MSc Aerospace Manufacturing

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Lennundustööstuse tootmissüsteemide erialased oskused on olulised tootlikkuse parandamiseks. Sa saavutate soovitud suutlikkuse hallata olulisi kosmosetehnoloogia parandamise programme või algatada sekkumist, mis parandaks nende ettevõtete toimivust.

Kellele see on?

See kursus arendab tulevaste kosmosetööstuse inseneride ja juhtide tööd, kes suudavad juhtida suuri täiustamisprogramme või algatada sekkumist, mis parandab oma kosmosetööstuse ettevõtete tegevust.

Miks see kursus?

Kursus ühendab Cranfieldi pikaajalise kogemuse kvaliteetsete magistriõppeprogrammide pakkumiseks nii kosmoses kui ka tootmises. Kursused saavad tugevat toetust ülemaailmsest kosmosetööstusest, nii originaalseadmete tootjatest (OEM), nagu Airbus ja Rolls-Royce, kui ka nende tarnijate tasandist. Tööstuskeskkonnas on teadmiste rakendamisel suur rõhk ja kogu õpetamine on tööstusliku rakenduse kontekstis. Paljud selle kursuse funktsioonid on jagatud tootmissüsteemide inseneri- ja juhtimissüsteemiga, kuid see kursus valmistab ette lõpetajaid, kes alustavad kosmosetööstuse karjääri.

Õpilased saavad kasu meie laia valikutest seadmetest, analüüsivahenditest ja spetsiaalsetest tarkvarapakettidest. Kursuse eesmärgid saavutatakse hoolikalt integreeritud ja struktureeritud seeria kaheksa ühe nädala jooksul hinnatud moodulid, grupiprojekt ja individuaalne projekt.

Kursuse üksikasjad

Märtsi sissetulek: kursus sisaldab kaheksa kohustuslikku moodulit, rühmaprojekti ja üksikprojekti.

Oktoobri sissevõtmine: kursus sisaldab kaheksa moodulit (viis kohustuslikku ja kolm valikained), rühmaprojekti ja üksikprojekti.

Moodulid hõlmavad loenguid, töötoad, juhtumiuuringuid, õpetusi ja ettevõtete külastusi. Õpilastel on vaja täiustada mooduleid, mis on aluseks kosmosesõidukite tootmise süsteemidele ja moodulitele, mis on seotud tehnoloogiaga.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Operatsioonide juhtimine
 • Manufacturing Systems Engineering
 • Ettevõtluse modelleerimine
 • Tarneahela juhtimine
 • Tootmisstrateegia
 • Õhusõiduki koost

Valikmoodulid

Selle kursuse osana tuleb valida järgmise nimekirja moodulid

 • Mehaaniline vormimine ja metroloogia
 • Komposiitide tootmine suure jõudlusega konstruktsioonidele
 • Precision Engineering
 • Materjalide ja konstruktsioonide rike
 • Täiustatud keevitusprotsessid
 • Õhusõiduki koost

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud või samaväärne vastav erialal. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Taotlejad, kes ei täida standardseid sisenemisnõudeid, võivad taotleda inseneriteaduste magistriõpet, mille edukas lõpetamine kvalifitseerub neile kursusele teise õppeaasta jooksul.

Sinu karjäär

See kvalifikatsioon viib teid mitmesuguste kosmosetööstuse tootmisliinidesse nagu juhtimine, toimingud, logistika ja tehnoloogiaga seotud funktsioonid ülemaailmsetes kosmosetööstuse organisatsioonides. Paljud lõpetajad leiavad tööd ühe oma projekti sponsoriga.

Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem