MSc agroecology - mahepõllumajandus

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Agroökoloogia-Mahepõllumajanduse ühiselt pakutud ISARA-Lyon (Prantsusmaa) ja Wageningeni ülikooli (Holland). See on suunatud rahvusvahelistele üliõpilastele suurt huvi säästva põllumajanduse ja Agroökosüsteem juhtimine.

Õpilased saavad võimaluse mõista struktuuri ja funktsiooni kompleks agroecosystems. Nad õpivad rakendama süsteeme läheneb õppimise, projekteerimisel ja hindamisel (põllu) süsteemid ja toiduainete tootmisahelas ning loovate lahenduste jätkusuutliku põllumajanduse ja mahepõllumajanduslike toodete turustamist. Programm õpetab multidistsiplinaarne lähenemisviis, milles loodusõpetus on koos ühiskonnaõpetus ja majandus.

Action õppe ja tegevus teadusuuringute koostöös põllumajandustootjate, toiduainete süsteemi spetsialistid ja tarbijad lühendada vahemaa teooria ja praktika. Double Degree Program Agroökoloogia - Mahepõllumajanduse on mõeldud kaheaastase programmi õppekava sealhulgas praktilise lõputöö projekti. Programm ühendab 4 semestrit semester 1 ja 2 Wageningeni, Holland ja semester 3 at ISARA (liige FESIA) Prantsusmaal Lyonis. Magistritöö (semester 4) viiakse läbi suur vastutus ühe kahe partneriga ning seda kaasrahastab jälgima teiste partnerriikidega.

Kaasatud institutsioonid

Wageningeni - Holland

Viimati uuendatud okt 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ISARA-Lyon is a French "grande école" (graduate college) specialized in agricultural, food and environmental science. It is recognized by the French Ministry of Agriculture. ISARA offers a wide range ... Loe edasi

ISARA-Lyon is a French "grande école" (graduate college) specialized in agricultural, food and environmental science. It is recognized by the French Ministry of Agriculture. ISARA offers a wide range of Bachelor and Master level curricula in agronomy, food and environmental science. Näita vähem
Lyon , Wageningen + 1 Rohkem Vähem