MSc Aerospace Materials

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See kursus hõlmab seda, kuidas parandada ja arendada materjale lennunduse rakenduste jaoks, kaasa arvatud õhusõiduki karkassi, aerodünaamika materjalid ja arukate ja funktsionaalsete materjalide suurem kasutamine. Pluss uute materjalide väljatöötamine, praeguste materjalide täiustamine ja rakendamine uutes ja uudsetes struktuurides.

Kellele see on?

On vaja inseneri lõpetajaid, kellel on erialased oskused, et arendada uusi materjale järgmise põlvkonna õhusõidukitele ja tulevastele kosmosetööstusele. Selle kursuse käigus käsitletakse lennunduse rakenduste materjalide täiustamist ja arendamist, sealhulgas õhusõiduki karkassi, aerodünaamilise materjali ja arukate ja funktsionaalsete materjalide suuremat kasutamist.

Miks see kursus?

Kursus ühendab Cranfieldi pikaajalisi kogemusi nii kosmosesõidukites kui ka materjalides kvaliteetsete magistriprogrammide pakkumiseks. Meie kursused saavad tugevalt globaalse kosmosetööstuse, nii originaalvarustuse tootjate (OEM), nagu Airbus, BA süsteemide, Safrani ja Rolls-Royce'i, kui ka nende tarnijate taset. Tööstuse keskkonnas on teadmiste rakendamisel suur rõhk ja kogu õpetamine on tööstuslikus kasutuses.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

  • Sissejuhatus materjalitehnoloogiasse
  • Aerospace materjalide omadused ja töötlemine
  • Komposiitide tootmine suure jõudlusega konstruktsioonidele
  • Funktsionaalsed materjalid
  • Materjalide ja konstruktsioonide rike
  • Lõpp-elementide analüüs
  • Materjalide valik
  • Pinnateadus ja inseneriteadus
  • Komposiitlennukite konstruktsioonide kestvus ja terviklikkus

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud või samaväärne vastav erialal. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

See kvalifikatsioon viib teid kõrgtehnoloogilistele ametikohtadele kosmosetööstuses, keskendudes järgmise põlvkonna materjalide kasutamisele. Paljud lõpetajad leiavad tööd ühe oma projekti sponsoriga.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem