise oskusi. Aerospace Group Design Project moodul annab teile töökogemus multidistsiplinaarne meeskond, inseneri organisatsioon - tõeline tööstus piiranguid. Saad võimaluse rakendada teooriat olete õppinud reaalse maailma kontekstis ja hinnata metoodika, samas arendada oma kriitilise mõtlemise ja loovuse.

Nagu ka professionaalne analüütiline ja juhtimise oskusi vaja tööd, muidugi annab teile ülekantavad oskused töökohal, nagu side, IT, meeskonnatöö, planeerimise, otsuste tegemisel sõltumatu õppimisvõimet ja probleemide lahendamine.

Hindamine

Kursuste ja / või eksameid, tööstuslik projekt.

Mis meie lõpetajate öelda

"The Aerospace Engineering MSc pakutakse moodulite arv arvuti abil projekteerimine (CAD) ja vedelike voolamise mille olin kiindunud."
Christopher Antrobus

"The Aerospace Engineering MSc Kingston võimaldas mul paindlikkus osalevad klassid ja õppida kodus küll endiselt täistööajaga töötamise korral."
Stephen Levitt

Kursuse struktuur

Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja.

Core moodulid

  • Engineering Research Techniques, ettevõtluse ja kvaliteedijuhtimise
  • Computational Fluid Dynamics kosmoses
  • Aerospace Stress analüüs ja Advanced Materials
  • Aerospace Group Design Project

Valikumoodulid (vali üks)

  • Roheline ehitus ja energiatõhususe
  • Täpsem CAD / CAM süsteemid
  • Ehitus Projektid ja Riskijuhtimise

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi