See ainulaadne magistriõppe programm , mis on sotsiaalse ja kultuurilise antropoloogia tipptasemel ning arengusuuringud, sisaldab ka teadmisi sotsioloogiast, poliitikast, majandusest ja geograafiast. Multidistsiplinaarset perspektiivi kasutades julgustatakse teid süvendama kõige asjakohasemate praeguste kohalike ja globaalsete probleemide, sealhulgas vaesuse, tervise, keskkonna, ebavõrdsuse, liikuvuse, mitmekultuurilisuse ja riikidevaheliste võrkude kaudu. See on uuring, mis on mõeldud neile, kes tahavad murda traditsiooniliste paradigmadega.

Edasipüüdlik

Programm meelitab ambitsioonikaid, ettevõtlikke üliõpilasi. Te ei karda jõulist koolitust metoodikas; olete kaasatud sotsiaalsetesse probleemidesse ja teemadesse ning soovite osaleda rahvusvahelises arutelus ülemaailmsete poliitikaküsimuste üle. Õppige, kuidas neid küsimusi uurimisküsimustes ümber sõnastada, ja avastage parimad meetodid nende uurimiseks. Samuti õpetame teid mõtlema kriitiliselt ja analüütiliselt ning õpetame teile akadeemilisi ja suhtlusoskusi.

799_RU-studentSterrenbosch.jpg

Võta ühendust maailmaga

Programmi juhivad kaks Nijmegeni õppetooli gruppi: kultuuriline ja sotsiaalne antropoloogia (sealhulgas tuntud Vaikse ookeani ja Aasia uuringute keskus) ja arendusteadmised (rahvusvaheliste arenguküsimuste keskuse Nijmegeni (CIDIN) kaudu, mida tunnustatakse rahvusvaheliselt oma teadmiste põhjal Arengukoostööga seotud küsimused. Mõlemal õppetoolil on ulatuslik rahvusvaheliste kontaktide võrgustik, mis ulatuvad Hiinast Tšiilist ja Lõuna-Aafrikast Balkani riikidesse. See tähendab, et õpilasega on teil palju võimalusi internatuuri korraldamiseks. linna kultuurikeskus Lux korraldab arutelude seeria - pealkirjaga Global - kaasates rahvusvaheliselt tunnustatud arenenumaid õppejõude arendusvaldkonnaga. Nijmegeni programm on samuti osa Euroopa Arengu Instituutide Assotsiatsioonist. Ühesõnaga, see programm avab teile uksed ümber maailma.

Karjääri väljavaated

Umbes 10% meie lõpetajatest jätkab doktorikraadi kas Nijmegenis või mujal maailmas. Arengumaade doktorantide erikord on olemas; võite saada teavet oma ülikooli toetuste kohta. Enamik koolilõpetajaid töötab poliitika kujundamisel või teadustöös, töötavad pagulaste või kodanikuühiskonna organisatsioonides, valitsusasutustes, valitsusväliste organisatsioonide, mitmepoolsete institutsioonide (ÜRO, ELi ja OECD), arengukoostöö organisatsioonide ja rahvusvaheliste ettevõtete jaoks.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureuse kraad antropoloogias, arendustegevuses, mitte-lääne sotsioloogias või sellega seotud valdkonnas

Selle magistri otsese vastuvõtu saamiseks peate täitma bakalaureusekraadi antropoloogias, arendusuuringutes, mitte-lääne sotsioloogias või sellega seotud valdkonnas, mis on samaväärne Hollandi ülikooli diplomiga (see ei sisalda ülikooli bakalaureusekraadi Teadus, hollandi keeles hbo, saksa keeles Fachhochschule).

2. Põhikoolitus sotsiaalteaduste uurimisprotsessides

Meie programm põhineb teadustööl; me oleme akadeemiline ülikool ja osaleb paljudes rahvusvahelistes uurimisprojektides. Seetõttu nõuame põhikoolitust sotsiaalteaduste uurimisprotsessides: uuringute kavandamisel, välitöödel ja andmete analüüsimisel.

3. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor ≥575 (paberil põhinev) või ≥90 (internetipõhine)
  • IELTS skoor on ≥6,5
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

4. Nõutavad dokumendid peavad olema õigesti kirja pandud inglise keeles.

5. määras olema saadud viimase 7 aasta jooksul; kui kaua aega tagasi peaks üliõpilane viitama hiljutistele asjatundjatele seotud valdkonnas (haridus, teadustöö ja / või koolitus).

Tähtajad

Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
  • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

See programm oli hiljuti Madalmaades Keutsegids Magistriõpe 2016 (magistriprogrammi juhend) numbri "One Number" jaoks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Märts 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Master's programme in Anthropology and Development Studies