MSc andmete analüüs

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Andmed Analytics

See arvuti Kursuse eesmärk on toota kvaliteetset tehniliselt pädevad, uuenduslike lõpetajad mis muutuvad juhtivad praktikud valdkonnas andmete analüüsi. Lõpetamisel selle kursuse lõpetanu on võimeline:

  • Iseseisvaid uuringuid ja analüüsi valdkonnas andmete analüüs
  • Rakendada teadus- idee, kasutades uusimat tööstuse tavad
  • Näidata ekspert teadmised andmete analüüs ja statistika
  • Kriitiliselt hinnata ja hinnata ettevõtte ja tehnilise strateegiad andmete analüüs
  • Töötada välja ja rakendada ettevõtluse ja tehnilised lahendused andmete analüüs

Teave selle kursuse

Kursuse struktuur mahutab laia publiku õppijad, kelle erihuvid andmete analüüs võib kas tehniliselt keskendunud või äri keskendunud. Kõik õpilased saavad samuti kokkupuude vastavaid õiguslikke küsimusi ja toote turustamine kaalutlused, mis on seotud andmete analüüsi valdkonnas.

Loomulikult valmib kasutades akadeemilised tööstuse määratletud praktilisi probleeme ja juhtumiuuringuid. Selline lähenemine on loomulikult edendada sügavamaid teadmisi ainevaldkonnas ja luua ülekantavaid oskusi töö nagu kriitiline mõtlemine, probleemide lahendamine, loova mõtlemise, side, meeskonnatöö ja teadustöö oskusi. Kursus on täielikult tarnitud õppejõud ja tööstuse praktikud tõestatud asjatundlikkusega andmete analüüsi.

Kes on kursuse?

See kursus on ideaalne koolilõpetajad, kes otsivad areneda areneva andmete analüüsi turul suurendada nende tööhõive potentsiaali. Kursus sobib lõpetajad, kes on tehniliste või matemaatilise probleemi lahendamise oskusi. Valmib erialadel, mis ei ole tekkinud neid oskusi on vaja, et oleks võimalik sobivus tehniliste või matemaatiliste probleemide lahendamine.

Auhinna ja Arengupartei

Master of Science in Andmed Analytics on andnud QQI tasemel 9 National Framework of Qualifications. Üliõpilased, kes edukalt lõpule selle käigus võib areneda suur auhind tasemel 10 NFQ.

Riiki sisenemise nõuded

Kiitusega (tase 8) esmase kraadi 2.2 auhind või suurem Sugulane distsipliini. Kolledžis tegutseb tunnustamine varasema kogemusliku õppe (RPEL) skeem tähendab taotlejatele, kes ei vasta normaalse akadeemilise nõuded võib lugeda põhineb asjakohase töö ja teiste kogemustest.

Soovituslik ajakava

Õpilased peavad olema kättesaadavad klasside 09.00-18.00 esmaspäevast reedeni. Klass päevadel ja kellaaegadel erinevad.

KESTUS

See kursus kestab 1 õppeaasta; 2 semestrit kokku.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business ... Loe edasi

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business centre and across our national campus network. At NCI we have developed innovative teaching and learning technologies that are designed to support students who embark on education at all stages in their... Näita vähem