MSc andmed engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Big andmetele ja ehitus

Big andmed on osutusid hiiglaslik potentsiaal, kuid tekitab suuri väljakutseid samal ajal. Ühelt poolt, suured andmete sõidab järgmisel etapil tehnoloogilise innovatsiooni ja teaduslik avastus. Seega suur andmed on kutsutud "kuld" digitaalse revolutsiooni ja infoajastul. Teiselt poolt, üldmahtu andmeid kasvab kiirusel, mis tundub olevat raske kontrollida. Selles valguses on täheldatud, et me oleme "uppumist merre andmed". Seistes silmitsi nende väljavaated ja riskid, maailmas nõuab uue põlvkonna andmete spetsialistidega. Andmed inseneri on areneva elukutse seotud suurte andmete lähenemisviise andmete kogumise, andmehaldus ja analüüs. Teile pakkuda up-to-date teadmisi ja tipptasemel edasilükkunud tööriistu, andmete insener on kõike, mida ta võtab, et kapten ajastu suur andmed.


Programmi funktsioonid

Andmed Engineering programm asub Jacobs University, era-ja rahvusvahelise inglise keele akadeemiline institutsioon Bremen, Saksamaa. Kaheaastane programm pakub põnevaid ja sügava ülevaate sihtasutused, meetodite ja tehnoloogiate suurte andmeid. Õpilased võtavad kohandatud õppekava, mis hõlmab loenguid, õpetused, laboris koolitusi ja praktilisi projekte. Haaratud elav akadeemiline taust, programm on õpetanud tuntud eksperdid. In unikaalne seade, üliõpilased ka meeskond koos tööstuse spetsialistide valitud kursused. Tuumikosad programmi ja erialade hulka kuuluvad:

 • Big Andmed Challenge
 • andmed Analytics
 • Big andmebaasid ja Cloud Services
 • Põhimõtted Statistilised Modeling
 • Andmete kogumine Technologies
 • Big Data Management
 • Masinõpe
 • Asjade Internet
 • Andmete visualiseerimise ja pilditöötluse
 • Dokumendi analüüs
 • Internet Security ja privaatsus
 • Õiguslikud aspektid Andmed ehitus ja andmed eetika

Palun kasutage kontakt vormi nõuda lisateavet Data Engineering õppekava.


Karjäärivõimalused

Nõudlus andmed insenerid on tohutu - tööstuses, kaubanduses ja avalikus sektoris. IT rahastamiseks, alates auto nafta ja gaasi, tervishoiust jae-: ettevõtete ja institutsioonide peaaegu igas valdkonnas on vaja ekspertide andmete kogumise, andmehaldus ja analüüs. Mis MSc kraad Andmed ehitus, siis paistab silma see kõige põnevam ja rahuldust valdkonnas väga palgad. Samuti MSc kraad Andmed ehitus võimaldab teil liikuda PhD ja karjääri teaduses ja teadusuuringutes.


Taotlus ja sissepääs

Andmed Engineering programm algab septembri esimesel nädalal aastas. Palun kasutage kontakt vormi nõuda teavet selle kohta, kuidas rakendada. Ootame Teie järelepärimises.


Stipendiumid ja rahastamisvõimalused

Kõik taotlejad peetakse automaatselt jaoks tulemuspõhine stipendiume kuni 12000 € aastas. Sõltuvalt kättesaadavusest täiendavat stipendiumi rahastavad välispartneritega pakutakse väga andekatele õpilastele. Veelgi enam, iga tunnistas kandidaat võib taotleda individuaalset rahaline pakett pakkumisi atraktiivseid vahendeid võimalusi.


Campus Life and Accommodation

Jacobs Ülikooli roheline ja puude varjus campus pakub palju enamat kui ehitised õppe- ja teadustöö. See on koduks kultuuridevahelise kogukond, mis on enneolematu Euroopas. Student Tegevused Center, erinevad spordirajatised, muusika stuudio, õpilane-run kohvik / baar, kontserdipaigad ja meie Interfaith House tagama, et teil on alati midagi huvitavat teha. Lisaks pakub Jacobsi ülikool ülikoolilinnakule või ülikooli lõpetanutele majutust.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... Loe edasi

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,500 students from over 120 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. Näita vähem