Arstiteaduskonna missioon

Aia- on väga oluline osa elukeskkonna, inimeste toitumine ja kasutatakse looduslikke meditsiinis kaevata palju tsivilisatsiooni haigusi.

Õppejõud Aianduse ja maastikuarhitektuur eesmärk on pakkuda õpilastele põhjalikud teadmised kaasaegse aiandus, sealhulgas kasvab ja koristusjärgne tehnoloogia aiandus kasvatatud parasvöötme - köögiviljadele, ravimtaimed, puuviljad, dekoratiivtaimed, teadmiste integreeritud kahjuritõrje, pro -ecological tootmise, biotehnoloogiliste meetoditega, maastiku kaitse jne

Missioon spetsialiseerumine (suur)

Spetsialiseerumine aiandus on loodud, et pakkuda õpilastele arusaam bioloogilise taustaga kasvav aiakultuuride ja koristusjärgne "elu" köögiviljad, puuviljad ja dekoratiivtaimed. Programmi eesmärk on ka tutvustada õpilastele up-to-date teadmisi keskkonnasõbralike ja ökoloogiliste tootmismeetodite köögiviljad, puuviljad ja ravimtaimed, nende säilitamise ja koristusjärgne tehnoloogia, kasutades dekoratiivtaimed inimese keskkonnas ning teadmisi integreeritud kahjuritõrje (IKT).

Täpne programm uuringud:

a) kohustuslikud õppeained, pakutakse kolme semestrit uuringutest

Säästev metsandus; Molekulaarbioloogia; Matemaatiline statistika; Kaasaegsed suundumused aiandus; Maastikukaitse ja ökoloogia; Koristusjärgne bioloogia ja tehnoloogia; Diplom seminar

b) Fakultatiivselt teemadel, mis valitakse õpilaste õpingute ajal

Ilutaimed inimese keskkonda, viljad maailmas, ravimtaimed looduslike elupaikade, taimed inimese toitumine, dekoratiivtaimede paljundamiseks, Advanced taime patoloogia, integreeritud kahjuritõrje, bioloogilise kontrolli, Eco-toksikoloogia, kvaliteedi hindamine, toodete (sh: keemilised füüsiline ja meeleline meetodid), fütotaastus aianduses, rõhutab taimede kasvatamine, bioinformaatika, Plant biotehnoloogia - molekulaarseid aluseid, pesitsemine aianduses, füsioloogia köögiviljadele, Floristika, taimed 'saladused mikroskoobi all

õpitulemusi

Õpilased tutvuvad säästliku aiandus, protsesse, mis mõjutavad bioloogilist väärtust taimekasvatussaaduste. Lisaks on neil omandada oskusi, kuidas planeerida ja korraldada tootmist ja säilitamist aiasaadusi, samuti kuidas korraldada elukeskkonna koos dekoratiivtaimed. Nad saavad diplomi: Master of Sciences in aianduse (Magister inżynier ogrodnictwa).

Nõuded

Bakalaureusekraad aianduse, põllumajanduse, bioloogia või Environmental Sciences. Verified inglise keele oskus. Õpilased lõpetas Poola ülikoolides on samuti teretulnud (maksmata tasu).

Kestus: kolm semestrit; algus: 1. märts

Värbamine

Kandideerimise tähtaeg: 15. jaanuar

 • Kvalifikatsiooni saadud tulemuste alusel esimese astme uuringud (klassid keskmine) ja motivatsioonikirja.
 • Verified inglise keele oskus.

Kohtade arv puudub: 15.-17.

Järgmised dokumendid tuleb saata e-posti teel või Teie poolt esitatud Ametile Õpilased Affairs:

 • Allkirjastatud taotlusvormi koos lisatud foto;
 • Koopia kehtiv pass või muu dokument, mis tõendab isiku kandidaadi (originaaldokumendi tuleb esitada saabumisel);
 • CV poola või inglise keeles;
 • Dokument, mis tõendab inglise keele oskus;
 • Tunnistuse konsulaat kinnitades poola päritolu või Poola hartale, kui kandidaat on juba üks;
 • Originaal või tõestatud koopia kõrghariduse lõpetamist diplom (koopia originaal kinnitatud pitseriga institutsioon / ülikool, mis on välja andis.) Koos täiendada / õiend (spetsifikatsioon, sealhulgas õppeained, numer tundi ja klassid), mis annab õiguse alustada teise tsükli uuringud riigis selle väljastamise. Diplom peab olema apostille.
 • Koopia keskkooli lõputunnistus - dokument, mis lubab jätkata õpinguid riigis selle väljastamise. Taotluse esitaja on kohustatud esitama apostille.
 • Dokumendid väljastatakse muus keeles kui Poola või inglise keeles tuleb tõlkida. Tõlkimine tehakse või sertifitseeritud konsuli RP või vandetõlk, sisestatud paneeli vannutatud tõlked Justiitsministeerium.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Päevane õpe
Price
2,200 EUR
õppeaastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi