MSc Agroecology

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas soovite töötada rahvusvahelistes meeskondades keeruliste probleemide lahendamisel? Kas olete mures põllumajanduse ja toiduainete süsteemide pikaajalise jätkusuutlikkuse pärast? Kas soovite siduda teadmised tegevusega, et midagi muuta?

Mida saate selle kvalifikatsiooni kasutada?

Programm valmistab õpilasi ette laias valikus seisukohti tavapärase ja mahepõllumajanduse ja toiduainete süsteemide kohta, näiteks nõustamisteenused ja laiendamine, arendusprojektid, põllumajandus- ja loodusressursside haldamine, keskkonnakaitse, täiendõpe ja teadusuuringud.

Mida sa õpid?

Õpilased õpivad põllumajandus- ja toidussüsteemides, on head suhtlejad ja juhendajad ning suudavad teooriat tegutseda. Õpilased õpivad ka mõtlema ja avama uusi ideesid, tunnustades samal ajal oma kaaslaste eesmärke, vajadusi ja huve.

Programmi eesmärk on arendada välja agroökoloogid, kes edukalt annavad panuse tulevaste toidussüsteemide juurde, sealhulgas tootmist, majandust, keskkonnamõju ja sotsiaalse võrdsuse probleeme.

Umbes

Esimene semester (30 kr) on transdistsiplinaarne lähenemisviis põllumajanduse ja toiduainete süsteemide ökoloogilistele, majanduslikele ja sotsiaalsetele probleemidele. Keskendutakse agroökosüsteemidele, nende õppimise, hindamise ja täiustamise, hoiakute, eetika ja väärtuste terviklikule metoodikale ning individuaalsele ja grupipõhisele õppele. Õppimine põhineb tegelike põllumajandusettevõtete ja toiduainete süsteemide juhtumite uurimisel. Kriminaalasjadega seotud kogemusi toetavad loengud, seminarid ja järelevalve ning eesmärk on arendada vastutustundliku tegevuse pädevust teooria ja praktika ühendamisega. Pärast esimese semestri valikainete kursused (30 või 60 kraadi) annavad võimalused õpilaste aineprofiilide kohandamiseks. Magistritöö (30 või 60 kraadi) sõlmib magistrikraadi. Kokku 120-kroonine programm, mille nõustajad on heaks kiitnud, võivad hõlmata ka uuringuid koostööalastes ülikoolides.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

NMBU's mission is to contribute to the well-being of the planet. Our interdisciplinary research and study programmes generate innovations in food, health, environmental protection, climate and sustain ... Loe edasi

NMBU's mission is to contribute to the well-being of the planet. Our interdisciplinary research and study programmes generate innovations in food, health, environmental protection, climate and sustainable use of natural resources. Näita vähem