MSc Analytical Science tööstusele

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi üliõpilasena saate kasu meie teadustöö kogemustest ja meie sidemetest tööstusharudega, mis annavad aluse tööpraktika võimalustele.

Kõik selle magistriõppe üliõpilased viibivad 30 nädala jooksul tööstusliku kontekstiga kas Keele University laborites või tööstuspartneri ruumides, mis lõppkokkuvõttes tõstavad teie tööalaseid oskusi.

Selle magistrikraadi keskmes on iga õpilane, kes omandab teaduslikud teadmised, tehnilised oskused ja laialdased erialased oskused, et võimaldada neil alustada oma karjääri tööstusliku või rahvusvahelise laboratooriumi kontekstis.

Selle üheaastase magistriõppe programmi (kui see on täistööajaga) eesmärk on pakkuda kõrgelt tööle võetavatele lõpetajatele, kellel ei ole mitte ainult laialdast haridust analüütilistes teadustes, vaid ka tööstuslikus kontekstis (ärialane teadlikkus ja intellektuaalomandi küsimused; teadus- ja tehnosiire; ettevõtlus), koos teoreetiline ja praktiline arusaam tööstuses kasutatavatest valitud analüüsimeetoditest.

Kursuse struktuur

MSc Analytical Science for Industry programmi kestab täisajaga üle ühe aasta (septembrist septembrini) kolme semestri, 1. semester algab septembri lõpus. MSc Analytical Science for Industry programmi kogusumma on 180 krediiti, mis koosneb kuuest kohustuslikust moodulist, mis on esitatud 3 semestri jooksul. Programmi ülesehitus on loodud selleks, et arusaadavalt mõista analüütilise teaduse tehnikaid ja meetodeid, üldisi teadustööoskusi (nt kriitiline lugemine, mõtlemine ja reflektiivne kirjutamine, teaduslik kirjutamine, teaduslik kommunikatsioon ja projektide kavandamine) koos konkreetsete teadustööoskustega (nt laboratoorium) meetodid ja andmete analüüs ja tõlgendamine) ning tööstusuuringute seisukohast. Kõik see on 1. semestril, enne kui üliõpilane alustab oma 2. ja 3. semestri uurimisprojekti kallal.

Akadeemilised sisenemisnõuded

Eeldatakse, et taotlejal on juba teadustöö erialal valitud teadusprojektide valdkonnale vastav teaduskraad, mis sisaldab head põhiteadmisi analüütilisest keemiast ja mõõteriistadest, kuigi iga rakendust käsitletakse individuaalselt.

Sellesse programmi sisenemiseks on minimaalse astme kategooria madalam teise klassi kraad, mis vastab kursuse edukaks lõpuleviimiseks vajalikule 50% läbimisele.

Arvesse võetakse kandidaate, kes ei vasta nendele kriteeriumidele, kuid saavad asjakohaseid tõendeid, alternatiivset kutsekvalifikatsiooni ja / või kogemust.

Üliõpilased pakuvad koha MSc Analytical Science for Industry kursuse küsitletakse koht nende eelistatud paigutuse.

Iga aasta pakutavate paigutuste loendi saamiseks võtke palun ühendust programmi direktori Dr Chrystelle Eggeriga (e-post: ccegger@keele.ac.uk)

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

Taotlejad, kes ei ole oma kesk- või kolmanda taseme haridust omandanud inglise keele vahendusel, on eeldatavalt saavutanud IELTSi pakkuja poolt vähemalt 6,5-le vastava summa, mis on heaks kiidetud Keele University . Taotlejatel palutakse enne IELTSi testi tegemist ülikooliga ühendust võtta.

Karjäär

Programm võimaldab kõigil õpilastel tõendada oma töökogemust, mis tõstab oluliselt nende tööalast konkurentsivõimet.

Palun vaadake meie õpilaste juhtumiuuringuid - Jodie Wright ja Richard Berrisford.

Ülikoolil on karjääri- ja töövõime meeskond, kes annab teile nõu ja juhiseid oma tulevase karjääri kohta.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Loe edasi

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Näita vähem