Ülevaade

See kursus hõlmab seda, kuidas parandada ja arendada materjale lennunduse rakenduste jaoks, kaasa arvatud õhusõiduki karkassi, aerodünaamika materjalid ja arukate ja funktsionaalsete materjalide suurem kasutamine. Pluss uute materjalide väljatöötamine, praeguste materjalide täiustamine ja rakendamine uutes ja uudsetes struktuurides.

Kellele see on?

On vaja inseneri lõpetajaid, kellel on erialased oskused, et arendada uusi materjale järgmise põlvkonna õhusõidukitele ja tulevastele kosmosetööstusele. Selle kursuse käigus käsitletakse lennunduse rakenduste materjalide täiustamist ja arendamist, sealhulgas õhusõiduki karkassi, aerodünaamilise materjali ja arukate ja funktsionaalsete materjalide suuremat kasutamist.

Miks see kursus?

Kursus ühendab Cranfieldi pikaajalisi kogemusi nii kosmosesõidukites kui ka materjalides kvaliteetsete magistriprogrammide pakkumiseks. Meie kursused saavad tugevalt globaalse kosmosetööstuse, nii originaalvarustuse tootjate (OEM), nagu Airbus, BA süsteemide, Safrani ja Rolls-Royce'i, kui ka nende tarnijate taset. Tööstuse keskkonnas on teadmiste rakendamisel suur rõhk ja kogu õpetamine on tööstuslikus kasutuses.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

  • Sissejuhatus materjalitehnoloogiasse
  • Aerospace materjalide omadused ja töötlemine
  • Komposiitide tootmine suure jõudlusega konstruktsioonidele
  • Funktsionaalsed materjalid
  • Materjalide ja konstruktsioonide rike
  • Lõpp-elementide analüüs
  • Materjalide valik
  • Pinnateadus ja inseneriteadus
  • Komposiitlennukite konstruktsioonide kestvus ja terviklikkus

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud või samaväärne vastav erialal. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

See kvalifikatsioon viib teid kõrgtehnoloogilistele ametikohtadele kosmosetööstuses, keskendudes järgmise põlvkonna materjalide kasutamisele. Paljud lõpetajad leiavad tööd ühe oma projekti sponsoriga.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date